بهترین آهنگ‎ها؛ مزایای گوش دادن به موسیقی در هنگام سکس

بهترین آهنگ‎ها؛ مزایای گوش دادن به موسیقی در هنگام سکس

اگر شما دوست داشته باشید که سکس خوب و با کیفیتی را تجربه کنید، پخش کردن یک موزیک خوب و دلنشین کیفیت سکس شما را بیشتر خواهد کرد. انتخاب بهترین آهنگ‎ها برای این کار اهمیت بالایی دارد.

اگر شما بتوانید آهنگی را انتخاب کنید که هر دو با آن احساس خوبی داشته باشید، لذت دوچندانی از سکس به شما خواهد داد.

من خودم به شخصه آهنگ‌های خیلی زیادی را می‌شناسم که می‌تواند به شما کمک کند. ولی خوب انتخاب بهترین آهنگ‎ها همه به خود شما و سلیقه شما بستگی دارد.

در ادامه این مقاله ما در مورد انتخاب بهترین آهنگ‌ها و مزایای گوش دادن به موسیقی در هنگام سکس خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

بهترین آهنگ‎ها برای سکس

برای انتخاب بهترین آهنگ‌ها شما باید یک موسیقی را پیدا کند که از هر لحاظ شما را تحریک کند.

اگر زمانی که شما شروع به گوش دادن یک آهنگ خاص کردید و حس کردید که شما را تحریک می‌کند و حس خوبی در هنگام گوش دادن به دست آوردید، شک نکنید که این آهنگ می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

همین احساس خوب در هنگام گوش دادن به همان آهنگ خاص به خاطر ترشح دوپامین در شماست.

بارها در مقالات قبلی در مورد ترشح دوپامین در مغز گفته بودیم. دوپامین یک ماده شیمیایی است که وقتی ما از چیزی احساس لذت می‌کنیم در بدن ما آزاد می‌‌کند.

هیچ فرقی نمی‌کند که شما از سکس لذت ببرید یا خوردن یک شکلات خوشمزه! در هر صورت بدن شما وقتی احساس لذت کنید این هورمون را آزاد می‌کند.

در یک مطالعه تحقیقاتی که در سال 2011 که در مجله Nature Neuroscience منتشر شد. محققان توضیح دادند که چگونه موسیقی می‌تواند همان لذتی که در هنگام سکس تجربه می‌کنیم در در شما بیدار کند.

همین احساس خوشایند در هنگام گوش دادن به بهترین آهنگ‎ها به شما کمک می‌کند که بیشتر تحریک شوید. همین تحریک بیشتر به شما کمک می‌کند که سکس بی‌نظیری را تجربه کنید.

ولی خوب حالا شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌توان آهنگ‌هایی را پیدا کرد که همین احساس خوشایند را در خود به‌وجود بیاوریم.

بهترین آهنگ‎ها
بهترین آهنگ‎ها

چگونه یک لیست از بهترین آهنگ‎ها برای سکس داشته باشیم؟

این نکات را مد نظر قرار دهید تا شما هم یک لیست از بهترین آهنگ‎ها برای زمان سکس داشته باشیم؟

لیست آماده

برای این کار خوب است که یک لیست درست کنید. با این کار دقیقا خواهید فهمید که به دنبال چه چیزی هستید.

 به آهنگ‌هایی فکر کنید که باعث می‌شوند احساس سکسی‌تر بودن و قدرتمند بودن داشته باشید. این لیست از بهترین آهنگ‎ها می‌توانند شامل خواننده‌هایی مثل Lizzo, Rihanna, Lana Del Rey, Adele, The Killers, Animal Collective و خیلی‌های دیگر باشد.

آهنگ‎‌ها و خواتتده‌هایی را انتخاب کنید که به شما احساس بهتری دهند.

خوب است که یک پلی‌لیست آماده داشته باشید. می‌توانید اسم این لیست را Love Song  بگذارید. با این صورت شما می‌توانید همیشه آمادگی انجام این کار را داشته باشید.

اگر در خانه اسپیکرهای هوشمند داشته باشید، با گفتن لاو سانگ که همان اسم انتخابی شما در این پلی لیست است، می‌توانید بلافاصله به این لیست دسترسی داشته باشید.

طول و ساختار موزیک

این پلی لیستی که درست می‌کنید، باید به قدری باشد که حداقل از یک ساعت تا یک ساعت و نیم دقیقه باشد.

خوب است که حداقل این لیست از آهنگ‎ها از خواننده‌ها معروف و بنام باشند.

مثلا علاوه بر خواننده‌هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم، خواننده‌هایی مثل  Lana Del Rey and Miley Cyrus  و … آهنگ‌هایی دارند که برای این لیست شما می‌توان بسیار انتخاب خوبی باشد.

آهنگ‌هایی که ساختار سافت و سکسی و یا هیجان‌انگیر می تواند لذت بردن از سکس را برای شما چندین برابر کند.

تجسم کردن یک احساس خاص

خوب است که آهنگ‌هایی را انتخاب کنید که به شما یک احساس خاصی را القا کند. این لیست باید احساسات شما برانگیزد و روحیه‌ی شما را تحریک کند.

این همه باز به شما و سلیقه شما برمیگردد. به این که مثلا از گوش دادن به چه سبک موسیقی‌هایی لذت می‌برید. مثلا ممکن است که گوش دادن به سبک هوی متال احساس عالی داشته باشد. یکی دیگر هم با یک آهنگ بی‌کلام ملایم و یا اینکه یکی از یک آهنگ عاشقانه لذت ببرد.

ممکن است یک زوج چندین آهنگ خاطره انگیز داشته باشند که تداعی‌گر یک احساس خاص برای آنها باشند. مثلا آهنگی که روز اول آشنایی با هم گوش دادید و ….

ولی خوب به نظر من خوب است که یک آهنگ ملایم را انتخاب کنید که خستگی و فشار یک روز پراسترس را در شما از بین ببرد.

احساس لذت یکی از مواردی است که حس اورتیک را در شما بالا می برد. آهنگی را انتخاب کنید که شما را به اوج هیجان برساند.

اگر دقت کنید در فیلم‌های پورن و سکسی یکی از اصلی‌ترین موارد موسیقی متن است. یک موسیقی هیجان انگیز می‌تواند شما را به اوج برساند.

پس فراموش نکنید که داشتن یک لیست از بهترین آهنگ‎هاا یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های یک سکس خوب است.

مثلا برای برخی دیگر از افراد آهنگ‌های قدیمی و نوستالژیک می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

در نظر گرفتن سلیقه‌ها

این را بدانید که گاهی اوقات شما برای تفاهم بیشتر و احترام گذاشتن به عقاید هم، باید سلیقه‌های هر دو طرف را مدنظر قرار دهید. خوب است که با هم سازش کنید.

دلیل اصلی این سازش این است که شما و شریک زندگی‌تان قرار است هر دو از این آهنگ‌ها لذت ببرید.

ممکن است که آهنگی که شما انتخاب می‌کنید خیلی باب میل او نباشد و از این رو بسیار مهم است که نظر هر دو در انتخاب این آهنگ‌ها دخیل باشد.

هر کس در موسیقی سلیقه‌های مختلفی دارد که از همین رو باعث می‌شود تجربه گوش دادن ما  به موسیقی بسیار متنوع باش

آن موسیقی که از نظر شما جذاب است، ممکن است همان جذابیت را اصلا برای شریک جنسی شما نداشته باشد.

این اصلا مشکلی نیست و اصلا نباید فرق زیادی به حال شما داشته باشد. مثلا خود من احساسی که هنگام گوش دادن به کارهای هانس زیمر دارم را همسرم در حالت عادی اصلا دوست ندارد.

 ولی نکته جالب در مورد این موضوع این است که در هنگام سکس خیلی دوست دارد که این آهنگ‌ها را گوش کند و واقعا از شنیدن آن لذت خواهید برد.

بهترین آهنگ‎ها
بهترین آهنگ‎ها

موسیقی و دوپامین

شنیدن موزیک خوب و آرام‌بخش همان‌طور که گفتیم  با افزایش دوپامین در مغز دارای رابطه مستقیم می‌باشد.

اگر آهنگی که گوش می‌دهید، بنا بر الگوی شناختی شنونده مطلوب ارزیابی شود هسته اکومبنس مغز که ترشح دوپامین یا شگفتگی های خوشایند را به عهده دارد تحریک می‌شود.

اگر موقع شنیدن موزیک های خوشایند از میزان استرس کم شود و موجب برانگیختگی جنسی درا فراد شود، تا حد زیادی موجب آزاد شدن کورتیزول یا هورمون استرس  می‌شود.

همین امر موجب می‌شود که استرس کاهش یافته و با پایین آمدن آن سطح دی اچ ای ای یا دی هیدروپاندروسترون بالا خواهد رفت.

با شنیدین موسیقی ملکول‌های رابطه جنسی به حرکت درمی‌آیند و میزان دوپامین مانند زمانی که فرد رابطه جنسی برقرار کرده است در بدن بالا خواهد رفت.

 با افزایش دوپامین فرد به حرکت واداشته می‌شود و احساسی که وقتی خوشحال می‌شوند به آنها دست خواهد داد.

 با به حرکت درآمدن بدن فرمان بدن از طریق عرق کردن در پوست ظاهر می‌شود. از این رو کشش جنسی در پی رقص وعرق کردن ایجاد می‌گردد و مرد وقتی زنی میرقصد سبب افزایش هورمون جنسی تستسترون در او می شود.

انتخاب آهنگ‌هایی که تم‌هایی آرام بخش ، فرح بخش، حزین، هیجانی، نیروبخش، شیدایی و خواب آور باشند، می‌توانند بهترین انتخاب برای لیست بهترین آهنگ‌ها برای زمان سکس شماباشد.

زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *