امبر رُز

15 نکته جنسی که در کتاب جدید امبر رُز به نام ” چگونه می توان یک زن بد بود” وجود دارد

ما در این مطلب نکاتی از کتاب چگونه می توان یک زن بد بود امبر رُز آورده ایم در این کتاب 15 توصیه در مورد دوست یابی، جنسیت، روابط و آنچه باید در یک رابط انجام دهید وجود دارد.

1. از اینکه نشان دهید چه چیزی در رابطه می خواهید نترسید. امبر توصیه می کند: ” دست او را بگیر، و قسمت نرم بین انگشت شست و انگشت اشاره او را لیس بزنید. و خواست خود را بگویید” اگر چیزی وجود دارد که شما آن را دوست ندارید، دروغ نگویید و وانمود نکنید که راضی هستید. چون اگر این ناراحتی را ابراز نکنید در طول زمان رابطه شما سرد می شود و ارتباط با او برای شما سخت تر می شود.

2. ” فکر کردن زیاد را متوقف کنید.” این کار رابط شما را تحت تاثیر قرار می دهد. امبر می گوید: ” آرامش کنید” . ” بزرگترین مانعی که برای اکثر دختران وجود این است که آن ها تصور می کنند کارشان زشت و زننده است.” در حالی که به پایین یک مرد می رود. او می گوید مردان اصلا  در حین رابط به این موضوع فکر نمی کنند.

3. ” هرگز با یک پسر نخوابید چون احساس می کنید مجبور هستید این کار را بکنید تا رابطتان را حفظ کنید.” مردان عاشق سرپیچی هستند. امبر می گوید: ” دختران بیش از حد نگران افکار مردم به خصوص مردان در مورد خودشان هستند.”

4. ” هرگز، هرگز عکس های برهنه خود را برای یک پسر ارسال نکنید.” امبر در مورد عکس برهنه می گوید :” وقتی من می گویم هرگز، یعنی به هیچ وجه به هیچ شخصی عکس برهنه خود را ندهید.” زیرا وقتی شما رابطتان با شکست مواجه می شود، احتمال دارد این شخص فریب دهنده عکس شما را در اینترنت پخش کند. امبر می گوید: ” هیچ مشکلی در سکس چت وجود ندارد.” ” این چت ها به شما کمک می کند که به او بگویید چه چیزی از رابطه می خواهید.”

5. داشتن رابطه جنسی با شخصی که ممکن کاری را برای حرفه شما انجام دهد” احمقانه است.” امبر در مورد زمانی خود به عنوان ستاره موسیقی فعالیت می کرد می گوید: ” هر کاری را باید در زمان و مکان خود انجام داد. من هم مانند تمام دختران فکر می کنم که آزادم با هرکسی که می خواهم بخوابم، اما بهتر ست این کار را برای بدست آوردن چیزی انجام ندهم. اگر من به خاطر درآمد و یا کار با کسی رابطه داشته باشم این نشان دهنده هرز بودن زن است.”

6. ” رفتن به یک خانه یک پسر در حالی که او آبجو می نوشد و با دوستانش مشغول بازی های ویدیویی بازی می کند.” به این کار قرار ملاقات نمی گویند. یک زن بد فقط به چنین قرار ملاقاتی می رود. راحت بودن با طرف خوب است، اما ” این نوع قرار ها بعدا به وجود می آید زمانی که در رابطه کامل هستید.” همچنین، ” اگر فکر می  کنید یک کاری نباید در قرار ملاقات شما انجام شود، به او صادقانه بگویید.”

7. “هرگز با شخصی برای داشتن یک رابطه مخفیانه توافق نکنید، مگر اینکه شما واقعا بخواهید این کار را انجام دهید.” به این نکته توجه کنید ” هرگز با کسی که شما را دوست دارد رابطه مخفیانه نداشته باشید.” این می تواند برای رابطه شما یک فاجعه باشد.

8. “اگر واقعاً یک پسر را دوست دارید … از او بخواهید.” امبر می گوید: یک زن بد “خونسرد، با اعتماد به نفس و مغرور است.”

9. با چشمان خود او را اغوا کنید. سکس چت، صحبت های کثیف یا لباس های بد را فراموش کنید این ها هیچکدام مرد ها را اغوا نمی کند، تنها یک راه برای اغوا کردن یک مرد وجود دارد و آن هم نگاه ها خاص به چشمان اوست. پا یا بازوی او را لمس کنید، این کار باعث می شود که او کاملا مال شما شود.

10.” هیچ کس دیگری نمی تواند مشخص کند که شما جاذبه سکسی و یا زیبایی دارید یا نه. شما خودتان باید این احساس را داشته باشید.” با توجه به این نکته، برای اینکه احساس آزادی کنید وقتی در خانه تنها هستید یک ست لباس زیر بپوشید و در خانه راه بروید و برقصید. این عمل ساده باعث تقویت اعتماد به نفس شما می شود.

11. ” اگر شما با یک پسر رابطه جنسی دارد و او می خواهد فورا برود…. نسبت به این کار او عکس العمل نشان ندهید.” از او نخواهید بماند و گدایی نکنید. مقداری غرور برای دختران خوب است.

12. ” یک زن هرگز با مردی که زنی در زندگیش است رابطه برقرار نمی کند.”

amber-rose-how-to-be-a-bad-bitch-advice

13. ” همیشه در رابطه از کاندوم استفاده کنید.” اگر مرد گفت نه، چیکار کنیم؟ ” به او بگویید که نمی خواهید رابطه داشته باشید.”

14. ” در پایان روز، اگر خواستید با یک مرد باشید، این کار را انجام دهید.” یک زن هیچ گاه از درخواست کردن از یک مرد برای رابطه شرمنده نمی شود. ” مردان همیشه بیرون می روند و به هرکس که می خواهند درخواست دوستی می دهند و هیچ کس در مورد آن ها حرف نمی زند. مشکل ما این است که یک استاندارد اضافی در فرهنگ ما وجود دارد.”

15. اگر می خواهید او را رها کنید، این کار را انجام دهید تا او برود. اگر قصد جدا شدن دارید ، مهم است که قوی باشید و دوباره با او نخوابید.

جایزه: 5 کاری که باید انجام دهید که هیچ ارتباطی با مردان ندارد

1. یک زن همیشه خودش است و  با استفاده از یک سری عوامل دیگران را گول نمی زند. امبر می گوید: ” نگران طبیعی بودن خودتان نباشید.” یک زن به خودش این اجازه را می دهد که آزاد باشد. زنان نباید در گرو چه کارهایی انجام دهند و چه کارهایی انجام ندهند نباشند. رهایی سخت است اما انجامش باعث آرامش شما می شود.

2. زنان نباید از اندازه خود شرم کنند، مهم نیست که سایز شما بزرگ است یا کوچک، همه زنان حق دارند کوتاه ترین، باز ترین و سکس ترین لباس های مورد نظر خود را بپوشند. اما او Spanx که یک برند لباس زیر است را قبول دارد و می گوید: ” Spanx باعث می شود نقاط قوت شما زیبا تر به نظر برسد.”

3. ” در زندگی خود ریسک کنید.” و انجام دهید کاری را که به آن علاقه دارید و به شما الهام شده است. از همان لحظه ای که او سر خود را تراشید نشان داد که از انجام هیچ کار ابایی ندارد. امبر می گوید: ” اعتماد به نفس من بعد از این کار زیاد شد چون دیگر پش هیچ چیزی پنهان نبودم.”

amber-rose-how-to-be-a-bad-bitch-advice

4. برای اینکه یک زن قوی باشید به اعتماد به نفس نیاز دارید، برای این کار نیاز است یک نفس عمیق بکشید و به نقاط قوت خود اعتماد کنید.” درست همانطور که جلو آینه آرایش کردن را تمرین می کنید، با خودتان نیز جلو آینه صحبت کنید و به خود جملات مثبت بگویید و تمرین کنید که بهتر شوید. ممکن است سال ها طول بکشد تا نقاط ضعف خود را دیگر نبینید، اما اگر سالم باشید بالاخره به این مرحله می رسید.

5. ” خیره سری چیزی است که بیشتر افراد جذاب دارند، آن ها یک ماشی مدل بالا، سایز 2 و کیف پر پول ندارند. بلکه به حرف مردم اهمیت نمی دهند و همین باعث جذابیت آن ها می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *