پوزیشن جنسی رقصنده

پوزیشن جنسی رقصنده

پوزیشن جنسی رقصنده یک پوزیشن عاشقانه است که به پاهای قوی برای انجام آن احتیاج است. این پوزیشن جنسی از بسیاری از جهات شبیه پوزیشن جنسی بالرین است. تنها تفاوتی که دارد این است که نیاز به انعطاف بالا ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم این پوزیشن را انجام دهید.

برای اجرای پوزیشن جنسی رقصنده هر دوی شما باید روبروی هم بایستید. شما باید یکی از پاهای خود را بلند کنید و مرد شما می تواند آن را با دستانش در کنار خود نگه دارد. اگر شما انعطاف بدنی خوبی دارید و به اندازه کافی قوی هستید، می توانید آن را دور کمر مرد خود بپیچید. مرد شما باید به صورتی مقابل شما قرار گیرد که بتواند به راحتی داخل و خارج شود. مردتان برای اینکه شما راحت باشید می تواند یک دست خود را دور کمر شما بیاندازد و با دست دیگر پاهای شما را نگه دارد.

دختران در پوزیشن جنسی رقصنده چه کاری باید انجام دهند؟

پوزیشن جنسی رقصنده برای افرادی که به دنبال یک رابطه رمانتیک هستند عالی است. شما در این پوزیشن می توانید به چشم مرد خود نگاه کنید. برای افزایش صمیمیت، سعی کنید دستان خود را دو کمر مردتان بپیچید. حتی می توانید دست‌های خود را از زیر بغل او رد کنید و مردتان را در آغوش بگیرید. در حین رابطه شانه‌ها و پشت او را نوازش کنید. اگر این پوزیشن جنسی را انجام دهید خواهید فهمید زمانی که پاهای خود را دور کمر مرد می پیچید سریع خسته می شوید. همچنین در این حالت حفظ تعادل کمی سخت می باشد.

پسران در پوزیشن جنسی رقصنده چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما در حین اجرای این پوزیشن جنسی می تواند از دست خود برای نگه داشتن شما استفاده کند. او باید پایتان را بلند کند و در دور کمر خود نگه دارد. در پوزیشن جنسی رقصنده تمام فعالیت‌ها توسط مرد انجام می شود. او می تواند باسن خود را به جلو و عقب حرکت دهد و البته اگر دقت نکند ممکن است تعادل شما را از بین ببرد. یک روش بهتر که مردتان می تواند استفاده کند بدون اینکه تعادل شما به هم بخورد این است که کمی زانوهای خود را خم کند. او با دست آزادش می تواند شما را بغل کند و پشت و شانه شما را در حین رابطه نوازش نمائید.

تجربه افراد از پوزیشن رقصنده

بسیاری از افرادی که این پوزیشن را با مردشان امنحان کرده اند آن را یک پوزیشن جنسی مطلوب دانسته اند. این افراد نکاتی را برای انجام این پوزیشن به دیگران پیشنهاد کرده اند:

  • شما برای انجام این پوزیشن و حفظ تعادل باید روی تمام کف پایتان بایستید. چون اگر شما روی انگشتان خود بایستید خیلی سریع خسته می شوید. اگر قد شما کوتاه است می توانید از مرد خودتان بخواهید زانوهایش را خم کند تا هم سطح شما گردد.
  • اگر شما به انجام پوزیشن‌های به این صورت عادت ندارید، پس از چند دقیقه سریع خسته خواهید شد.
  • اگر در حین رابطه خسته شدید می توانید پای که روی آن ایستاده اید را تغییر دهید تا کمتر احساس خستگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *