چگونه دوست ‌پسر بهتری باشیم؟

چگونه دوست ‌پسر بهتری باشیم؟

اگر می‌خواهید دوست پسر بهتری برای دوست دختر خود باشید، نکاتی که در زیر آورده شده است را با دقت مطالعه کنید.

1- جنتلمن باشید

اگر می‌خواهید دوست پسر بهتری برای دوست دختر خود باشید، باید بر روی رفتار خود کار کنید تا بیشتر جنتلمن به نظر برسید. این کار را می‌توانید با توجه بیشتر به دوست‌دخترتان و احترام گذاشتن به او انجام دهید. به عنوان مثال درب ماشین را هنگام سوار شدن به آن برای او باز کنید، هنگام وارد شدن به رستوران اجازه بدهید که او اول وارد شود و قبل از اینکه بنشیند، صندلی را برایش بیرون بکشید. اگر دوست دخترتان سردش است، کت خود را به او بدهید و از به کار بردن الفاظ رکیک در حضور او خودداری کنید.

  • نگران نباشید، جنتلمن بودن به معنای بازیگری نیست، بلکه با توجه و اهمیت بیشتر به دوست دخترتان، می‌توانید در نگاه او یک مرد واقعی باشید.

2- مهارت ارتباط برقرار کردن را در خود تقویت کنید

بسیاری از پسرها نمی‌دانند که چگونه در مورد نیازهایشان با دوست دختر خود صحبت کنند. اگر می خواهید دوست پسر خوبی باشید، باید تلاش کنید تا بتوانید صادقانه اما با مهربانی به دوست دختر خود بگویید که چه احساسی دارید، چگونه بدون عصبانیتبا او گفتگو کنید و یاد بگیرید چگونه به جای ناراحتی با دوست دختر خود سازش کنید، زمانی که آن چیزی را که می‌خواهید به دست نمی‌آورید.

  • وقتی دوست دخترتان ناراحت است، باید آن چیزی که او را واقعا عصبانی کرده درک کنید و تلاش کنید تا نگرانی‌های او را برطرف کنید. به عنوان مثال اگر او به خاطر فراموش کردن یک تاریخ از شما ناراحت است، ممکن است به این معنا باشد که او احساس می‌کند، شما به اندازه‌ی کافی برای رابطه تلاش نمی‌کنید.
  • اگر می‌خواهید درباره‌ی چیز جدی و مهمی با دوست دختر خود صحبت کنید، زمان‌بندی مناسب دارای اهمیت است. سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که او خسته نمی‌باشد و یا از صحبت کردن پریشان نمی‌شود.

3- ساعاتی را به دوست دخترتان اختصاص دهید

اگر می‌خواهید دوست پسر بهتری برای دوست دختر خود باشید، باید زمان بیشتری به او اختصاص دهید و در دسترس او باشید. این به آن معنا نیست که شما 24 ساعته در اختیار دوست دخترتان باشید و خواسته‌های او را عملی کنید، بلکه به معنای این است که زمان کافی را برای استحکام رابطه‌ی خود به او اختصاص بدهید، برخی شب‌ها با او بیرون بروید، ساعاتی تلفنی با او صحبت کنید و یا برای تماشای یک فیلم با او به سینما بروید. اگر همیشه ترجیح می‌دهید که به جای وقت گذراندن با دوست دخترتان، با دوستان خود باشید، او ممکن است احساس نادیده گرفته شدن از جانب شما بکند.

  • اگر همیشه و به طور مداوم در کنار دوست دخترتان باشید، او ممکن است به علت احساس عدم اطمینان، علاقه‌ی خود را نسبت به شما از دست بدهید. به همین دلیل زمانی را برای خودتان، دوستانتان و دنبال کردن علایق و سرگرمی‌هایتان اختصاص دهید.

4- به استقلال دوست دخترتان احترام بگذارید

به همان اندازه که وقت گذراندن با دوست‌ دختر خود مهم است، آزاد گذاشتن او نیز دارای اهمیت می‌باشد. بدون حسادت و زنگ زدن به او هر 5 دقیقه یکبار، اجازه بدهید که با دوستان دخترش وقت بگذراند و کارهای خودش را به صورت مستقل انجام بدهد. در غیر این صورت احساس می‌کند که به او و یا به رابطه ایمان ندارید.

5- با دوستان و خانواده‌‌ی دوست دخترتان خوب رفتار کنید

دوستان و خانواده‌ی یک دختر به اندازه‌ای برای او دارای اهمیت است که می‌تواند کلیدی برای باز کردن در قلبش باشد. توجه داشته باشید که بدون صرف کردن زمان برای شناخت دوستان و خانواده‌اش، صحبت‌های سطحی در مورد آن‌ها نکنید. در برخورد با دوستان و خانواده‌ی دوست دخترتان از آن‌ها سوال کنید، در مورد خود چیزی را با آن‌ها به اشتراک بگذارید و نشان دهید که به آن‌ها اهمیت می‌دهید. حتی اگر این کار را برای اهمیت دادن به دوست دخترتان انجام می‌دهید، در نظر او متفاوت می‌شوید و او با اشتیاق بیشتری در مورد شما با دیگران صحبت خواهد کرد.

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: چرا من نمی توانم دوست پسر داشته باشیم یا چرا من نمی توانم دوست پسر پیدا کنم؟ - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *