تبدیل شدن کراش به عشق

آیا یک کراش تبدیل به عشق می‌شود؟

مقدمه

منظور از کراش داشتن بر روی یک شخص این است که از آن شخص خوشتان می‌آید، به آن شخص علاقه دارید یا حتی او را دوست دارید، اما این احساس بصورت پنهانی است و آن را ابراز نکرده‌اید. کراش می‌تواند یکی از دوستان نزدیک شما، یکی از دوستان معمولی شما، یکی از هم کلاسی‌های دانشگاهتان یا … باشد. حالا بسیاری از افراد، این سوال برایشان پیش می‌آید که تبدیل شدن کراش به عشق چگونه است و آیا امکان‌پذیر است؟ به همین دلیل ما در این مطلب می‌خواهیم بگوییم که چه مراحلی باید طی شود و چه اتفاقاتی باید بیفتد تا در نهایت یک کراش تبدیل به عشق شود. ادامه مطلب را همراه ما باشید.

همچنین پیشنهاد می‌شود: خواندن مطلب عشق واقعی است یا یک توهم؟ تمام آنچه که در مورد عشق واقعی باید بدانید!

آیا می‌توان یک کراش را به عشق تبدیل کرد؟

به طور معمول، عشق با جاذبه شروع می‌شود و کراش داشتن بر روی یک شخص اساساً به معنای جذب شدن به یک فرد است. بنابراین، کراش پیدا کردن بر روی یک شخص، می‌تواند اولین قدم شما در کشف این باشد که آیا می‌توانید عاشق آن شخص شوید یا خیر.

در ادامه چند مرحله را برای شما آورده‌ایم که پس از گذراندن این مراحله، کراش شما بر روی یک فرد می‌تواند به عشق آن شخص تبدیل شود.

آن شخص را بیشتر بشناسید!

شما نمی‌توانید بگویید عاشق یک شخص هستید، مگر اینکه او را خیلی خوب بشناسید و او را همانطور که هست بپذیرید. بسیاری از مردم پس از آنکه با شخصی که بر روی او کراش دارند، بیشتر آشنا می‌شوند، احساساتشان نسبت به آن شخص از بین می‌رود. آن‌ها برخی ویژگی‌ها را در کراش خود کشف می‌کنند که برای آن‌ها جذاب نیست. یا خیلی سریع متوجه می‌شوند که آن جرقه لازم برای عشق بین آن‌ها وجود ندارد.

با این حال، با گذراندن زمان بیشتر با یک فرد و مشاهده شخصیت جالب‌تر او، ممکن است آن فرد را بیشتر دوست داشته باشید یا اینکه علاقه‌تان نسبت به آن فرد کمتر شود یا کلاً از بین برود. اگر هنوز هم پس از مشاهده شخصیت او و آشنایی بیشتر با او، کراش خود را جذاب می‌دانید، این احتمال وجود دارد که احساس شما به عشق واقعی تبدیل شود.

دوستی شما با گذشت زمان رشد می‌کند!

دوستی بین دو نفر با ارتباط مداوم و گذر زمان رشد می‌کند. آن‌ها شروع به وابستگی به یکدیگر در موارد مختلف می‌کنند. همچنین، آن‌ها یکدیگر را بیشتر می‌شناسند و یاد می‌گیرند که با نقایص یکدیگر کنار بیایند. بنابراین، دوستی راهی بزرگ برای افزایش عشق است.

از این رو، اگر کراش خود را به عنوان یک دوست خوب می‌بینید، احتمال زیادی وجود دارد که بتوانید آن شخص را به عنوان عشق زندگی خود نیز ببینید. مگر اینکه با گذشت زمان، موضوعی را کشف کنید که به شما بفهماند، شما دو نفر به عنوان دو دوست، در وضعیت بهتری هستید. در هر صورت احساسات شما می‌تواند با گذشت زمان افزایش یابد.

متوجه می‌شوید که ویژگی‌های سازگاری دارید!

سازگاری بین دو نفر برای ایجاد یک رابطه‌ی عاشقانه، ضروری است. نقاط قوت و ضعف آن‌ها باید مکمل یکدیگر باشد. علاوه بر این، شخصیت‌های آن‌ها نباید با هم درگیر شوند، وگرنه به دلیل دعوا، رابطه آن‌ها آشفته خواهد شد. اختلافات غیرقابل حل، یکی از دلایل اصلی جدایی زوجین است.

هنگامی که متوجه می‌شوید که شما و شخصیت مورد علاقه‌تان دارای شخصیت‌ها و نگرش‌های سازگاری هستید، مغز شما به شما می‌گوید که همچنان از آن شخص خوشتان بیاید. در نهایت، جذب شدن شما به کراش‌تان، می‌تواند به عشق تبدیل شود، به خصوص اگر همیشه با هم باشید.

شما متوجه می‌شوید که آن شخص نیز از شما خوشش می‌آید!

کراش داشتن بر روی یک شخص، می‌تواند یک حس سردرگمی را به فرد القا کند، اما کشف اینکه این احساس متقابل است، وجدآور است. این اتفاق، جذابیتی که کراش آن شخص برای او دارند را تقویت می‌کند. بنابراین حالا که این احساس 2 طرفه است، خیلی سریع، آن‌ها ممکن است خود را درگیر یک داستان عاشقانه هیجان‌انگیز کنند.

هنگامی که متوجه شدید کراش شما نیز به شما علاقه دارد، سعی کنید که به آن شخص نزدیک شوید. وقتی دو طرف شروع کنید به تبادل پیام‌های «دوستانه» و نگاه‌های دزدکی، قطعاً این احساس خاص‌تر می‌شود. مگر اینکه موضوعی ارتباط شما را قطع کند.

همچنین پیشنهاد می‌شود: خواندن مطلب چگونه عشق خود را ابراز کنیم؟

می‌بینید که کراش شما می‌تواند به رشد شما به عنوان یک فرد کمک کند!

یکی دیگر از دلایلی که فرد همچنان به کراش خود علاقه‌مند می‌ماند، تأثیر مثبتی است که کراش او بر او می‌گذارد. اکثر مردم فشارهایی که برای رشد به آن‌ها وارد می‌شود را الهام بخش خود می‌دانند. هرچه فشارها، بیشتر آن‌ها را برانگیزد تا نسخه‌ی بهتری از خود باشند، این احساس بیشتر باقی می‌ماند.

اگر مدتهاست کراش شما به رشد و تبدیل شدن شما به یک فرد بهتر کمک می‌کند، قطعاً از او ممنون هستید و قدردان این تاثیر او در زندگی خود می‌باشید. این احساس قدردانی، شما را بیشتر به کراش‌تان نزدیک می‌کند. همچنان که زمان می‌گذرد و شما می‌بینید که چگونه آن فرد، شما را در مسیر درستی حرکت می‌دهد، احساسات شما نیز احتمالاً روز‌به‌روز جدی‌تر شود.

وقتی با هم هستید احساس خاص بودن و مورد توجه قرار گرفته شدن می‌کنید!

آیا کراش شما، فردی است که خیلی حواسش به شما است؟ همه افراد، اطرافیان مهربان خود که از آن‌ها مراقبت می‌کنند، تحسین می‌نمایند. داشتن چنین کراشی باعث می‌شود که شخص خیلی سخت‌تر بتواند آن حس جذب شدن به کراش خود را کنار بگذارد. هر بار که کراش آن‌ها با آن‌ها مهربانانه رفتار می‌کند، آن‌ها امیدوار می‌شوند که احساس بین آن‌ها متقابل باشد.

اگر کراش‌تان نسبت به شما دلسوز و مهربان است، احساس شما نسبت به او احتمالاً همچنان رشد ‌کند. نحوه برخورد او با شما باعث می‌شود احساس خاص بودن داشته باشید، مگر اینکه متوجه شوید که او با همه همینطور رفتار می‌کند.

شما اعتماد متقابل را توسعه می‌دهید!

یکی از رویاهای هرکسی که روی یک نفر کراش دارد، این است که محرم رازهای شخص مورد علاقه خود باشد. آن‌ها مشتاقند کسی باشند که کراششان آنقدر به او اعتماد می‌کند که درونی‌ترین افکار و اسرار خود را با آن‌ها در میان می‌گذارد.

آیا شما و کراش‌تان در مورد مسائل شخصی صحبت می‌کنید؟ آیا اسرار خود را به اشتراک می‌گذارید؟ اگر سطح رابطه بین شما دو نفر، در این سطح از روابط است، پس به سطح اعتماد متقابل رسیده‌اید. در اعماق قلب خود می‌دانید که احساس‌تان نسبت به کراش‌تان به سطح صمیمی‌تری رسیده است. بنابراین به تبدیل شدن کراش به عشق بیشتر امیدوار هستید.

دلبسته شدن!

جدا از اعتماد متقابل، ارتباط مداوم در سایر فعالیت‌ها نیز می‌تواند به فرد کمک کند تا به کراش خود نزدیک‌تر شود. دلبستگی می‌تواند از بین رفتن احساسات را سخت‌تر کند. درست مانند زمانی که هنگام جدایی از دوستان نزدیک خود، احساس تنهایی می‌کنید و دلتان برای یکدیگر تنگ می‌شود. در چنین شرایطی برای شخص سخت خواهد بود که از کراش خود دور شود.

هنگامی که به کراش خود نزدیک می‌شوید، به او وابسته می‌شوید. نزدیک بودن به این معناست که شما آن شخص را بهتر می‌شناسید و می‌توانید او را همانطور که هست بپذیرید. این دلبستگی باعث می‌شود شما بیش از هر زمان دیگری نسبت به آن فرد علاقه و اشتیاق داشته باشید.

همچنین پیشنهاد می‌شود: خواندن مطلب چگونه عشق خود را از راه‌های مختلف نشان دهیم؟

در کنار کراش‌تان احساس راحتی و خوشحالی می‌کنید!

دوست داشتن کسی که شما را خوشحال می‌کند آسان است، درست است؟ به همین دلیل، بیشتر مردم به طور طبیعی عاشق کسی می‌شوند که می‌تواند به او احساس خوشبختی دهد، به ویژه اگر بتوانند در کنار آن فرد راحت نیز باشند.

چگونه می‌توانید عاشق کراش خود نشوید، در حالی که در کنار او می‌توانید خودتان باشید و هر زمان که او واقعاً خوشحال است، خوشحال باشید؟ پس اگر در کنار کراش‌تان احساس راحتی و خوشحالی می‌کنید، احتمال تبدیل شدن کراش به عشق در مورد شما، زیاد است.

شما می‌توانید پیر شدن در کنار کراش‌تان را تصور کنید!

علاقه داشتن و جذب شدن به یک شخص آسان است. در حقیقت، اکثر افراد همزمان چندین بار بر روی افراد مختلف کراش می‌زنند. با این حال، همه این‌ها جدی نیستند و بعد از مدتی فراموش می‌شوند و فرد متوجه می‌شود که نسبت به کراشش، خیلی هم احساسات قوی نداشته است.

اگر می‌توانید تصور کنید که با کراش خود یک خانواده تشکیل می‌دهید و پیر می‌شوید، احتمالاً آماده هستید که عاشق آن شخص شوید.

فقط صبر کنید و ببینید!

عشق چیزی نیست که شما در آن عجله کنید. عشق چیزی است که شما باید اجازه ‌دهید در زمان خودش شکوفا شود. بنابراین، از این فصل (دوره کراش زدن روی یک شخص) لذت ببرید. شما این فرصت را دارید که یک سری اتفاقات، شما را به لبخند و جیغ وادار کنند. بنابراین فقط صبر کنید و ببینید. اگر آن شخص برای شما مناسب باشد، زمان آن را محقق می‌کند.

به این نکته دقت کنید که عوامل سطحی، به هیچ عنوان یک داستان عاشقانه خوشبخت را برای شما تضمین نمی‌کند. به همین دلیل، شما نباید در عشق عجله کنید. در عوض، اجازه دهید دوستی و اعتماد شما نسبت به یکدیگر بیشتر شود. همچنین، قبل از برقراری رابطه، حتماً یکدیگر را به خوبی بشناسید. تبدیل شدن کراش به عشق نشدنی نیست و امر بسیار متداولی می‌باشد. بنابراین اگر به شخصی از دور علاقه دارید، از اینکه زمانی این حستان به عشق تبدیل شود و شما دو نفر به هم برسید، ناامید نشوید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.