ایجاد هیجان در رابطه ی دوست دختر دوست پسری

چگونه رابطه‌ی خود را با دوست دخترمان پرهیجان‌تر کنیم؟

هر رابطه‌ی دوستی پس از گذشت مدت زمانی دچار یکنواختی می‌شود. برای جلوگیری از عادی شدن برای دوست دختر یا دوست پسر خود باید کارهایی انجام دهید که باعث به وجود آمدن هیجان در رابطه می‌شود و این روند را کندتر یا متوقف می‌کند. در زیر راه‌هایی برای ایجاد هیجان در یک رابطه آورده شده که با انجام آن‌ها می‌توانید همیشه مورد توجه دوست دخترتان قرار بگیرید.

1- کارهای جدید را با هم انجام بدهید

اگر می‌خواهید عشق خود را قوی نگه دارید، باید به دنبال انجام کارهای جدید و هیجان انگیز با یکدیگر باشید. این کار را می‌توانید از طریق دیدن فیلم‌های جدید، رفتن به پیاده روی و یا انجام هرکار دوتایی انجام دهید. اگر همیشه یک کار تکراری انجام دهید، هیجان در رابطه‌ی شما کم رنگ خواهد شد. البته به یاد داشته باشید که هیچ وقت کاری را به اجبار انجام ندهید.

2- برنامه‌های خود را از حالت روتین خارج کنید

اگرچه رفتن به یک رستوران و یا تماشای یک فیلم در سینما می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد، با این حال شما باید سعی کنید آن‌ها را از حالت روتین خود خارج کنید. به عنوان مثال به جای رفتن به رستوران می‌توانید دوست دختر خود را به خانه‌یتان دعوت کنید و برای او شام درست کنید، یا به جای رفتن به سینما، می‌توانید با او به پیک نیک بروید، یا به جای داشتن برنامه در پنجشنبه شب‌ها، در وسط هفته با او قرار بگذارید.

3- با دوستانتان وقت بگذرانید

اگرچه وقت گذراندن با دوست دخترتان به تنهایی بهترین راه برای حفظ استحکام رابطه ‌یتان می‌باشد، اما باید به یاد داشته باشید که اگر همیشه با دوست دخترتان تنها باشید، رابطه رو به افول خواهد رفت. وقت گذراندن با دوستان مشترک و خانواده و همچنین تلاش برای پیدا کردن دوستان جدید باعث تازه شدن رابطه‌ی شما می‌شود.

4- گاهی اوقات بعضی از کارها را بدون برنامه‌ریزی قبلی انجام دهید

اگرچه برنامه‌ریزی برای انجام یک کار جدید یا گذراندن یک شب هیجان انگیز با یکدیگر بسیار عالی است، گاهی اوقات می‌توانید بعضی از کارها را بدون برنامه‌ریزی قبلی انجام دهید. به عنوان مثال اگر در حال رانندگی هستید و یک رستوران جدید در مسیر خود می‌بینید، می‌توانید به صورت اتفاقی همراه با دوست‌ دخترتان به آن رستوران بروید. انجام دادن یک کار غیر قابل انتظار و برنامه‌ریزی نشده، می‌تواند باعث ایجاد هیجان در رابطه‌ی شما شود. اگر همیشه به دنبال یک فرصت برای انجام کاری بوده‌اید، همین الان برای انجام آن کار اقدام کنید.

5- همیشه در دسترس نباشید

اگر همیشه در دسترس دوست دخترتان نباشید، او نسبت به شما کنجکاوتر و برای زمان شما بیشتر ارزش قائل خواهد بود. البته این در صورتی است که شما اهمیت خود را نسبت به او از راه‌های دیگر نشان دهید.

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: چرا من نمی توانم دوست پسر داشته باشیم یا چرا من نمی توانم دوست پسر پیدا کنم؟ - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.