علی حسنی

علی حسنی کیست؟

علی حسنی یک کارآفرین جوان ایران است که متولد سال 81 می‌باشد. این جوان دهه هشتادی در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند و افراد را در رابطه با موضوعات مختلفی همون اینستاگرام و ارز دیجیتال و … راهنمایی می‌کند. او به تازگی یک مجموعه با نام خودش یعنی مجموعه علی حسنی راه اندازی کرده است. در مجموعه‌ی او حدود 35 نفر بصورت حضوری فعالیت می‌کنند و طبق ادعای او، بیش از 200 نفر نیز بصورت ریموت برای او فعالیت می‌کنند.

ورود به دنیای کسب و کار

او از سن 14 سالگی وارد دنیای کسب و کار شد. این دیجیتال مارکتر جوان از سال 95 کمپین‌های تبلیغاتی برای جذب فالور و بالا بردن فروش راه اندازی می‌کند.

ابتدا فعالیت او به دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام و فعالیت در زمینه‌ی تولید محتوا، تبلیغات در رسانه دیجیتال، بازاریابی و مدیریت شبکه‌های مجازی محدود می‌شد. اما حالا مدت زمانی است که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده و حتی به فروش سیگنال روی آورده است.

وی یک کانال تلگرامی VIP راه اندازه کردی و از کاربران 900 هزار تومان بعنوان حق اشتراک دریافت می‌کند.

او در این کانال به تحلیل ارزها می‌پردازد و به کاربران می‌گوید که چه ارزی بخرند و چه زمانی بفروشند و …، تا بتوانند سود خوبی را بدست آورند.

برخی از کاربران از او می‌پرسند که چه تضمینی را ارائه می‌دهی که ما با وارد شدن به کانال تحلیل به روش علی حسنی بتوانیم سود خوبی بدست آوریم. او در پاسخ به این سوال، وجود خودش را بعنوان تضمین‌کننده‌ی این کانال معرفی کرده است.

فعالیت در اینستاگرام

صفحه علی حسنی در اینستاگرام در زمان نوشتن این مطلب، بیش از 2 میلیون فالور دارد. او در صفحه‌اش در رابطه با تیم خود، سفرهایش، دستاوردهایش و کارهای روزمره‌اش پست و استوری می‌گذارد. شما می‌توانید از طریق آیدی alihasanivip به صفحه‌ی این شخص در اینستاگرام راه پیدا کنید.

خوانندگی علی حسنی

علی حسنی در مصاحبه‌ای خودش را یک کارآفرین و هنرمند موفق معرفی کرده است. زمانی که از او در رابطه با هنری که دارد، پرسیده‌اند، او در پاسخ خوانندگی را هنر خودش نامیده است. موزیک ویدئویی از علی حسنی در اوایل سال 99 منتشر شد که تعبیر خواب نام داشت.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *