قیمت بیت کوین

بیت کوین به سمت نقطه مقاومت 11300 دلار حرکت می‌کند

قیمت بیت کوین (به انگلیسی: Bitcoin) در حال تثبیت شدن در یک بازه محدود تر است، چراکه معامله گران آماده اند تا نقطه مقاومت 10500 هزار دلار را هدف قرار دهند.

قیمت بیت کوین پس از چند روز پر نوسان، روز جمعه بین 10200 دلار و 10400 دلار در حال گردش بود و به نظر می‌رسد یک ثبات نسبی را شاهد باشد.

به گزارش کوین تلگراف، در زمان ثبت نمودار دارایی های دیجیتال، بیت کوین پس از سقوط به 9838 دلار الگوی خود را در پایین ترین حد خود قرار داده بود و حالا با نوسانات، قیمت هر بیت کوین به یک بازه محدودتر وارد شده است.

حرکت به سوی نقطه مقاومت 11300 دلار

اگرچه هنوز از حجم معاملات موردنظر مقدار زیادی باقی مانده است، نشانگرمیانگین واگرایی و همگرایی (MACD) نشان می‌دهد که حجم معاملات فروش بیت کوین در حال کند شدن است.

همانطور که قبلا هم به این مسئله اشاره شده بود، اگر قیمت بتواند از آستانه مقاومت 10.5 هزار دلار عبور کند، شاخص‌های نمودار نشان می‌دهد که در مرحله بعدی قیمت باید در 11.300 دلار از خود مقاومت نشان دهد.

بیت کوین - رمزارزها
رمزارزها

در حالی که قیمت بیت کوین در حال تثبیت در روند حرکتی خود است، آلت کوین‌های دیگر در سطوح بالاتری به مقاومت قیمتی پرداخته اند.

یرن فایننس (Yearn Finance) با رشدی 22.5 درصدی به نقطه مقاومت 38.333 رسیده است. بایننس کوین (BNB) هم با 11.3 درصد و ONT هم 13.19 درصد رشد را تجربه کرده است.

بر اساس گزارش CoinMarketCap شاخص کل بازارهای ارزیابی رمزارزها در حال حاضر بر روی 334 میلیارد دلار قرار دارد و شاخص تسلط بیت کوین هم بر روی 56.8 درصد قرار گرفته است.

در حال نگارش این مطلب، قیمت هر بیت کوین 10365 دلار آمریکا بوده است. طی روزهای اخیر هش ریت بیت کوین (HashRate) نیز با رسیدن به 140 اگزاهش (EH/S) بر ثانیه رکورد تازه ای را از خود برجای گذاشته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *