آنتونلا روکازو

معرفی آنتونلا روکازو (Antonella Roccuzzo) همسر مسی

آنتونلا روکازو (Antonella Roccuzzo) یکی از پرطرفدارترین همسران فوتبالیست‌های جهان است. بدون شک روکازو یکی از خوش‌شانس‌ترین زنان جهان است به خاطر اینکه توانسته بخشی از زندگی مشهوره‌ترین چهره فوتبالی، لیونل مسی باشد. اگر شما هم می‌خواهید حقایق بیشتری در مورد او بدانید با ما تا انتهای این مقاله زردنیوز همراه باشید.

بیوگرافی آنتونلا روکازو

Antonella Roccuzzo در 26 فوریه 1988 در شهر روزاریو آرژانتین متولد شد. به او آنتو (Anto) و لا نگرا (La Negra) نیز می‌گویند. پدر او خوزه تاجر و مادرش پاتریشیا خانه‌دار بود. او دو خواهر به نام‌های پائولا و کارلا دارد.

او در حال حاضر به عنوان مدل مشغول به کار است. ورزش‌های محبوب همسر لیونل مسی فوتبال و تنیس است. آنتونلا و مسی در 30 ژانویه 2017 بایکدیگر ازدواج کردند که حاصل این ازدواج سه پسر به نام‌های تیاگو، ماتئو و چیرو است. البته تیاگو و ماتئو قبل از ازدواج رسمی مسی و آنتونلا متولد شدند. اما پسر سوم آن‌ها چیرو در سال 2018 بدنیا آمد.

 آنتونلا روکازو

آنتونلا در دانشگاه آرژانتین برای تحصیل در رشته ادنتولوژی ثبت نام کرد. رویای کودکی او دندانپزشک شدن بود.  اما پس از مدتی نظرش تغییر کرد و تحصیل در رشته دندانپزشکی رها کرد تا در زمینه ارتباطات اجتماعی تحصیل کند. او می‌خواست مهارتش را در رسانه‌های اجتماعی تقویت کند.

اما در نوامبر سال 2016 در اینستاگرام خود پستی منتشر کرد و اعلام کرد که قصد دارد با برند مد آرژانتینی به نام Ricky Sarkany به عنوان مدلینگ همکاری کند.

در حالی که همسران بسیاری از افراد مشهور از درآمد، شهرت و دستاوردهای همسرشان برای خودشکوفایی استفاده می‌کنند. آنتونلا با تلاش برای مستقل بودن و ترویج مداوم فمینیسم ثابت کرده که با دیگران متفاوت است.

زیبایی و ظرافتی او باعث شد که در صنعت مد موفق شود. او در حال حاضر با چند برند معتبر مد در اسپانیا و آرژانتین همکاری می‌کند. البته این موضوع را نباید نادیده گرفت که بیشتر محبوبیت او به خاطر ازدواجش با مسی است. در حال حاضر پیج اینستاگرام همسر مسی 12 میلیون فالور دارد.

بخوانید: “بیوگرافی مریل استریپ + معرفی و دانلود بهترین فیلم ها

دوست پسر سابق آنتونلا روکازو

دوست پسر آنتونلا روکازو
دوست پسر سابق آنتونلا روکازو

زمانی که مسی در بارسلونا بود. آنتونلا این فرصت را پیدا کرد تا با مرد دیگری ملاقات کند. مردی که با آنتونلا دوست بود مشهور نبود و رابط بسیار کوتاهی نیز با این مدل آرژانتینی داشت. این رابطه زمانی ایجاد شد که رابطه مسی و آنتونلا به خاطر اختلاف نظر بهم خورد بود.

آنتونلا پس از عزیمت مسی به اسپانیا برای بازی در تیم بارسلونا با مرد دیگری رابطه برقرار کرد. اما زمانی که مسی به آرژانتین برگشت، به سرعت دوست پسر خود را کنار گذاشت و به ملاقات لیونل رفت. آنتونلا روکازو به جز رابطه کوتاهی که با این مرد داشت، دیگر با هیچ مرد دیگری رابطه عاشقانه نداشته است.

پس از یک سال که این دو به صورت کاملا مخفیانه بایکدیگر رابطه داشتند، سرانجام در سال 2009 مسی اعلام کرد که آن‌ها به صورت رسمی با هم قرار می‌گذارند.

این دو پس از یک دهه قرار گذاشتن عاشقانه و تولد دو فرزند، سرانجام در سال 2017 پس از 10 سال دوستی بایکدیگر ازدواج کردند. ازدواج این دو برای بسیاری از افراد نماد یک عشق واقعی است.

همسر یکی از بزرگترین فوتبالیست‌های تاریخ بودن خود یک نقطه جذابیت است. اما او جزو کسانی نیست که شریک زندگی خود را براساس موفقیت انتخاب کرده باشد. او از زمانی که لیونل مسی هیچ شهرتی نداشت همراهش باشد و در هر مرحله از زندگی از او حمایت کرد. به همین خاطر او سزاوار این است که تمام موفقیتی را که مسی کسب کرد را بچشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.