پوزیشن جنسی گل ارکیده

پوزیشن جنسی گل ارکیده (Blooming Orchid)

پوزیشن جنسی گل ارکیده شباهت کمی با وضعیت زانو خم دارد زیرا در هر دوی این پوزیشن‌ها زن و مرد در حالی که فقط روی یک زانو قرار دارند روبه روی هم یکدیگر قرار می‌گیرند. همچنین این پوزیشن یکی از آن پوزیشن‌هایی است که احتمالاً قبلاً هرگز آن را امتحان نکرده‌اید.

برای انجام آن، هم شما و هم مردتان روی زانوهایتان روبروی هم قرار گیرید. باید آنقدر بهم نزدیک باشید که همدیگر را در آغوش بگیرید. سپس هر دو زانوهای راست خود را بالا می‌آورید به طوری که ران‌های راست شما موازی با تخت باشد و پاهای چپ شما عمودی قرار می‌گیرند و پای راست خود را محکم روی تخت قرار می‌دهید. این به مرد شما اجازه می دهد تا به راحتی وارد شما شود.

اگر او در این حالت بسیار بلندتر است، باید یک بالش یا کوسن زیر زانوی خود قرار دهید تا خود را به اندازه کافی بالا بیاورید.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی گل ارکیده انجام می‌دهند

 هنگامی که برای اولین بار در پوزیشن جنسی گل ارکیده را انجام می‌دهید، ممکن است کمی ناخوشایند باشد. شما نم‌ توانید رابطه جنسی سریع یا تلمب‌های طولانی مدت داشته باشید. اگر به دنبال رابطه جنسی سریع‌تر هستید، ممکن است بخواهید پوزیشن فست فوک را امتحان کنید و اگر به دنبال تلمب‌ها طولانی‌تری هستید داگ استایل و حتی پوزیش جنسی استایل Doggy و حتی مبلغ پوزیشن‌های خوبی هستند.

البته نزدیکی که با پارتنرتان دارید این موضوع را جبران می‌کند. پوزیشن جنسی گل ارکیده یک پوزیشن صمیمی صمیمی برای شما و مردتان است. می‌توانید با هر ضربه کوتاه خود را به سمت مردتان فشار دهید یا در حالی که او به شما ساییده می‌شود، به او فشار بیاورید. به هر حال، اگر دوست دارید مردتان به شما آسیب بزند، تکنیک همسویی مناسب است. باید دست‌هایتان را دور کمر و پشت او بپیچید یا زیر بغلش بگذارید و یا روی شانه‌هایش قرار دهید. همچنین می توانید گردن، گونه‌ها، لب‌ها و گوش‌های او را ببوسید. روش دیگر این است که دستان خود را روی باسن او بگذارید تا با هر ضربه او را به داخل خود بکشید.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی گل ارکیده انجام می‌دهند

مرد شما فقط باید در هنگام اجرای پوزیشن جنسی گل ارکیده با یک ریتم ثابت خوب وارد شود. مردتان در حین رابطه جنسی با این پوزیشن متوجه می‌شود که به دلیل موقعیتی که در آن قرار دارد نمی‌تواند ضربه‌های شدید و طولانی را بزند. او در این پوزیشن فقط می‌تواند ضربات کوتاه‌تر بزند.

مردتان همچنین می‌تواند دستانش را دور شما قرار دهد. او متوجه خواهد شد که در موقعیت مناسبی است که می‌تواند انگشتانش را روی پوست سر شما ببرد یا حتی موهایتان را به آرامی بکشد. اگر می‌خواهید ایده‌های جنسی خشن داشته باشید، پوزیشن برای شما بسیار مناسب است. او همچنین می تواند دستانش را روی باسن شما نیز بگذارد و با هر ضربه شما را به داخل بکشد. کار دیگری که او می‌تواند انجام دهد این است که او می‌تواند دائماً شما به سمت خود بکشد در حالی که او با استخوان شرمگاهی خود روی کلیتوریس شما خود را می‌چرخاند.

بخوانید: “پوزیشن جنسی قاشق چایخوری (Teaspooning Position)

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن گل ارکیده در نظر بگیرید

پوزیشن جنسی گل ارکیده به انعطاف پذیری زیادی نیاز ندارد. اما از آنجایی که برای برخی کمی متفاوت یا حتی عجیب به نظر می‌رسد، بسیاری آن را امتحان نکرده‌اند. ما در این قسمت چند پیشنهاد که حین اجرای این پوزیشن باید رعایت کنید را آورده‌ایم:

اجرای پوزیشن گل ارکیده زمانی ایده‌آل است که می‌خواهید چیزی متفاوت را در حالی که رابطه جنسی آرام و پرشور دارید امتحان کنید.

انجام رابطه مقعدی در وضعیت گل ارکیده سخت است.

اگر انعطاف پذیر هستید، سعی کنید با مرد خود به جلو یا عقب متمایل شوید تا زاویه نفوذ را تغییر دهید.

اگر احساس کردید که ناراحت می‌شوید، فرم قرار دادن زانو خود را تغییر دهید.

پوزیشن‌های مشابه

اگر از پوزیشن گل ارکیده خوشتان آمده است، در ادامه چند پوزیشن مشابه را به شما معرفی می‌کنیم:

پوزیشن جنسی پایان کتاب (Book Ends)

پوزیشن جنسی پایان کتاب (Book Ends)

در این پوزیشن نیازی نیست یکی از پاهایتان را بالا ببرید در نتیجه اجرای آن کمی ساده‌تر است.

پوزیشن جنسی زانو خم شده (Bended Knee)

پوزیشن جنسی زانو خم شده (Bended Knee)

بسیار شبیه پوزیشن جنسی گل ارکیده، اما یک پا را بالای ران مردتان قرار دهید.

پوزیشن جنسی رقصنده (Dancer)

پوزیشن جنسی رقصنده (Dancer)

در این پوزیشن نیز باید دوباره باید یک پا را بلند کنید، اما، این بار، ایستاده خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.