بارداری بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز باردار است!

این خواننده در انتظار فرزند سوم خود است و ما برای او بسیار خوشحال هستیم. بله، درست خواندید، بریتنی اسپیرز در حال بچه دار شدن است!

برتینی اسپیرز (Britney Spears)، خواننده آمریکایی متولد سال 1981 و معروف به شاهزاده‌ی پاپ است و اکنون در سن 40 سالگی به سر می‌برد. وی با سام اصغری، مدل ایرانی ازدواج کرده است  و حالا خبر از بچه دار شدن خود داده‌اند.

این خواننده روز دوشنبه 11 آوریل در اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن این خبر هیجان انگیز، تصویری از یک ماگ صورتی را به همراه یک کپشن طولانی منتشر کرد که حاملگی خود را آشکار می کند. اسپیرز و نامزدش، سام اصغری، پس از بازگشت از سفر اخیر به مائوئی، حالا در انتظار به دنیا آمدن بچه‌شان هستند.

اسپیرز در کپشن خود نوشت: “من وزن زیادی از دست دادم و به همین دلیل به سفر مائویی رفتم فقط برای اینکه دوباره وزنم را بدست بیاورم … با خودم فکر کردم جیییز، چه اتفاقی برای شکم من افتاده است؟”

شوهرم گفت ” شکمت پر از غذا است!!!”

اما قطعاً این یک غذا نبود. “بنابراین من تست بارداری دادم…و  اوهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.”

او حتی به احتمال (و ترس!) داشتن دوقلو اشاره می کند. “شکمم در حال بزرگ شدن است. اگر 2 بچه در آنجا باشد… من ممکن است آن را از دست بدهم … “

برتینی اسپیزر

این خواننده پاپ در حال حاضر مادر دو فرزند است و پسرانش، شان 16 ساله و جیدن 15 ساله از ازدواج قبلی اش با کوین فدرلاین هستند.

اسپیرز همراه با اعلام بارداری خود، همچنین در مورد مبارزات خاموشی که با بارداری های گذشته خود متحمل شده بود صحبت کرد و خاطرنشان کرد که او سپاسگزار است که زنان امروز می توانند آشکارا در مورد افسردگی پری ناتال (کمی پیش و کمی پس از زایمان) صحبت کنند.

او توضیح می‌دهد: “در آن زمان زنان در مورد آن صحبت نمی‌کردند… برخی از مردم این را خطرناک می‌دانستند که زنی با نوزادی در درونش چنین شکایتی کند. اما اکنون زنان هر روز در مورد آن صحبت می‌کنند…”.

“خوشحالم که ما مجبور نیستیم این درد را به عنوان یک راز محفوظ نگه داریم… این بار من هر روز یوگا انجام خواهم داد!!! پخش شادی و عشق فراوان!!!”

سال بزرگی برای اسپیرز بود. او در سپتامبر 2021 نامزدی خود را با اصغری در اینستاگرام اعلام کرد. دو ماه بعد، در نوامبر، طرفداران پس از پایان دوره 13 ساله محافظه‌کاری که او در آن زندگی می‌کرد، خوشحال شدند. او در شهادت‌های دلخراش خود از وادار شدن به داشتن IUD بازگو کرد که مانع از باردار شدنش شد، اگرچه او آرزوی داشتن فرزند دیگری را با همسر بازیگر خود داشت.

ما امیدواریم که بریتنی پس از گذراندن چنین رفتار سختی با دو فرزند اولش، این بار به بارداری و پس از زایمانی که شایسته آن است، برسد. گذراندن چنین دوران متحول کننده‌ای در حالی که توسط پاپاراتزی ها تعقیب می شود و بلاگرها و رسانه ها به شدت مورد انتقاد قرار می گیرند، نمی تواند سرگرم کننده باشد. اما به نظر می رسد که او این بار برای محافظت از خود آماده می شود.

ما از این خبر فوق العاده خوشحالیم و برای این زوج آرزوی بهترین ها را داریم. تبریک، بریتنی!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.