قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین از 19 هزار دلار عبور کرد؛ در آستانه شکستن رکورد تاریخی

قیمت بیت کوین حالا به دومین قیمت بالای خود در تاریخ حیات این رمزارز رسیده است، ارزش بیت کوین امروز به 19330 دلار رسید.

داده‌های کوین تلگراف نشان می‌دهد که بیت کوین صبح امروز 24 نوامبر به نقطه مقاومت 19 هزار دلار حمله کرده است.

بیت کوین فاصله زیادی برای رسیدن به رکورد تاریخی خود در 19738 دلار ندارد. رایان سلکیس، بنیان گذار موسسه آماری مساری می‌گوید بیت کوین در طول تاریخ تنها یک روز توانسته است در رقمی بالاتر از 19 هزار دلار معامله شود.

بیت کوین و مقاومت در نقطه تاریخی

بیت کوین حالا نزدیک به 283 روز است که در بالای 10 هزار معامله می‌شود. همه این‌ها می‌تواند نشانه ای باشد که بیت کوین به زودی نقطه تاریخی خود را رد خواهد کرد.

با این وجود داده‌ها نشان می‌دهد که بیت کوین در سه سال و نیم اخیر، بهترین دوران خود را پشت سرگذاشته است. بزرگترین رمزارز حال حاضر دنیا در کمتر از 24 سعت 1300 دلار به ارزشش افزوده شده است.

قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین

بیت کوین از لحاظ ارزش دلاری در یک ماه بیش از هر رمز ارز دیگری ارزشش افزایش پیدا کرده است.

بیت کوین در 24 ساعت اخیر 2 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده که خود رکوردی محسوب می‌شود. همچنین ارزش بازار بیت کوین با عبور از رکورد تاریخی خود در آستانه 330 میلیارد دلار قرار گرفته است.

بیت کوین این روزها با جهش‌های فوق العاده اش تیتر یک روزنامه های دنیا را به خود اختصاص داده است. بیت کوین در طول دو ماه اخیر 80 درصد رشت را تجربه کرده است.

20 هزار دلار یک نقطه مقاومت بزرگ برای بیت کوین

اگر بیت کوین از 20 هزار دلار عبور کند، وارد یک چرخه قیمتی جدید خواهد شد. هیچ شواهد تاریخی درباره قیمت بالای 20 هزار بیت کوین وجود ندارد.

بسیاری معتقدند که در صورت عبور از نقطه مقاومت 20 هزار دلار، بیت کوین احتمالا در یک چرخه بین 25 هزار تا 100 هزار دلار در نوسان خواهد بود.

به همین خاطر فروشندگان بیت کوین تلاش خواهند کرد که در نقطه 20 هزار دلار از این رمزارز دفاع کنند.

بیت کوین 19 هزار دلاری و تلاش برای رکورد شکنی

تلاش بیت کوین برای رکورد شکنی موفق نبود و قیمت این رمز ارز تا 16 هزار دلار هم سقوط کرد

بیت کوین حالا از 27 نوامبر که قیمت 16200 دلاری را تجربه کرده بود، به آرامی افزایش پیدا کرده است و پس از پشت سرگذاشتن 17 هزار و 18 هزار دلار در کمتر از 48 ساعت، امروز بالای 19 هزار دلار معامله شده است.

البته بیت کوین طی روزهای اخیر بین 17 تا 18 هزار دلار نوسان را تجربه کرده بود.

معامله گران مشهوری در گفتگو با کوین تلگراف گفته بودند که انتظار دارند حتی بیت کوین تا 13 و 14 هزار دلار هم ریزش را تجربه کند.

این در حالی است که در صورت سقوط بیت کوین به قیمت 14 هزار دلار، پشتیبانی از این قیمت به خاطر اینکه این حداکثر قیمت بیت کوین در سال 2019 بوده است، بسیار مشکل است.

قیمت بیت کوین در لحظه نگارش این مطلب، بالای 19434 دلار معامله شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *