زمان:11 July, 2020
پوزیشن جنسی بوسه خمیده

پوزیشن جنسی بوسه خمیده

پوزیشن جنسی بوسه خمیده (Bent Spoon) ترکیبی از پوزیشن عشقبازی و پوزیشن‌های دیگر است. این پوزیشن جزء محبوب‌ترین پوزیشن‌های جنسی نیست ولی اگر می خواهید یک کار متفاوت با پارتنر خود انجام دهید پیشنهاد می کنیم بوسه خمیده را امتحان کنید.

برای انجام این پوزیشن مردتان باید روی پشت خود دراز بکشد. سپس شما باید روی او به پشت دراز بکشید. هر دو شما باید به یک جهت بخوابید. سپس به مردتان اجازه دهید که وارد شما شود. در مرحله بعد بازوهای خود را باز کنید تا زمانی که مردتان با گذاشتن پاهایش بر روی تختخواب تعادلش را حفط می کند، خودتان را ثابت نگه دارید. هنگامی که هر دوی شما در حالت ثابت بودید، برای پشتیبانی بیشتر باید زانوهایتان را به سمت سینه خود بالا آورده و روی زانوهای مردتان قرار گیرد.

دختران در پوزیشن جنسی بوسه خمیده چه کاری انجام می دهند؟

زمانی که شما پوزیشن بوسه خمیده را با مردتان انجام می دهید، بیشتر وقت خود را در حین رابطه جنسی صرف این می کنید که به وسیله بازوها و پاهایتان خود را ثابت نگه دارید. هر چه پاهای خود را بیشتر در سینه جمع کنید نفوذها عمق کمتری خواهند داشت. اگر شریک زندگیتان دارای آلت تناسلی بلند باشد این حالت را ترجیح خواهید داد. با جمع کردن پاهایتان بهترین زاویه و نقطه را برای ورود آلت تناسلی پیدا کنید تا بیشترین لذت را از رابطه جنسی ببرید. اگر بتوانید هنگام اجرای پوزیشن بوسه خمیده پشت خود را قوس دهید مردتان می تواند نفوذهای عمیق‌تری داشته باشید.

اگر بتوانید تعادل خود را با یک دست نگه دارید، می توانید با دست دیگر که آزاد است کلیتوریس و اطراف واژن خود را ماساژ دهید.

مردان در پوزیشن جنسی بوسه خمیده چه کاری انجام می دهند؟

زمانی که پوزیشن بوسه خمیده را انجام می دهید باید مردتان زانوهای خود را خم کند و بر روی تخت بگذارد تا به کمک آنها بتواند تعادل خود را حفط نمائید. همچنین با این کار راحتتر به داخل شما نفوذ می کند. مردتان همچنین می تواند با قرار دادن بازوهایش در دو طرف شما به تعادلتان کمک کند. با این کار دست‌های شما آزاد می شود که می توانید از آنها برای نگه داشتن پاهایتان استفاده کنید. همچنین مردتان در موقعیت مناسبی برای ماساژ سینه‌های شما قرار دارد. اگر مردتان ضربه‌های محکم و سریع بزند ممکن است باعث از بین رفتن تعادل شما گردد. این بدان معناست که مردتان باید ضربه عمیق و آرام بزند تا تعادل هر دوی شما حفظ گردد.

مواردی که باعث می شود شما از انجام پوزیشن جنسی بوسه خمیده بیشتر لذت ببرید

با مصاحبه با کسانی که پوزیشن بوسه خمیده را با پارتنرشان امتحان کرده‌اند، نظرات جالب و مفیدی دریافت کردیم. که در این بخش از مقاله برای شما عزیزان این نظرات را ارائه می کنیم:

  • برای برخی از زوج‌ها نفوذ آنچنان کم است که آنها اصلا احساس نمی کنند بنابراین هیچ لذتی از رابطه جنسی نمی برند.
  • بسیاری از کسانی که از این پوزیشن برای رابطه مقعدی استفاده کرده‌اند، آن را به رابطه جنسی واژن ترجیح داده‌اند.
  • اگر چه در پوزیشن بوسه خمیده شما بالای سر مردتان هستید، اما او کنترل رابطه جنسی را در دست دارد. او می می تواند با قرار دادن دستانش روی گردن شما و یا گرفتن موهایتان شما را به سمت خود بکشد.
  • اگر از نظر جثه‌ای از مردتان بزرگتر هستید ممکن است اجرای این پوزیشن برای شما دشوار و ناراحت کننده باشد.

نظر کلی در مورد پوزیشن جنسی بوسه خمیده

پوزیشن جنسی بوسه خمیده برای دخترانی مناسب است که برای تحریک نقطه G نیز به نفوذهای عمیق ندارند. با این حال ما تا کنون با کسی صحبت نکرده‌ایم که از اجرای این پوزیشن جنسی لذت برده باشند.

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: 8 نکته برای داشتن سکس با کیفیت و عالی و جدید ( روش های تضمینی ) - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *