پوزیشن جنسی ته کتابی

آموزش پوزیشن جنسی ته کتابی (Book Ends)

پوزیشن جنسی ته کتابی (Book Ends) یک پوزیشن جنسی بسیار جالب است. بسیاری از زوج‌ها که این پوزیشن جنسی را انجام داده‌اند معتقدند که دخول در آن سخت است. با این حال، این به این معنی نیست که این یک موقعیت عاشقانه سرگرم کننده نیست! این پوزیشن شباهت زیادی به  پوزیشن جنسی زانو زده و پوزیشن جنسی گل ارکیده دارد.

برای انجام پوزیشن جنسی ته کتابی، شما و مردتان باید هر دو روی تخت خود روی زانو و رو به روی هم باشید. مرد شما باید زانوهایش را باز کند تا بتواند خودش را پایین بیاورد و نزدیک سطح تخت شود. در حالی که شما باید تا حد ممکن بلند بمانید. وقتی مرد شما کمی پایین‌تر از شما باشد، می تواند آلت تناسلی خود را به داخل ببرد (شاید لازم باشد آن را راهنمایی کنید). پس از درست کردن حالت خودتان اگر مردتان راحت است، می‌تواند دوباره پاهایش را به هم نزدیک کند و شروع به حرکت به سمت بالا کند. همچنین می‌توانید به عقب خم شوید تا نفوذ را برای مردتان عمیق‌تر و لذت‌بخش‌تر کنید.

اگر مرد شما خیلی بلندتر از شماست، احتمالاً نمی‌توانید سکس واقعی را در پوزیشن جنسی Book Ends انجام دهید.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی ته کتابی انجام می‌دهند

وقتی می‌خواهید پوزیشن جنسی ته کتابی را اجرا کنید ممکن است متوجه شوید که ضربات طولانی و عمیق غیرممکن است. یک جایگزین برای این کار این است که به جای ضربات طولانی باسن خود را زمانی که مردتان داخل شما است، بچرخانید. این کار باعث تحریک کلیتوریس شما می‎شود.

برای بسیاری از زوج‌ها، پوزیشن جنسی ته کتابی بیشتر یک پوزیشن برای ابراز علاقه است تا رابطه جنسی، بنابراین ممکن است متوجه شوید که بهتر زمان بیشتری را صرف نزدیک شدن به پارتنرتان، بوسیدن و در آغوش گرفتن او کنید. پس دست‌هایتان را دور مردتان حلقه کردید و لب‌ها، گونه‌ها، گردن و گوش‌هایش را ببوسید. همچنین می توانید با کشیدن انگشتان خود در موهای او و خاراندن آرام پوست سر، رابطه جنسی را را کمی جذاب‌تر کنید.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی ته کتابی انجام می‌دهند

در ابتدا، ممکن است متوجه شود که اگر پارتنرتان سعی در ضربه‌های طولانی‌تری داشته باشد، کمی آلت جنسی او بیرون می‌لغزد و شاید بهتر باشد فقط به آرامی به سمت عقب و جلو حرکت کند. او می‌تواند دست‌هایش را دور کمر و باسن شما بپیچد تا شما را به خودش نزدیک کند.

او باید روی افزایش صمیمیت در این موقعیت تمرکز کند. بنابراین این بدان معنی است که در بیشتر موارد، مرد شما تقریباً همان کارهایی را انجام می‌دهد که شما انجام می‌دهید. او باید به شما نزدیک شود، شما را در آغوش بگیرد، ببوسد و پشت و سر شما را با دست ها و بازوهایش بمالد.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن جنسی ته کتابی در نظر بگیرید

این پوزیشن جنسی را بیشتر افرادی که دنبال صمیمت و عشق‌ورزی هستند انجام می‌دهند. پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یکبار این پوزیشن را امتحان کنید و روابط جنسی خود را از حالت یکنواخت خارج کنید. در ادامه چند نکته که در حین اجرای این پوزیشن جنسی باید رعایت کنید را آورده‌ایم:

گاهی نیازی به دخول نیست. در عوض، پارتنرتا باید سعی کند به جای فشار دادن به درون شما، از آلت جنسی خود برای مالش کلیتوریس شما استفاده کند.

در این حالت، شما چند سانتی متر از صورت مرد خود فاصله دارید. این فاصله باعث می‌شود که شما بتوانید یک ارتباط چشمی عیمق با او داشته باشید. این موضوع برای یک رابطه جنسی عاشقانه عالی است.

اگر از احساس صمیمیت و محصور شدن توسط مرد خود لذت می‌برید، پس حتما دوست دارید که پوزیشن جنسی ته کتابی را با او انجام دهید.

پوزیشن جنسی مشابه پوزیشن ته کتابی

اگر پوزیشن جنسی ته کتابی را دوست داشتید، چند پوزیشن جنسی دیگر نیز وجود دارد که شبیه آن است.

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری (Teaspooning)

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری
نحوه اجرای پوزیشن جنسی قاشق چایخوری

برای اجرای پوزیشن جنسی گل ارکیده هر دو نفر شما روی تخت زانو بزنید و مردتان در پشت سر شما قرار بگیرد.

پوزیشن جنسی گل ارکیده (Blooming Orchid)

برای اجرای پوزیشن جنسی گل ارکیده هر کدام از شما یک پای خود را از زانو خم کنید. به نحوی که ران‌هایتان موازی تخت باشد.

پوزیشن جنسی گل ارکیده
نحوه اجرای پوزیشن جنسی گل ارکیده

پوزیشن جنسی زانو زده (Kneeling)

برای اجرای این پوزیشن جنسی باید شما در انتهای تخت بنشینید و روبروی مردتان زانو بزنید درحالی که او ایستاده است تا از جلو وارد شما شود.

پوزیشن جنسی زانو زده
نحوه اجرای پوزیشن جنسی زانو زده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *