پویان مختاری و آناشید حسینی

پویان مختاری با آناشید حسینی عروس سابق سفیر ایران در دانمارک وارد رابطه شد

پویان مختاری مدیر سایت شرط بندی حضرات و ریچ بت با جدایی از نیلی افشار حالا با عروس سابق سفیر ایران در دانمارک، آناشید حسینی وارد رابطه شده است.

رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی

پویان مختاری حدود دو ماهی است که از نیلی افشار جدا شده است. جدایی این دو پس از ورود ریحانه پارسا به زندگی آن‌ها رخ داد.

پویان مختاری در اینستاگرام خود تأیید کرده بود که حضور ریحانه پارسا در جدایی او از نیلی افشار بی تأثیر نبوده است.

حالا چند وقتی است که پویان مختاری با فردی وارد رابطه شده است که سعی دارد تصویر او را در اینستاگرام خود به نمایش نکشد.

امین فردین در لایوی که با دنیا جهانبخت داشته، تأیید کرده است که آناشید حسینی همسر سابق فرزند سفیر ایران در دانمارک امیرحسین مرادیان، کسی است که پویان مختاری با او وارد رابطه شده است.

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی یکی از مدل‌های اینستاگرامی است که در سال 1370 در اهواز به دنیا آمده است. آناشید حسینی محجبه است و از جمله معدود افراد حاضر در مدلینگ است که حجاب دارد.

آناشید حسینی در حوزه طراحی لباس فعالیت می‌کند و قبلا در یک مصاحبه عنوان کرده بود دوست ندارد او را مدل خطاب کنند.

آناشید حسینی پس از ازدواج با پسر سفیر ایران در دانمارک، امیر حسین مرادیان معروف تر از قبل شد. مراسم عروسی آن‌ها که با حضور برخی چهره های سیاسی هم برگزار شده بود، حواشی زیادی به وجود آورد.

آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان
رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان

ازدواج آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان چندی به طول نیانجامید و امیرحسین در اینستاگرام خود عنوان کرد به خاطر حواشی که به وجود آمده از آناشید حسینی جدا شده است.

اینستاگرام آناشید حسینی

آناشید حسینی در صفحه اینستاگرام خود به آدرس (anashidhoseini) نزدیک به 1 میلیون دنبال کننده دارد، او در صفحه اینستاگرامش فقط درباره مد و لباس مشغول به فعالیت است.

اینستاگرام آناشید حسینی
رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
اینستاگرام آناشید حسینی

او خود را در اینستاگرام طراح لباس معرفی کرده است و برای ارتباط کاری راهی را برای مخاطبانش قرار داده است.

افشای رابطه آناشید حسینی با پویان مختاری

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی که سلبریتی‌ها را به دقت زیر نظر می‌گیرد و خبرهای تازه ای از سلبریتی‌ها منتشر می‌کند، از رابطه آناشید حسینی با پویان مختاری خبر داده است.

رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
پویان مختاری آهنگ فدات شم

امین فردین می‌گوید این هشتگ‌های آ و a در انتهای پستی که مربوط به آهنگ فدات شم پویان مختاری است، برای تقدیم آهنگ به آناشید حسینی قرار داده شده است.

امین فردین با انتشار تصاویری گفته که لباس‌هایی که در کاور عکس فدات شم پویان مختاری قرار دارد به طراح لباس بودن آناشید حسینی هم ارتباط دارد.

از طرفی مشابه روسری خانم آناشید حسینی هم بالای سر پویان مختاری قرار دارد. آناشید حسینی تصویری را همزمان با پویان مختاری در رستورانی منتشر کرده بود که به نظر می‌رسد هر دوی آن‌ها در یک مکان حضور دارند.

رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
پویان مختاری با آناشید حسینی

البته امین فردین به موارد دیگری هم استناد کرده است. از جمله اینکه اوپراتور موبایل خانم آناشید حسینی ترک تله کام بوده است و این یعنی او در ترکیه حضور داشته است.

همچنین امین فردین می‌گوید کاور آهنگ وان لاو پویان مختاری هم دستان آناشید حسینی را نشان می‌دهد.

با این وجود هیچ کدام از این دو نسبت به این موضوعات واکنشی نشان نداده اند. پویان مختاری که این اواخر دوست دخترش را در کلیپ‌ها «در دیگر» معرفی می‌کرد حالا اعلام کرده که روز دوشنبه ساعت 20:20 آهنگ «در دیگر» را منتشر خواهد کرد.

ازدواج پویان مختاری؛ همسر پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری بعد از جدایی از نیلی افشار، رابطه جدیدی آغاز کرده است. در ابتدا شایعه شده بود نام دوست دختر جدید اون ریحانه پارسا است. اما بعد از افشاگری امین فردین به نظر می‌رسد آناشید حسینی نام زن جدید پویان مختاری است.

پویان مختاری جمعه شب در لایو اینستاگرامی خود اعلام کرد که اگر به 200 هزار نفر در لایو برسد، داستان عاشقی جدید خود را به مخاطبانش می‌گوید.

آناشید حسینی همسر پویان مختاری

پویان مختاری که قصد داشت رابطه اش با آناشید حسینی را تأیید کند، با مقاومت آناشید حسینی مواجه شد. اگرچه پویان مختاری در لایو زنده با او تماس گرفت و از او بله را گرفت.

پویان مختاری عنوان کرد که از سال 1388 با آناشید آشنا شده است و به او علاقمند بوده است، اما با توجه به شرایط سخت زندگی اش و ورشکست شدن پدرش نتوانسته با آناشید ازدواج کند.

او همچنین عنوان کرد که حالا پس از 12 سال دوباره به آناشید حسینی رسیده است و قضیه فراتر از دوست دختر و دوست پسر بودن است.

پویان مختاری می‌گوید از مادر آناشید حسینی خواستگاری کرده و قصد ازدواج دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *