بهترین ژانر پورن برای شما چیست؟ (براساس نماد ماه تولد)

بهترین ژانر پورن برای شما چیست؟ (براساس نماد ماه تولد)

به مانند بسیاری از چیز‌های دیکر در دنیای امروز، شما می‌توانید دسته‌بندی پورن مناسب خود را بر حسب ماه تولدتان پیدا کنید که بتواند لذت مضاعفی به شما بدهد. در این مقاله از زردنیوز می‌توانید بهترین ژانر پورن را بر حسب ماه تولد پیدا کنید.

مقدمه

اینکه شما دوست دارید چگونه خودارضایی کنید اهمیتی ندارد پورن و شهوت نگاره می‌توانند چیزهای سالم و سرگرم‌کننده‌ای را در کارنامه سکسی شما ایجاد کنند. برخی از افراد پورن مورد علاقه خود را آماده‌ نگه‌ می‌دارند زیرا دقیقا می‌دانند که چقدر آن‌ها را هیجان‌زده می‌کند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند هر بار یک چیز متفاوت ببینند هرچیزی که دم دست بود. و برای برخی، آنچه که تماشا می‌کنند (یا می‌خوانند، یا گوش می‌دهند) به روزشان بستگی دارد. اما یک چیز قطعی است: چه بدانید چه چیزی را دوست دارید، یا اولین بار باشد که وارد دنیای پورن می‌شوید، بررسی گزینه‌های به ظاهر بی‌پایان برای تحریک جنسی در اینترنت کار سختی است.

مطالب مرتبط: خودارضایی؛ نتیجه این کار من بعد از یک هفته فعالیت مداوم چه بود؟

ماه تولد و پورن مناسب شما

خوشبختانه، نماد ماه تولد شما سرنخ‌هایی در مورد شخصیت و ترجیحات پورن شما دارد که ممکن است شما را مستقیماً به ارگاسم‌های انفجاری سوق دهد. اگر به تنهایی، با شریک زندگی یا حتی با دوستانتان به تماشای فیلم‌های پورن، خواندن‌ یا گوش دادن‌ می‌پردازید، در میان میلیون‌ها نفر در سراسر جهان هستید که به طور روزانه همین کار را انجام می‌دهند.

در حالی که دانستن‌ تعداد قطعی افرادی که به طور منظم پورن تماشا می‌کنند دشوار است – تا حدی به این دلیل که هنوز هم تا حد زیادی مایه شرمساری است – آماندا لوترمن، روان درمانگر قبلاً به Elite Daily گفته‌ بود که افزایش مصرف پورن و سایر ابزارهای روایت محور برای افزایش لذت جنسی، ممکن است نشان‌دهنده‌ یک تغییر فرهنگی باشد. او گفت که در عصر قبل از اینترنت، مردم می‌توانستند پلی‌بوی را بردارند و به اندازه‌ای از تصاویر ثابت تحریک شوند تا به اوج برسند. اما اکنون، “مردم بیش از هر زمان دیگری به داستانی نیاز دارند تا برانگیختگی‌شان را تحریک کند.”

البته، پورنوگرافی همچنان بحث‌برانگیز است، عمدتاً به دلیل فقدان مقرراتی که می‌تواند منجر به سوء استفاده در محل کار شود. اما این صنعت نیز به طور قابل توجهی متنوع شده‌ است، و تعداد فزاینده‌ای از پورن‌های اخلاقی تولید شده‌ توسط زنان و برای زنان وجود دارد. بنابراین، چه یک فرد احساساتی از برج سرطان باشید یا یک قوچ رقابتی که دوست دارد ببیند دیگران برهنه با هم کشتی می‌گیرند، در اینجا بهترین ژانرهای پورن برای شما بر اساس نماد ماه تولد شما وجود داد. ارگاسم عالی بعدی شما ممکن است در ستاره‌ها نوشته شود.

برج جدی: پورن سلطه‌گری در محل کار

برج جدی: پورن سلطه‌گری در محل کار
برج جدی: پورن سلطه‌گری در محل کار

اغلب گفته‌ می‌شود: شما رئیس دایره البروج هستید، برج جدی. به همین دلیل است که شما عاشق تماشای پورن‌های سلطه‌گری در محل کار خواهید بود، جایی که پویایی قدرت روشنی بین رئیس و کارمند وجود دارد. همانطور که گفته‌ شد، اگر از رئیس بودن‌ در خیابان‌ها خسته‌ شده‌اید و مجذوب این ایده هستید که اجازه‌ دهید شخص دیگری در تخت رئیس باشد، ممکن است بخواهید پورن بردگی را نیز ببینید. کنار گذاشتن‌ این کنترل می‌تواند به اندازه در دست گرفتن‌ آن جذاب باشد.

برج دلو (آکواریوس): پورن خودارضایی

اگرچه شما بسیار خلاق با تخیل قدرتمند هستید، دلوها احساساتی نیستند. شما دوست دارید یک راست بروید سر اصل مطلب. شما انتظار زیادی از فیلم پورنی که می‌بینید ندارید. ماهیت بسیار مستقل شما به این معنی است که مطمئناً برای ایجاد احساس عالی به شریکی نیاز ندارید. تماشای خودارضایی شخص دیگری باعث تحریک شما می‌شود، زیرا این خودکفایی سکسی‌تان را به شما یادآوری می‌کند.

ماهی: هنتای یا پورن کارتونی

ماهی‌ها حساس و مشتاق هستند. شما نه تنها یک پورن با داستان عالی می‌خواهید، بلکه چیزی می‌خواهید که جنبه خلاق شما را به خود جلب کند. هرچیزی که در سرزمین کارتونی اتفاق بیفتد. هیچ محدودیتی برای چیزها و افرادی که می‌توانید در هنتای یا سایر انواع پورن کارتونی ببینید وجود ندارد.

برج حمل: پورن کشتی کج

تماشای برهنه کشتی گرفتن دیگران به شما این امکان را می‌دهد تا خشم خود را به شکلی دیگر تخلیه کنید. شما رابطه جنسی خشن را دوست دارید و این راه عالی برای کاوش در این علایق است. به علاوه هیچ چیز برای شما جذاب‌تر از یک رقابت کوچک نیست.

برج ثور: پورن ماساژ

برج ثور یک نماد هوس ران است که عاشق آسایش موجودات و لوس شدن آنها است. تماشای افرادی که به یکدیگر ماساژهای شهوانی می‌دهند، جنبه عاشقانه شما را برمی‌انگیزد – و آن جنبه از شما که بدش نمی‌آید هر چند وقت یکبار مورد پرستش و ستایش قرار بگیرید.

برج جوزا: پورن خواهر برادر ناتنی

برج جوزا عاشق پورن با پیچ و تاب‌های نامتعارف است. و رابطه جنسی خانوادگی که حرام شمرده می‌شود بیشتر شما را به خود جذب می‌کند. به علاوه، چه چیزی می‌تواند برای دوقلوهای دایره البروج عالی‌تر از تماشای رابطه جنسی چند خواهر و برادر ناتنی باشد؟ این چیزی است که فقط دو قلوها درک می‌کنند.

برج سرطان: شهوت نگاره عاشقانه

برج سرطان: شهوت نگاره عاشقانه
برج سرطان: شهوت نگاره عاشقانه

برای شما، متولد برج سرطان عاشقانه محور، همه چیز به داستان بستگی دارد. اگر کشش دو طرفه‌ای بین افراد روی نمایشگر (یا در گوش شما، یا در صفحه کتاب) وجود نداشته باشد، پس شما علاقه‌ای به آن ندارید. به همین دلیل است که دوست دارید در برخی از داستان‌های سنتی شهوانی غرق شوید. این مدل داستان‌ها بیشتر کار را به تخیل خود شما واگذار می‌کنند و بیشتر از بسیاری از پورن‌های معمولی که می‌توانید آنلاین پیدا کنید، عاشقانه‌های واقعی‌تر را نشان می‌دهد.

برج شیر: پورن در یک مکان عمومی

ای خودنمای کوچولوی شیطون. لئو قدرت ستاره را دارد و همه آن را می‌دانند. شما در اعماق قلب خود یک بازیگر هستید که دوست دارید در مرکز توجه باشید، و فیلم‌های پورنی که رابطه جنسی در مکان‌های عمومی را نشان می‌دهد – مانند پارکینگ، سینما، خواربارفروشی و غیره – برای آن جنبه از شخصیت شما که دوست دارد خودش را به نمایش بگذارد و جلب توجه کند بسیار جذاب هستند.

برج سنبله: پورن بی‌دی‌اس‌ام

نوع A، با فانتزی خود مواجه شوید: کسی که کف خانه شما را تمیز می‌کند… برهنه. برج سنبله دوست دارد کنترل داشته باشد و شما دوست دارید همه چیز را مرتب نگه دارید، بنابراین تماشای افرادی که خدماتی را برای یکدیگر انجام می‌دهند – مانند تمیز کردن، آشپزی، شستن لباس‌ها – به شدت از نظر جنسی شما را برانگیخته می‌کند. لباس‌های خدمتکارهای خانه قدیمی و گردگیرهای پری یک مزیت هستند.

برج میزان: پورن سه نفری و گروهی

برج میزان: پورن سه نفری و گروهی
برج میزان: پورن سه نفری و گروهی

شما عاشق هماهنگی و تعادل هستید. یعنی دوست دارید سه یا چند نفر به هم بپیوندند تا لذت مساوی را تجربه کنند. اگه بتوانید ارضا شدن همزمان این افراد را ببینید یک مزیت برایتان محسوب می‌شود. عدالت شیرین.

برج عقرب: پورن گنگ بنگ

شهرت شما در بخش سکس پیشی گرفته است. شما اغلب به عنوان یکی از سکسی و شهوانی‌ترین نمادهای ماه تولد در دایره البروج در نظر گرفته می‌شوید. حتی برخی می‌گویند که شما در رختخواب ترسناک هستید. اما حقیقت در مورد عقرب این است که در اعماق وجود شما فقط می‌خواهید از شما مراقبت شود. شما فردی مهربان با قلبی بزرگ و حساس هستید. و بله، بیایید واقع‌بین باشیم، شما همچنین بسیار شهوتی هستید. یک گنگ‌بنگ کلاسیک برای شما جذاب است زیرا به این معنی است که تمام توجهات روی یک گیرنده است و همه نیازهای آن‌ها توسط چندین مشتاق و شریک مورد توجه قرار می‌گیرد.

صورت فلکی قوس (کماندار): پورن در فضای باز

قوس، ماجراجوی دایره البروج، دوست دارد مردمی را که در جنگل برهنه می‌شوند تماشا کند. زمانی که پورن تماشا می‌کنید به دنبال چیزهای نامتعارف، پر از هیجان و جدید هستید. سکس در طبیعت بکر عنصری خطرناک دارد که برای قلب رام نشده شما جذاب است، کماندار کوچک.

مطالب مرتبط: بهترین زمان برای خودارضایی، قبل از رفتن به سرکار و طی دوره پریود است!

مطالب مرتبط: پورن فمینیستی و اخلاق مدارانه چیست و چرا انتخاب بهتری محسوب می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *