دوست پسر نیلی افشار

دوست پسر نیلی افشار

مقدمه

نیلی افشار همسر سابق پویان مختاری و یکی از اینفلوئنسرهای ایرانی که صفحه اینستاگرام او 2.1 میلیون نفر فالوئر . او مدتی که از پویان مختاری جدا شد. جدای این دو از یکدیگر حاشیه‌های بسیاری داشت. به خصوص زمانی که نیلی یک استوری از خود در پیچ قرار داد که در فرودگاه تنها بود و قصد داشت به استانبول برگردد. او در این استوری گریه می‌کرد. این استوری باعث خشم کاربران شد و آنها به شدت برای  نیلی ناراحت شدند و احساساتشان جریحه‌دار شده بود. بی خبر از اینکه نیلی بیکار نمی‌ماند و به سرعت برای خودش یک دوست پسر جدید پیدا می‌کند. این روزها اینکه دوست پسر نیلی افشار چه کسی، سوال بسیاری از فالوئرهای نیلی است که ما در این مطلب قصد داریم به آن پاسخ دهیم.

دوستی نیلی افشار و تتلو

نیلی افشار پس از اینکه از پویان مختاری جدا شد برای خودش یک خانه در شهر استانبول ترکیه اجاره کرد. او هر شب در این خانه پارتی‌های مختلفی برگزار می‌کرد. او در یک لایو اعلام کرد که پسران مجرد حق شرکت در این پارتی‌ها را ندارند. و فقط مردان می‌توانند با دوست دخترهای خود در این مهمانی‌های شرکت کنند. سپس او در استوری‌ها خود اعلام کرد با یک مرد به تازگی دوست شده است. در مورد دوست پسر خود نیز  اینگونه توضیح می‌دهد که او فردی مشهور و شناخته شده است.

اما زمانی که شایعاتی مبنی بر دوستی نیلی با تتلو ایجاد شد. او بلافاصله این شایعه را رد کرد. او در جواب به این شایعه‌ها می‌گوید: “از ما دو نفر هیچ‌کدام مقصر نبودیم و ما فقط همدیگر را فالو کردیم.” منظور او از فرد سوم که مقصر است پویان مختاری بود. و در ادامه توضیح می‌دهد که این ارتباط فقط کاری است و هیچ ارتباط دیگری با تتلو ندارد. و  شایعه مبنی بر تتلو دوست پسر نیلی افشار، دروغ محض  است.

تتلو

مدتی نیز شایعه شده بود که دوست پسر نیلی افشار رضا شیری است. که نیلی در مورد این شایعه نیز همان عکس‌العمل را نشان داد. تمام شایعات را رد کرد و اعلام نمود رابطه آن دو فقط کاری است و هیچ ارتباط عاشقانه‌ای ندارند.

 رضا شیری

رابطه نیلی افشار و آرمین 2 ای اف ام

پس از این شایعات خبری مبنی بر دوستی نیلی افشار با آرمین زارعی با نام هنری آرمین 2 ای اف ام خواننده رپ ایرانی منتشر شد. نیلی هیچ عکس‌العملی چه برای تائید و چه رد نسبت به این خبر نشان نداد. و این موضوع باعث شد بسیار از فالوران این اینفلوئنسر این خبر را تائید شده در نظر بگیرند. به خصوص زمانی که نیلی در لایوش اعلام کرد دوست پسر جدیدش 34 سال، و آرمین زارعی نیز متولد 5 اردیبهشت سال 1365 و 34 است.

همچنین نیلی در استوری‌های مختلف خود آهنگ‌های آرمین 2 ای اف ام را پخش می‌کند و به صورت نامحسوس با او همخوانی می‌کند. و بسیاری از فالوران به صفحه آرمین رفتند و از او در مورد این رابطه پرسیدند. ولی این خواننده تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است. از سوی دیگر نیلی علت مخفی بودن اسم دوست پسر جدید خود را مسائل امنیتی اعلام کرد. او همچنین می‌گوید رابطه قبلیش کاملا اشتباه بود و قصد دارد در مورد رابطه جدیدش هیچ خبری در اینستاگرام منتشر نمی‌کند. ولی در واقعیت هر نوع حاشیه در مورد دوست پسر جدید خودش ایجاد کرد.

اما این ارتباط زمانی جالب می‌شود که نیلی استوری می‌گذارد که در آن دست دوست پسرش را گرفته است. سپس دوربین را حرکت می‌دهد و روی تلویزیون نگه‌ می‌دارد. در تلویزیون آهنگ عاشقانه‌ای از آرمین 2 ای اف ام پخش می‌شود. این استوری ثابت می‌کند که این دو بایکدیگر رابطه دارند. ولی هر دو این افراد نسبت به این اخبار هنوز هیچ عکس العملی نشان ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.