جشن تولد

ایده‌های جذاب برای سورپرایز تولد

اگر تولد یکی از عزیزانتان نزدیک باشد، احتمالاً به روش‌هایی فکر می‌کنید که روز تولد وی را خاص و به یاد ماندنی کنید. سورپرایز کردن آنها یک راه عالی برای دادن هدیه یا یک تجربه حیرت‌انگیز است. به همین دلیل لیستی از روش‌های جالب و خلاقانه را ارائه داده‌ایم که می‌توانید امسال کسی را سورپرایز کنید و تولد او را امسال خاص‌تر و به یاد ماندنی کنید. پس با ادامه این مطلب از زردنیوز همراه باشید.

ارسال یک ویدئوی تبریک تولد

تماس-ویدئوکال-لبخند
تماس-ویدئوکال-لبخند

یک پیام یا آهنگ سرگرم‌کننده برای تولد ضبط کنید. اگر دوست داشته باشید می‌توانید از افراد دیگر هم درخواست کنید که در ضبط ویدئو همکاری کنند. سپس این ویدئو را مستقیما به شخصی که تولدش است ارسال کنید. این یک ایده‌ی عالی برای تبریک تولد به عزیزانی است که دور از ما زندگی می‌کنند. اگر مطمئن نیستید که چه بگویید، سعی کنید به آنها بگویید که چقدر به آنها اهمیت می‌دهید و امیدوارید که روز تولد آنها بهترین روز باشد.

تزیین ماشین و رد شدن از محل زندگی فرد مورد نظر

ماشین خود را تزیین کنید طوری که انگار به یک تظاهرات تولد می‌روید. می‌توانید بادکنک اضافه کنید، با مارکرهای رنگی یا واکس کفش پیام بنویسید یا بنری را وصل کنید که روی آن نوشه شده است “تولدت مبارک”. به دوستتان قبل از اینکه از جلوی خانه او رد شوید پیام دهید که از پنجره بیرون را نگاه کند تا سورپرایز تولد جالب شما را ببیند. اگر دوستان دیگری هم دارید که می‌خواهند در این سورپرایز شرکت کنند به آنها هم بگویید ماشینشان را تزیین کنند و با هم در یک خط حرکت کنید.

برنامه‌ریزی برای یک روز سرگرم‌کننده

فردی که برای شما عزیز است چه کاری را خیلی دلش می‌خواهد که انجام دهد؟ به این فکر کنید که چه سرگرمی‌هایی دارند، کجا دوست دارند غذا بخورند و چه کارهایی برای آرامش انجام می‌دهند. یک برنامه بچینید و به آنها اطلاع دهید که نباید برای آن روز برنامه‌ریزی کنند. سپس، آنها را برای خوردن غذا، اسپا، رفتن به رستوران مورد علاقه‌شان یا یک مکان محبوب در طبیعت برای یک روز تفریح بیرون ببرید. صبح را با پیاده‌روی، بعد از ظهر را با بازی گلف مینیاتور یا پینت بال و شب را با تماشای یک فیلم دوگانه در سینما ماشین (درایوین سینما) سپری کنید. یا می‌توانید تولد آنها را به یک جشن 12 روزه تبدیل کنید. در مدت 12 روز منتهی به تولد، یک یادداشت، یک کارت، یک نامه، آب نبات مورد علاقه یا حتی یک فعالیت به او بدهید. این سرگرمی‌ها را به جای قرار دادن در یک روز در چند روز پخش کنید.

رفتن به پیک‌نیک

‍پیک نیک-تفریح
‍پیک نیک-تفریح

آنها را به جایی در طبیعت ببرید و مقداری غذای خوشمزه که مورد علاقه آنها هم هست با خود ببرید. یک پتو برای پیک نیک ببرید تا روی زمین پهن کنید و غذاها را روی آن بچینید. می‌توانید پنیر، کراکر، گوشت، شامپاین و یک خوراکی ویژه با خود ببرید. برای خاص‌تر کردن روزتان، سعی کنید در حوالی غروب به پیک‌نیک بروید. فقط مطمئن شوید که برای بازگشت به ماشین خیلی تاریک نباشد!

گرفتن وقت ماساژ یا اسپا

شما هم می‌توانید به همراه وی برای ماساژ یا اسپا بروید یا می‌توانید به آنها اجازه دهید که به تنهایی از آن روز لذت ببرند. رزرو را انجام دهید و هزینه آن را پرداخت کنید تا آنها فقط از روز خاص خود لذت ببرند. اگه آنها علاقه‌ای به اسپا ندارند می‌توانید فعالیت دیگری مانند گلف یا هر چیزی که به آن علاقه دارند را در نظر بگیرید و رزرو را انجام دهید. اگر بچه دارید، این یک راه خوب برای اجازه دادن به شریک زندگی خود برای استراحت مورد نیاز به دور از خانه است.

صبحانه در رختخواب

در حالی که یک صبحانه خوشمزه آماده می‌کنید اجازه دهید آنها در آرامش استراحت کنند. می‌توانید پنکیک، وافل، تخم مرغ، نان تست فرانسوی یا هر چیزی که دلتان می‌خواهد درست کنید! همه را در یک سینی بگذارید و آن را نزد خاص که تولدش است ببرید تا در حالی که در رختخواب هستند از صبحانه خود لذت ببرند. یک کارت زیبا و یک گلدون با گل‌های طبیعی به سینی اضافه کنید تا این صبحانه تولد فوق‌العاده شود. فراموش نکنید که پس از اتمام کارتان آشپرخانه را تمیز کنید. اگر دور از فرد مورد علاقه خود هستید، سعی کنید یک صبحانه ویژه را در DoorDash ، Postmates یا Uber Eats سفارش دهید و آن را به خانه آنها تحویل دهید.

جمع‌آوری نامه‌های عزیزانشان

از دوستان و خانواده آنها بخواهید که آرزوهای خوبشان برای او را در یادداشتی بنویسند. قبل از روز بزرگ، همه نامه‌ها را جمع کنید و در یک دفترچه یادداشت بگذارید تا شخصی که تولدش است بعدا آنها را بخواند. آنها در یک روز به یک باره کلی پیام شیرین از افرادی که به آنها اهمیت می‌دهند دریافت می‌کنند. همچنین می‌توانید یادداشت‌ها را روی نت‌های چسبناک قرار داده و در اطراف ماشین یا فضای کار آنها بچسبانید.

مطالب مرتبط: چگونه عشق خود را از راه‌های مختلف نشان دهیم

خریدن گل

گل
گل

همه در روز تولد خود گرفتن یک دسته گل خاص را دوست دارند. به یک گل فروشی یا حتی فروشگاه بروید و یک دسته گل دوست داشتنی از گل‌های تازه انتخاب کنید. اگر فردی که تولدش است یک گل مورد علاقه دارد، مطمئن شوید که در سورپرایز تولد او گنجانده شده است. گل رز معمولاً برای زوج‌های عاشق است در حالی که لاله‌ها، سوسن‌ها یا گل نرگس برای دوست‌های صمیمی مناسب هستند.

پرکردن فضا با بادکنک

بادکنک‌ها را باد کنید و کمد، ماشین یا فضای کار آنها را با بادکنک پر کنید. وقتی به آن محل بروند در بادکنک غرق می‌شوند. از هر رنگی، برای جشن آنها که هرگز فراموش نخواهند کرد، بادکنک انتخاب کنید. اگر وقت دارید روی بادکنک‌ها یک یادداشت بنویسید. می‌توانید بنویسید، “من تو را بیش از ____ دوست دارم” یا “دلیل #___ که دوستت دارم ______ است”. شما همچنین می‌توانید خاطرات، داستان‌های خنده‌دار، جوک‌ و شوخی‌هایی که بین خودتان است، متن آهنگ‌ها و کلمات پر معنا را روی بادکنک‌ها بنویسید تا به آنها نشان دهید چقدر برای شما خاص هستند.

کیک تولد بپزید

آنها را با یک چیز لذت‌بخش سورپرایز کنید. برای مثال وقت بذارید و ا‌ز جعبه گرفته تا پختن و تزیین کیک را خودتان انجام دهید. کیکی که خودتان درست کنید طعم بهتری نسبت به کیکی که بخرید خواهد داشت (و همچنین بسیار معنی‌دار خواهد بود). اگر عزیز شما طرفدار کیک نیست، می‌توانید کاپ کیک، پای یا کوکی درست کنید! این روز آنهاست، پس چیزی درست کنید که آنها دوست داشته باشند. اگر آنها خیلی دور زندگی می‌كنند، برای آنها یك دسر از نانوایی محلیشان سفارش دهید و آن را به درب منزل آنها ارسال کنید. اگر فردی تولدش است شیرینی نمی‌خورد، سعی کنید شام مورد علاقه او یا یک میان وعده خوش طعم را درست کنید.

تزئین کمد مدرسه

اگر دوستتان به مدرسه می‌رود می‌توانید کمد شخصی وی در مدرسه را تزئین کنید. این یک روش جالب برای سورپرایز کردن دوستانتان است. چند نشانه که روی آن نوشته شده “تولدت مبارک” نقاشی کنید و آنها را به بیرون کمد بچسبانید. می‌توانید از کاغذ رنگی و بادکنک هم استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید آهن‌ربا، یک عکس گروهی، کاغذ کادو، یک کارت تولد بزرگ یا چند آب‌نبات اضافه کنید. بعضی از مدارس قوانینی در مورد تزئین کمد دارند. کتاب راهنمای دانش‌آموزی خود را از قبل بررسی کنید تا دوست خود را به دردسر نیاندازید.

برنامه‌ریزی برای یک جشن سورپرایزی

سورپرایز-دختر
سورپرایز-دختر

این یک روش کلاسیک برای جشن گرفتن تولد عزیزانتان با یک سورپرایز است. به همه دوستان خود بگویید که حدود 30 دقیقه قبل از ورود فردی که تولدش است در خانه شما جمع شوند. مکان را با بادکنک، کاغذهای رنگی و تابلو تزئین کنید و یک کیک تولد در آشپزخانه داشته باشید. وقتی فردی که تولدش است وارد شد، همگی بیرون بروید و فریاد بزنید “سورپرایز!” برای اینکه سورپرایزتان عملی شود، وانمود کنید مثل که روز تولد فرد مورد نظر را فراموش کرده‌اید یا اینکه هیچ برنامه‌ای ندارید. به این ترتیب، آنها وقتی وارد مهمانی شوند بسیار شوکه می‌شوند. اگر عزیزتان دور از شما زندگی می‌کند، سعی کنید به جای آن یک مهمانی غافلگیرکننده در برنامه Zoom راه بیاندازید. همه عزیزان خود را به یک گپ ویدیویی دعوت کنید، سپس شخصی که تولدش است را دعوت کنید (اما به او بگویید این یک تماس تصویری دو نفره است). وقتی به چت بپیوندند، همه می‌توانند فریاد بزنند “سورپرایز!”.

مطالب مرتبط: 50 تکنیک ساده برای یک زندگی شادتر و سالم‌تر

میزبانی یک شام غافلگیرانه

این کار مثل یک جشن تولد سورپرایزی است اما در رستوران. به همه بگویید برای شام در یک مکان خاص جمع شوند، کمی بعد با شخص تولد به آنجا بروید. وقتی آنها می‌رسند، از دیدن دوستان و اعضای خانواده خود که منتظر جشن گرفتن با آنها هستند شوکه می‌شوند. یا اینکه، در خانه خود یک شام غافلگیرانه ترتیب دهید و هرکدام از میهمانان یکی از ظرف‌های غذا را سر میز بیاورد. شما همچنین می‌توانید یک شام را با گپ ویدیویی برگزار کنید. از همه بخواهید یک ظرف غذای خوشمزه درست کنند و جلوی رایانه‌هایشان بنشینند تا “با هم” غذا بخورید.

نکته

هر آنچه را که برنامه‌ریزی می‌کنید، فرد تولد را در ذهن داشته باشید. اگر احساس می‌کنید کاری که در نظر گرفته‌اید مورد علاقه فرد مورد نظر نیست به سراغ چیز دیگری بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *