پوزیشن جنسی سرنشین فضول

پوزیشن جنسی سرنشین فضول

پوزیشن جنسی سرنشین فضول (Back Seat Driver) مناسب برای زوج‌هایی است که از داشتن روابط معمولی که بر روی تختخواب انجام می دهند خسته شده اند. برای انجام این پوزیشن جنسی مرد شما باید لبه صندلی، مبل یا تختخواب بنشیند و پاهایش را از هم باز کند و کف پایش بر روی زمین باشد. سپس شما روی کشاله ران او بنشیند و کمی خود را به جلو خم کنید تا مردتان بتواند به راحتی آلت تناسلی خود را عقب و جلو کند. زمانی که آلت تناسلی مرد در درون شما قرار گرفت، حال باید با استفاده از پاهایتان بالا و پایین شوید.

دختران در پوزیشن جنسی سرنشین فضول چه کاری باید انجام دهند؟

زمانی که پوزیشن جنسی سرنشین فضول را انجام می دهید، بیشتر فعالیت در حین رابطه جنسی شما باید انجام دهید. در این پوزیشن شما باید روی مردتان به بالا و پایین حرکت کنید.  اگر به پوزیشن‌های جنسی این چنینی عادت ندارید ممکن است پاهای شما خیلی سریع خسته شود. با خم شدن به جلو و یا عقب می توانید زاویه ‌ای را تغییر دهید تا بتوانید بهترین حالت را برای انجام رابطه جنسی انتخاب کنید. اگر پاهای شما برای در حین رابطه خسته شد، می توانید دستان خود را بر روی ران‌های مرد خود قرار داده و از بازوهای خود برای حرکت به بالا و پایین و یا عقب و جلو استفاده کنید.

مردان در پوزیشن جنسی سرنشین فضول چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما می تواند به معنای واقعی کلمه هیچ کاری را در پوزیشن جنسی سرنشین فضول انجام ندهد. او  فقط لازم است در این پوزیشن بنشیند، اما این حالت اصلا جالب نیست. او برای نفوذ سریعتر و قدرتمندتر می تواند دست‌های خود را روی باسن شما قرار داده و با هر ضربه‌ای شما را به سمت پایین بکشاند. یا شما می توانید به جلو تکیه دهید، و مرد شما بازوهای خود را روی پشت شما بگذارد و شانه‌های شما را بگیرد و با هر ضربه‌ای شما را به سمت خود بکشاند. اگر مرد شما به اندازه کافی قوی باشد، می تواند دست‌های خود را زیر بغل شما قرار دهد و به شما کمک کند تا به سمت بالا و پایین حرکت کنید.

او همچنین می تواند دست‌های خود را به دور کمر شما قرار دهد و کلیتوریس شما را مالش دهد. اگر در پوزیشن جنسی سرنشین فضول رابطه جنسی مقعد دارید، مرد شما می تواند انگشت خود را در حالی که می خواهید روی آلت تناسلی او تند و سریع حرکت کنید در مقعد شما قرار دهد. این پوزیشن عالی برای او است که موهای شما را بکشد و در گوش شما  حرف‌های کثیف بزند.

تجربه افراد از پوزیشن جنسی سرنشین فضول

بسیاری از زنان پوزیشن جنسی سرنشین فضول را در کنار مردان خود امتحان کرده اند. آنها دیدگاه‌های جالبی راجع به این پوزیشن به من داده اند:

  • همانطور که قبلاً نیز گفتیم، اگر آمادگی جسمانی کافی نداشته باشید یا قبلا پوزیشن جنسی سرنشین فضول را انجام نداده باشید خیلی سریع خسته می شوید.
  • برای کسانی که رابطه جنسی مقعد را دوست دارند، این یک پوزیشن عالی است، زیرا هم شما و هم مردتان می توانید به راحتی واژن و کلیتوریس را تحریک کنید.
  • در پوزیشن جنسی سرنشین فضول، شما کسی هستید که رابطه جنسی را کنترل می کنید. بنابراین اگر شما پوزیشن‌های که زن در آن مسلط است را دوست ندارید ممکن است از انجام این پوزیشن جنسس لذت نبرید. ولی اگر علاقمند به انجام پوزیشن‌های هستید که در آن زن مسلط است این پوزیشن برای شما عالی است.
  • پوزیشن جنسی سرنشین فضول یک تغییر بزرگ برای زوج‌هایی است که معمولاً  فقط هنگام خوابیدن و در  رختخواب رابطه جنسی برقرار می کنند. شما می توانید با استفاده  از پوزیشن جنسی سرنشین فضول به طور عملی در هر جای خانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه و غیره رابطه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *