دستگیری میلاد حاتمی

دستگیری میلاد حاتمی

مقدمه

میلاد حاتمی مدیر سایت شرط بندی ولف بت و یکی از اینفلوئنسرهای ایرانی است. به تازگی او حاشیه‌های زیادی در اینستا ایجاد نمود که برخی از آنها باعث خشمگین و ناراحت شدن مردم ترکیه گردید. یکی از موضوعاتی که این روزها بسیار داغ است دستگیری میلاد حاتمی توسط پلیس ترکیه است که ما در این مطلب آن را به صورت مفصل توضیح می‌دهیم.

دلیل دستگیری میلاد حاتمی

میلاد حاتمی چندی پیش استوری در پیج اینستاگرام خود قرار داد که در آن به محسن افشانی می‌گفت: صاحب استانبول کیست؟ و او در جواب نام میلاد را می‌آورد. شما می‌توانید داستان محسن افشاری در استوری میلاد حاتمی را در این لینک بخوانید. او پس از این کلیپ یک کار جنجالی کرد که باعث خشم بیش از اندازه افراد ترکیه شد. او در استوری می‌گوید که پنج روز در قرنطینه و برای تفریح بیرون آمده است. سپس سوار ماشین پلیس ترکیه می‌شود و با آژیر این ماشین بازی می‌کند. پس از آن اعلام می‌نمائید که صاحب استانبول است.

انتشار این استوری باعث اعتراض بسیاری از مردم و سیاستمداران ترکیه شد. آنها این کار میلاد حاتمی را توهین به خود می‌دانند و خواستار برخورد با آن هستند.البته این بار اولی نیست که میلاد باعث جلب توجه کاربران ترکیه شده است. او مدتی پیش فیلمی از خود در صفحه اینستاگرامش به نمایش گذاشت که در لامبورگینی خود هندوانه می‌فروخت. مردم ترکیه از کنار این کار با خنده و شوخی گذشتند. اما سوار ماشین پلیس شدن میلاد حاتمی دیگر موضوعی نبود که مردم ترکیه به راحتی از آن بگذرند.

پلیس ترکیه اعلام کرد که مامور پلیسی که با میلاد حاتمی بود را برکنار کرده است. و قصد دارد اقدام قضایی علیه این اینفلوئنسر انجام دهد. در ماه‌های گذشته رفتار شاخ‌های اینستاگرام ایرانی در ترکیه باعث شد پلیس ترکیه به کارهای آنها حساس شود و تصمیم به دستگیریشان بگیرد. بسیاری از این افراد در چند هفته گذشته از ترکیه خارج شدند. زیرا پلیس ترکیه اعلام کرد قصد همکاری با پلیس ایران برای بازگرداندان این اشخاص کند.

واکنش مردم ترکیه به رفتار میلاد

این رفتار میلاد باعث واکنش بسیار شدید مردم ترکیه و خبرنامه‌های این کشور شد. در یکی از سایت‌های خبری این کشور از او به عنوان “هندوانه فروش لامبورگینی سوار” یاد شد. این خبرنامه استوری میلاد را در صفحه خود قرار داده است و ترجمه سخنان او را به ترکی قرار داد. نویسنده این متن خواستار اقدام قضایی علیه میلاد حاتمی شد.

همچنین یکی از کاربران اینستاگرام ترکیه در استوری خود می‌گوید: تو گفتی صاحب استانبولی؟؟؟ من خودم بابای استانبولم و ده هزار تا نوچه موچه دارم. ادرستو گیر اوردم، خودتو هم گیر میارم…

این استوری باعث شد که میلاد جرات نکند از خانه خارج شود. و در استوری خود به ترکیه تصویر زیر را انتشار دهد.

استوری معذرت خواهی میلاد حاتمی

ترجمه این استوری می‌شود ” در ترکیه خیلی خوشحالم. انسان‌ها و اینجا را خیلی دوست دارم. در این سه سالی که اینجام هیچ کار غلطی نکردم. مردم ترکیه بسیار مهمانپذیر هستتند و به خاطر همین اینجا رو خونه و وطن دوم خودم میدونم.”

همچنین او استوری از خودش و دخترش قرار داد و نوشته چه چیزی بهتر از این که از صبح تا شب کنار دخترش باشد.

میلاد حاتمی و دخترش

آیا دستگیری میلاد حاتمی واقعیت دارد؟

ساعاتی پیش میلاد حاتمی توسط پلیس ترکیه دستگیر شد. فیلم دستگیری میلاد در اکثر شبکه‌های اجتماعی منتشر گردید. همچنین صفحه اینستاگرام او که تیک آبی داشت نیز بسته شد. علت دستگیری او  استفاده از ماشین پلیس این کشور بود و هنوز جزئیات مربوط به اینکه آیا او را به ایران دیپورت می‌کنند یا نه وجود ندارد.

زیرا مدتی قبل تتلو را نیز پلیس ترکیه دستگیر کرد ولی با کمک وکلا توانست آزاد شود و به ایران دیپورت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *