چگونه با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید

چگونه با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید

بسیاری از مردم در سراسر جهان به فرشته نگهبان اعتقاد دارند. برخی فکر می‌کنند که به هر فرد یک فرشته اختصاص داده شده است که مراقب آنها باشد. برخی دیگر معتقدند هر فرد دو فرشته دارد، یکی برای روز و دیگری برای شب. در حالی که ایده برقراری ارتباط با آنها بحث برانگیز است، برخی معتقدند که می‌توان مستقیماً از طریق مراقبه و دعا با فرشتگان خود ارتباط برقرار کرد. به خاطر داشته باشید که ارتباط با فرشته نگهبان یک تجربه معنوی شخصی است که ممکن است براساس ایمان شما متفاوت باشد، بنابراین این تکنیک‌ها ممکن است برای همه کارساز نباشد. همراه زرد نیوز باشید.

آشنایی با فرشتگان نگهبان

برای تقویت ارتباط خود درباره فرشتگان نگهبان بیشتر بخوانید

دانش زیادی در وب سایت‌های آنلاین و کتاب‌های کتابخانه محلی شما وجود دارد. با وجود اینکه بسیاری از مذاهب به فرشتگان نگهبان اعتقاد دارند، نظرات بسیار متفاوتی در مورد ماهیت آنها دارند.

در حالی که بیشتر مذاهب فکر می‌کنند که فرشتگان نوع جداگانه‌ای از موجودات متفاوت از انسان هستند، برخی دیگر معتقدند که مردم پس از مرگ، فرشته می‌شوند.

کاتولیک‌ها معتقدند که به هر شخصی یک فرشته نگهبان اختصاص داده شده است.

مسلمانان فکر می‌کنند که هر مؤمنی دو فرشته نگهبان دارد، یکی از جلو و دیگری پشت سر.

دیدگاه‌های متناقض زیادی در مورد فرشتگان نگهبان در یهودیت وجود دارد. برخی از علما معتقدند که مردم فرشتگان انفرادی ندارند، اما ممکن است خداوند در زمان نیاز، یک یا چند فرشته را برای شخصی بفرستد.برخی دیگر بر این باورند که هر کاری که انسان انجام می‌دهد، یک همدم فرشته ایجاد می‌کند. برخی دیگر می‌گویند فرشته‌ای به نام لیله از زمان لقاح تا زمان مرگ مراقب انسان است.

با پدر و مادر خود صحبت کنید

اگر خیلی جوان هستید و مطمئن نیستید که خانواده شما به کدام دین تعلق دارند، از والدین خود کمک بخواهید.داز آنها بپرسید که چه اعتقادی دارند. به آنها در مورد تلاش‌های خود برای تماس با فرشته نگهبان خود بگویید و مطمئن شوید که آنها با انجام این کار موافق هستند.

با یک رهبر مذهبی مشورت کنید

از والدین خود بپرسید که آیا به شما کمک می‌کنند تا با یک رهبر مذهبی محلی ملاقات کنید و از او در مورد فرشتگان نگهبان سؤال کنید. اگر به اندازه کافی بزرگ شده‌اید، می‌توانید خودتان بروید. اگر مکان عبادت منظم ندارید، می‌توانید با عبادتگاه‌های محلی که مورد علاقه شما هستند تماس بگیرید. بیشتر سازمان‌های مذهبی وقتی از شما سؤال می‌شود، خوشحال می‌شوند که به مردم درباره ایمانشان آموزش دهند، حتی اگر شما هم به همین چیزها اعتقاد نداشته باشید.

آماده شدن برای تماس با فرشته نگهبان

فرشته نگهبان خود را شناسایی کنید

قبل از اینکه بخواهید با فرشته خود تماس بگیرید، مطمئن شوید که فرشته شما کیست و قدرت‌های ویژه فرشته شما چیست. اگر می‌خواهید با یک فرشته خاص تماس بگیرید، کمی وقت بگذارید تا کمی بیشتر در مورد آن فرشته بیاموزید.

برای شناسایی فرشته نگهبان خود، مراقب علائم باشید. به نام‌ها و نمادهایی که زیاد می‌آید توجه کنید. به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که نام مایکل مدام مطرح می‌شود، ممکن است فرشته نگهبان شما مایکل باشد.

همچنین می‌توانید فرشته‌ای را برای تماس براساس ارتباط آن فرشته انتخاب کنید. به عنوان مثال، رافائل با شفا و محافظت از مسافران مرتبط است، بنابراین اگر با بیماری دست و پنجه نرم می‌کنید یا اگر قصد سفر دارید، ممکن است بخواهید با او تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید.

برخی افراد عزیزان فوت شده خود را فرشتگان نگهبان خود می‌دانند. برای مثال، ممکن است پدربزرگ و مادربزرگی را که با آنها صمیمی بودید به عنوان فرشته نگهبان خود معرفی کنید.

یک محراب ایجاد کنید

ایجاد یک محراب ممکن است به شما کمک کند تا با تعیین فضایی برای انرژی معنوی با فرشته نگهبان خود تماس بگیرید. برای ایجاد یک محراب، فضای کوچکی مانند قفسه کتاب یا بالای یک کمد را کنار بگذارید. پارچه‌ای را روی محل قرار دهید و سپس یک شمع و یک شی که شما را به یاد فرشته نگهبانتان می‌اندازد اضافه کنید. برخی افراد دوست دارند عکس، غذا، گیاهان دارویی، کریستال‌ها، بخور و آب را به عنوان بخشی از محراب خود قرار دهند.

هنگام انتخاب اقلام برای محراب خود به اشیاء، رنگ‌ها، اعداد و سایر موارد مرتبط با فرشته خود فکر کنید.

فقط برای محراب خود یک شمع مخصوص بخرید. فقط زمانی از شمع استفاده کنید که می‌خواهید با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر آنها را فرشتگان نگهبان خود می‌دانید، عکس‌های عزیزان متوفی را در محراب خود قرار دهید.

دعای خاص یاد بگیرید

بسیاری از مردم از دعاهای مخصوص کمک می‌کنند تا با فرشتگان خود ارتباط برقرار کنند. برخی از فرشتگان دعاهایی دارند که می‌توانید آنها را یاد بگیرید و هنگام تماس با فرشته خود از آنها استفاده کنید. اگر فرشته شما به خوبی شناخته نشده است، ممکن است بخواهید دعای خود را برای آن فرشته بنویسید. شما می‌توانید با پیروی از ساختار اصلی که توسط دعاهای دیگر برای فرشتگان استفاده می‌شود، دعا بنویسید:

– فرشته خود را خطاب کنید

– قدرت‌های ویژه فرشته خود را بشناسید

– نیازهای خود را شناسایی کنید

– نماز بخوانید یا نیایش کنید

زمانی را برای تماس با فرشته خود تعیین کنید

برای افزایش شانس خود برای تماس با فرشته نگهبان خود، باید هر روز زمان خاصی را برای دعا و مراقبه تعیین کنید. انجام تمرین روزانه به فرشته نگهبان شما فرصت بیشتری برای تماس با شما می‌دهد.

برای مثال، ممکن است هر روز را با پنج دقیقه دعا و مراقبه در نزدیکی محراب خود شروع یا به پایان برسانید.

شما همچنین می‌توانید در مواقع ضروری با فرشته خود تماس بگیرید، اما مطمئن شوید که به طور منظم با فرشته خود نیز ارتباط برقرار می‌کنید.

ارتباط با فرشته خود در زندگی روزمره

به چیزی که شبیه شهود قوی است، یا “عصب” خود توجه کنید

برخی از مردم معتقدند که این راه اصلی ارتباط فرشتگان با ما است. اگر باید تصمیم سختی بگیرید و زمانی برای مدیتیشن ندارید، به طور ذهنی از فرشته خود بپرسید. اگر پاسخی به سرت بیاید، ممکن است فرشته تو را راهنمایی کند.

یک دفترچه یادداشت نگه دارید

هر چیزی که فکر می‌کنید فرشته به شما می‌گوید را بنویسید. الهاماتی را که ممکن است در حین مدیتیشن رخ دهد را ضبط کنید. خاطرات به راحتی اشتباه گرفته می‌شوند و بینش‌ها فراموش می‌شوند. داشتن یک یادآوری واضح به شما کمک می‌کند افکار خود را منظم نگه دارید.

به یاد داشته باشید که فرشته نگهبان شما در کنار شماست

 احساس اینکه هیچ وقت تنها نیستید و همیشه محافظت می‌شود بزرگترین هدیه‌ای است که یک فرشته می‌تواند بدهد. اجازه دهید این دانش به شما اعتماد به نفس بدهد تا بتوانید در شرایط سخت گذر کنید.

سعی کنید هر زمان که مجبور به انجام کاری دشوار هستید، تصور کنید که فرشته نگهبان شما درست پشت سر شما ایستاده است. انجام این کار به شما کمک می‌کند تا به شما قدرت بدهد و به شما یادآوری کند که فرشته نگهبان شما مراقب شماست.

مراقبه در مورد فرشته نگهبان شما

فضای خود را آماده کنید

مکان آرامی را پیدا کنید که مزاحم شما نشود، مانند اتاق خواب. هر وسیله الکترونیکی را که ممکن است حواس شما را پرت کند خاموش کنید، مانند تلویزیون، تلفن یا کامپیوتر. خاموش کردن چراغ‌ها و بستن پرده‌ها نیز کمک کننده خواهد بود.

یک شمع روشن کنید

شمع‌ها یک راه عالی برای تمرکز حواس شما در حین مدیتیشن هستند. اگر یک محراب فرشته ایجاد کرده‌اید، می‌توانید شمع را در محراب خود روشن کنید. و اگر محراب فرشته ندارید، می‌توانید فقط یک شمع روشن کنید و آن را روی میز مقابل خود قرار دهید.

اگر نمی‌خواهید شمع روشن کنید، می‌توانید از تسبیح برای کمک به تمرکز توجه یا گوش دادن به برخی صداهای تکراری طبیعت مانند امواج اقیانوس یا صداهای باران استفاده کنید.

در وضعیتی بنشینید که راحت باشید

شما به مدیتیشن نیاز دارید که برای مدت طولانی بی حرکت باشید، بنابراین مطمئن شوید که راحت هستید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید روی یک کوسن بنشینید. شما حتی می‌توانید برای مراقبه دراز بکشید، به شرطی که مطمئن باشید به خواب نخواهید رفت.

نفس عمیق بکشید و ذهن خود را پاک کنید

چشمان خود را ببندید یا به شمع خود نگاه کنید. سعی کن برای چند دقیقه به هیچ چیز فکر نکنی، حتی به فرشته نگهبانت. روی ثابت و آهسته نگه داشتن نفس خود تمرکز کنید.

اگر متوجه شدید که شروع به فکر کردن در مورد چیزی کرده‌اید، لحظه‌ای وقت بگذارید و آن فکر را بپذیرید و سپس دوباره روی تنفس خود تمرکز کنید.

به فرشته خود سلام کنید

در ذهن خود به فرشته خود “سلام” بگویید. از فرشته‌ات تشکر کن که مراقب توست سپس، فرشته خود را از مشکلاتی که شما را آزار می‌دهد مطلع کنید و از فرشته خود راهنمایی بخواهید.

اگر دعایی را یاد گرفته‌اید یا آماده کرده‌اید، کمی وقت بگذارید و دعا را بخوانید. می‌توانید این کار را در سر خود انجام دهید یا نماز را با صدای بلند بخوانید.

به پاسخ فرشته خود گوش دهید

هر نشانه‌ای که فرشته شما آنجاست به احتمال زیاد ظریف خواهد بود. به عنوان مثال، ممکن است صدای ضعیفی بشنوید، تصویری زودگذر را در چشم خود ببینید، احساس گرما کنید یا احساس کنید که شخصی در اتاق خالی با شماست.

برخی از مردم بر این باورند که فرشتگان نمی‌توانند بدون اینکه مستقیماً از آنها خواسته شود در زندگی ما دخالت کنند. اگر مطمئن نیستید که فرشته شما آنجاست، سعی کنید از فرشته خود بخواهید که به شما اطلاع دهد کسی آنجاست.

به آرامی از مدیتیشن خود خارج شوید

وقتی صحبت با فرشته خود را تمام کردید، خداحافظی کنید. ممکن است بخواهید مراقبه خود را نیز با یک دعا به پایان برسانید. اگر چشمان شما بسته بود، آنها را باز کنید. سپس یک یا دو دقیقه ساکت بنشینید تا ذهنتان به حالت عادی برگردد.

مدیتیشن خود را تمرین کنید

به خاطر داشته باشید که مدیتیشن مهارتی دشوار برای تسلط بر آن است. احتمالاً در اولین تلاش خود به درستی آن را دریافت نخواهید کرد و این اشکالی ندارد. فقط به تمرین مدیتیشن خود ادامه دهید و این کار آسان‌تر خواهد شد.

به یاد داشته باشید که خوب است که فقط با چند دقیقه مدیتیشن در روز شروع کنید و تا زمانی که راحت‌تر می‌شوید، به دوره‌های طولانی‌تر مدیتیشن ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *