بازی آکسی اینفینیتی

آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی کنید و ارز دیجیتال بدست آورید

بازی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک بازی بر پایه ارزهای دیجیتال است که بازیکنان با انجام آن می‌توانند کسب درآمد کنند. ما در این مطلب از زرد نیوز به معرفی این بازی و چگونگی کسب درآمد از آن می‌پردازیم.

معرفی بازی آکسی اینفینیتی

در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال بین اقشار مختلف جامعه بسیار محبوب شده است. افراد زیادی وجود دارند که به دنبال کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال هستند. یکی از راه‌های بدست آوردن ارزهای دیجیتال بازی کردن است. بازی Axie Infinity به همین منظور طراحی شده است.

بازی آکسی اینفینیتی یک بازی جنگی که در کاربران با استفاده از جنگجوهای کوچک که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند بایکدیگر می‌جنگد و مراحل مختلف بازی را طی می‌کنند. نام جنگجوهای کوچک در این بازی آکسی است که بسیار بامزه هستند. سازندگان بازی از بازی‌های پوکمون و تاماگوچی برای طراحی این بازی الهام گرفته‌اند.

این بازی توسط sky mavis که یک استودیوی بازی ویتنامی در سال 2018 طراحی و ارائه گردید. هدف از طراحی این بازی معرفی ارزهای دیجیتال nft یا غیرقابل تعویض است. Axie Infinity به عنوان یک بازی nft طبقه بندی می‌شود. که به افراد اجازه می‌دهد تا از طریق بازی کردن و جنگیدن با سایر کاربران درآمد کسب کنند.

در بازی Axie Infinity دو ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی با نماد اختصاری Axe و اس‌ال‌پی با نماد اختصاری SLP وجود دارد.

معرفی ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی

ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی یک توکن غیرقابل تعویض است. این ارز دیجیتال بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود. شما برای انجام بازی آکسی اینفینیتی یا باید این رمزارز را از صرافی‌های داخلی و خارجی خریداری کنید و یا اینکه آن را وام بگیرید.

برای انجام بازی Axie Infinity شما نیاز به سه Axe دارید. در واقع Axe همان جنگجوهای هستند که شما در بازی Axie Infinity با آن بازی می‌کنید. هر جنگجو اکسی ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد. هر چه آکسی قدرتمندتر باشد، فرزندانی که از تولید مثل آن ایجاد می‌شوند نیز قدرت بیشتری دارند.

به صورت کلی 270 میلیون آکسی یا همان جنگجو وجود دارد. هر آکسی 7 بار می‌تواند تولید مثل کند. پس از 7 بار که تولید مثل کرد، عقیم می‌شود. دلیل این امر جلوگیری از افزایش تعداد این ارز دیجیتال است. توجه کنید که برای تولید آکسی شما نیاز به اس ال پی دارید که آن را بسوزانید.

ارز دیجیتال اس‌ال‌پی

دیگر ارز دیجیتال در بازی آکسی اینفینیتی، رمزارز SLP است. در واقع اس‌ال‌پی پول بازی آکسی اینفینیتی می‌باشد. کاربران با طی کردن 15 مرحله از این بازی می‌توانند یک اس‌ال‌پی به عنوان جایزه دریافت کنند.

وام گرفتن آکسی

همانطور که در بالا توضیح دادیم برای انجام بازی آکسی اینفینیتی شما نیاز به سه آکسی دارید. از آنجا که قیمت ارز دیجیتال Axe بالا است، بسیاری از کاربران توانایی خرید آن را ندارند.

طراحان بازی برای حل این مشکل بخشی را در نظر گرفته‌اند که در آن کاربران امکان وام گرفتن آکسی را دارند. شما می‌توانید در این بخش آکسی را اجاره کنید و آن را پرورش دهید. سپس سودی که از طریق پرورش این آکسی کسب کرده‌اید را با صاحب اصلی آن تقسیم کنید.

توجه کنید که تمام مراحل وام گرفتن و تقسیم سود به صورت خودکار توسط خود بازی انجام می‌شود.

سخن آخر

بازی آکسی اینفینیتی در حال حاضر 1.5 میلیون کاربر دارد و هر روزه بر تعداد کاربران آن در سراسر جهان افزوده می‌شود. اگر به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستید خرید ارز دیجیتال Axe و بازی کردن با آن می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. زمانی که بازی آکسی اینفینیتی برای اولین بار عرضه گردید هر ارز دیجیتال آکسی قیمتی بین 5 تا 10 دلار داشت. اما در حال حاضر قیمت این رمزارز به بیش از 150 دلار رسید. این نشان دهنده آینده روشن این رمزارز است.

مطالب مرتبط: “متاورس (Metaverse) چیست؟ آنچه باید در مورد این تکنولوژی جدید و جذاب بدانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.