عمل سینه

عمل سینه و آنچه که باید قبل از انجام آن بدانید

مقدمه

ما هر روز به بدن خود نگاه می‌کنیم و تعداد اندکی از ما معتقدیم که بدنی کامل و بی نقض داریم. بسیاری از ما معتقدیم اگر به اندازه کافی هزینه کنیم می‌توانیم اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشیم. در سال 2018، بیش از 310 هزار زن جراحی بزرگ کردن سینه انجام دادند. در این مقاله مجله زرد نیوز قصد داریم اطلاعت مهمی را که قبل از عمل سینه باید بدانید را توضیح دهیم.

چرا قصد عمل سینه دارید؟

بسیاری از زنان زمانی که مایو می‌پوشند و به استخر یا ساحل می‌روند احساس ناامنی می‌کنند. زیرا اکثر این زنان در گذشته اندام باریک و سینه خوش فرمی داشتند اما با افزایش سن فرم اندامشان تغییر کرده است. همه اندام آن‌ها به جز سینه‌ها بزرگ شده است و دیگر به نظر نمی‌رسد که متناسب با بدنشان باشد. در نهایت، این ناامنی‌ها و عدم اعتماد به نفس است که باعث می‌شود آن‌ها تصمیم به عمل سینه می‌گیرند. اما به زودی متوجه می‌شوند که این مبارزات داخلی همیشه یک راه‌حل قابل حل بیرونی ندارد. بلکه باید خودتان را بپذیرید.

آیا راه جایگزینی وجود دارد؟

هدف افرادی که عمل سینه انجام می‌دهند این است که احساس اعتماد به نفس و امنیت بیشتری نسبت به بدن خود داشته باشند. اما اگر کمی به اطرافمان نگاه کنیم افراد زیادی را می‌بینیم که شبیه به ما هستند. آنچه در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید تصاویری دستکاری شده با فیلتر هستند. هیچگاه خود را با این تصاویر مقایسه نکنید. بهتر است قبل از عمل جراحی بزرگ کردن سینه به جلسات هیپنوتیزم، توانمندسازی و آموزش شخصی بپردازید. این کارها باعث می‌شود نظر بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید. تغییر مدل مو، خرید لباس‌های جدید و صحبت کردن با دوستان نیز از دیگر روش‌های درمانی ارزان و کم خطر است.

عدم تصمیم‌گیری عجولانه

تصمیم عجولانه پرچم قرمز شما باید باشد. عجله برای انجام هر عمل زیبایی یک ایده وحشتناک است. همیشه پیش از انجام هر عمل جراحی با یک دوست یا مشاور صحبت کنید. همچنین صحبت با چندین جراح به شما برای درک پیامدهای احتمالی عمل سینه کمک می‌کند.

هیچ  راه بازگشتی وجود ندارد

پس از عمل سینه متوجه می‌شوید این کار مانند خرید یک لباس جدید نیست که روز بعد نظر خود را تغییر دهید. ممکن است حتی پیش از عمل سینه به ذهنتان خطور نکند که نتیجه را دوست نداشته باشید. باید بدانید بسیاری از افراد قبل از عمل تصور می‌کنند که بعد از عمل زیبا می‌شوند و عاشق ظاهرتان جدیدشان می‌شوند. بسیاری از جراح‌های زیبایی به شما نشان می‌دهند که پس از عمل به چه شکلی هستید، اما مراقب باشید نتایج ممکن است بسیار متفاوت از انتظاراتان باشد. این فناوری غیرقابل اعتماد و گمراه کننده باشد و جراحان ممکن است پس از عمل خود نتیجه را به گردن نگیرند.

این یک مسیر بی‌انتها است

پس از عمل سینه، به سرعت شروع به نقد بقیه بدن خود می‌کنید که این کار منجر به بوتاکس، اکستنش مو، فیبرز ابرو، عمل دماغ و غیره می‌شود. مطمئنا پس از مدتی دوستان و خانواده‌تان نگران این تعداد تغییرات ظاهر می‌شوند.

مراقب باشید هزینه به عمل ختم نمی‌شود. زیرا شما به یک کمد لباس جدید نیاز دارید تا بدن جدیدتان را در آن جای دهید. گاهی اوقات پیدا کردن چیزی که مناسب فرم بدنتان باشد تقریبا غیر ممکن است.

آیا قصد بارداری دارید؟

اگر پس از عمل سینه باردار شوید، باعث می‌شود پول بیشتری را هزینه کنید. سینه‌ها از حد معمول بزرگتر می‌شود. بدن در دوران بارداری و شیردهی دچار تغییرات زیادی می‌شود که این موضوع می‌تواند منجر به عمل‌های بیشتر، در نتیجه هزینه بالاتر و ریسک بیشتر می‌شود.

درک خطرات بهزیستی ذهنی

بسیاری از افراد بعد از عمل جراحی دچار افسردگی و اختلال خود زشت پنداری می‌شوند. بسیاری بدن خود را از همسرشان پنهان می‌کنند. آن‌ها به خاطر سینه‌های که دارند بیشتر از قبل احساس ناامنی می‌کنند. آن‌ها برای اینکه پول زیادی خرج کردند احساس گناه می‌نمایند و از اینکه شکل بدن خود را تغییر داده‌اند حس شرمندگی دارند. زیرا بدنشان آنطور که انتظار داشتند نشده است. اما بدترین قسمت می‌دانید چیست اینکه از خودتان ناامید شدید زیرا خودتان را همانطور که بودید، دوست نداشتید.

سخن آخر

اگر سینه خود را عمل کردید، بهتر است بدن تغییر یافته‌تان را بپذیرید و از آن لذت ببرید. امیدواریم این مقاله به زنانی که قصد دارند این عمل را انجام دهند کمک کرده باشد که قبل از اتخاذ هر تصمیمی مشابه دوباره فکر کنند و بدنشان را همانطور که هست دوست داشته باشند. عمل سینه برای همه اشتباه نیست، به همین دلیل بهتر است با یک روانشناس و چندین متخصص زیبایی قبل از عمل مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.