a-mans-role-in-a-relationship

نقش یک مرد در رابطه

نقش اصلی مرد، در یک رابطه عاشقانه با یک زن چیست؟ نقش  اساسی مرد در رابطه، که در همه دنیا، فارغ از فرهنگ اعمال می شود چیست؟

نقش مرد فراهم کردن احساس امنیت برای زن است.

هنگامی که یک مرد قادر است از زن در یک رابطه محافظت کند به زن اجازه می دهد تا در رابطه، احساس امنیت کند و در نتیجه، او به مرد احترام می گذارد به او جذب می شود و او را دوست خواهد داشت.

از طرف دیگر، نقش اصلی زن در رابطه داشتن با  یک مرد، جدا از پخت و پز و تمیز کردن،  این است که او را به چالش بکشد و او را از نظر عاطفی قوی تر کند. زنی که از نظر عاطفی مرد خود را به چالش بکشد از این راه میتواند او را مورد آزمایش قرار دهد او اعتماد به نفس مرد را تست میکند.

زن آزمایش میکند تا ببیند آیا مرد می تواند از نظر عاطفی قوی باقی بماند یا نه؟

غرایز زن، او را وادار می کند تا هر چند وقت یکبار، مرد خود را امتحان کند تا ببیند که آیا او دچار ضعف در احساساتش شده است یا خیر، اگر در برخی احساسات ضعیف شده است زودتر کاری برای رابطه‌شان انجام دهد. دلیل این کار زن غریزه او است.

او همچنین یک نیاز غریزی دارد و آن نیاز این است که او میخواهد در یک رابطه توسط یک مرد محافظت شود.

اگر مرد از نظر عاطفی به اندازه ای قوی نباشد که بتواند فشاری را که هر از گاهی زن به او وارد می کند را تحمل کند پس زن با او احساس امنیت نمی کند و او  احساس می کند با مردی در رابطه است که از نظر عاطفی حساس است و همیشه باید مورد حمایت قرار بگیرد؛ زن هیچگاه نمی خواهد در چنین شرایطی قرار بگیرد، زیرا این امر باعث می شود که او احساس امنیت نکند.

a-mans-role-in-a-relationship-is-to-provide-a-feeling-of-protection

بنابراین، او گاهی اوقات قدرت عاطفی مرد را آزمایش می کند تا ببیند که او چگونه واکنش نشان خواهد داد. به عنوان مثال: مرد ممکن است پیراهن جدیدی برای خودش بخرد و آن را به زن نشان دهد.

در آن لحظه، زن ممکن است بگوید: “اوه، خیلی خوشتیپ شدی و به نظر عالیه پیراهن جدیدت”  اما ممکن است مرد را آزمایش کند و او را به چالش بکشد تا ببیند:

  • آیا اگر او در این لحظه از مرد حمایت نکند، ممکن است مرداعتماد به نفس خود را از دست بدهد و احساساتی شود؟
  • آیا او همیشه برای داشتن اعتماد به نفس نیاز به حمایت و پشتیبانی مداوم زن دارد؟

مسئله این است که ممکن است او واقعاً پیراهن مرد را دوست داشته باشد و به نظرش هیچ مشکلی در لباس وجود نداشته باشد، اما به طور غریزی او ممکن است چیز دیگری بگوید مثلا: “خیلی بهت نمیاد” یا “یه ذره احمق به نظر میرسی توی اون لباس”یا” برای چی این پیراهنو پوشیدی؟ ” و مواردی از این دست،  البته برای دیدن واکنش مرد این حرف ها را می زند.

اگر مرد اعتماد به نفس داشته باشد باید یک چنین عکس‌العمل‌هایی را از خود نشان دهد: اگر پیراهن واقعا ضخیم است و مرد این را می داند، می تواند حرف زن را بپذیرد و بگوید: “آره خیلی پیراهن ضخیمیه” ، اما اگر پیراهن معمولی است، مثلاً فقط یک پیراهن مشکی ساده است و او می گوید ، “این لباس خیلی بهت نمیاد یکم احمق به نظر میرسی داخل این لباس” یا هر چیز دیگری، مرد می تواند به او بخندد و آن را جدی نگیرد.

مرد می تواند اگر بخواهد حتی شوخی را به خود او برگرداند.

“هرچندکه تو خیلی حسودی و تو میدونی خیلی لباس بهم میاد اما خجالت میکشی که اعتراف کنی چقد خوب شدم توی این پیراهن؟” یا حرف دیگری شبیه به این: ” خب، واقعیت اینه که من پسریم که باعث می شود پیراهن سیاه خوب به نظر برسه حتی اگه به تنهایی لباس قشنگی نباشه. هر نظری داری بگو به هرحال من میدونم خیلی خوب شدم “یا چیزی شبیه به این. “آره تو راست میگی. من شبیه یک کلبه چوب لباسی هستم. منظورم اینه که آخه کی لباس مشکی میپوشه؟ چه آدم احمقی هستم من؟ پیراهن مشکی اخه. من حس مد رو از کی دریافت می کنم؟ فک کنم با تو گشتم انقد بد سلیقه شدم؟

a-womans-role-is-to-challenge-her-man-and-make-him-emotionally-stronger-so-she-feels-safer

او سپس می تواند همراه زن بخندد و بدین ترتیب زن خواهد دید که مرد تحت فشار  تعریف جعلی زن قرار نمی گیرد. او چیزی شبیه به این حرف نمی گوید: “خب، چرا اینو میگی؟ این پیراهن جدید را خریدم چون ازش خوشم می یاد. مشکلش چیه؟!” او به هیچ عنوان چیزی شبیه به این حرف را نمی گوید، او عصبانی نمی شود. او تحت فشار حرفی که زن به او زده است فرو نمی رود زیرا او مردی با احساسات قوی است.

حالا ، مسئله این است که بعضی از پسرها اینطور نیستند. آنها دوست دارند یک زن 100 ٪ پشتیبان و تشویق کننده آنها باشد.

بعضی از پسرها می گویند: “خب، اگر زنی به من چنین چیزی گفت، من او را ول می كنم. آخه میدونید اصلا نیازی به نگه داشتن زنی که ناسازگار است ندارم. زن را بالاجبار با خود سازگار و موافق می کنند و اگر او باز هم سرناسازگاری داشت او را ول خواهند کرد.”

خب، اگر یک مرد سعی کند با این رویکرد با زن رفتار کند، هیچگاه رابطه موفقیت آمیز و شاد و ماندگاری نخواهد داشت.

زنان هرگز نمیتوانند این اخلاق امتحان کردن خود را کنار بگذارند، زیرا به طور غریزی به دنبال آن هستند و با این کار و داشتن مرد قوی از لحاظ احساسی، احساس امنیت خواهند کرد.

آنها به طور غریزی به دنبال این احساس امنیت هستند که این امنیت ناشی از بودن با مردی است که اعتماد به نفس دارد و با هر حرفی در مورد خودش تردید نخواهد کرد و اعتماد به نفسش را ازدست نخواهد فقط به این دلیل که یک نفر به او گفته “پیراهنت قشنگ نیست.”

اینها فقط یک سری لغت هستند: “لباست قشنگ نیست. مدل موهات بهت نمیاد. بوی عطرت چه بده”

یا هر چیز دیگر.

اگر مرد اعتماد به نفس داشته باشد و خودش مطمئن باشد که پیراهن او خوب به نظر می رسد، دیگر نیازی به ناراحت شدن، احساس ناامن بودن، احساس بی سلیقه کردن، روحیه منفی گرفتن و موارد دیگر نخواهد بود. همچنین نیازی نیست که با زن خود مشاجره کند. او به سادگی می تواند به حرف او بخندد و آن را جدی نگیرد.

بنابراین، چه چیزهایی درمورد مردی که بتواند آزمایشات گاه و بیگاه زن در رابطه را که باعث حس امنیت زن می شود به خوبی پاس کند، وجود دارد؟

ببینید، به طور غریزی، یک زن می داند که اگر مرد تحت فشار زن از هم فرو نپاشد و قادر به کنترل احساسات خود باشد، مردهای دیگر به او احترام می گذارند. همین امر  باعث می شود او احساس امنیت کند زیرا مردش از آن دست مردهایی نیست که عصبی هستند و اعتماد به نفس ندارد و از خودشان مطمئن نیستند.

مردش، مردی است که مردان دیگر به او احترام می گذارند و به خوبی با او رفتار می کنند، بنابراین زن در معرض خطر کمتری قرار دارد. البته، ما در یک جامعه متمدن مدرن زندگی می کنیم، اما شما هم قطعا می دانید که جذابیت چیزی غریزی و ابتدایی است.

این چیزی است که در اعماق وجود انسان نهادینه شده است و قرار نیست وقتی در یک جامعه متمدن زندگی کنیم ناگهان در وجود انسان تغییر کند. فقط به این دلیل که ما در یک جامعه متمدن مدرن زندگی می کنیم دلیل نمی شود که نیاز غریزی یک زن که احساس امنیت و محافظت از طرف مردی است که او را دوست می دارد، از بین برود. این غریزه همیشه درون او باقی می ماند. یک مثال خوب برای این مسئله، جنگنده سابقUFC ، روندا روویسی است. او یک زن سرسخت است. او به راحتی می توانست مردان زیادی را در یک دعوا ضربه فنی کند، با این حال، او هنوز هم جنبه زنانه خود را دارد. او هنوز هم غریزه های زنانه خود را دارد و او به ازدواجش با یک مبارز سابق  UFC، تراویس براون پایان داد زیرا وقتی از آن مرد سؤال شد که آیا آنها با هم قرار میگذارند یا خیر او در پاسخ از اصطلاحات درستی استفاده نکرد و بجای اینکه بگوید: “بله، او پارتنر من است” گفت “او زن من است و من مرد او هستم.” آن مرد، او را به عنوان پارتنر خود معرفی نکرد و از او به عنوان زن خود یاد کرد.

هیچ راه فراری از چالش های زنان در زندگی و یا فرار از چالش های خود زندگی وجود ندارد!

نکته آخر اینکه می خواهم در این مقاله برای شما تعریف کنم این است که هیچ راهی برای فرار از چالش ها و آزمایشات یک زن در یک رابطه وجود ندارد ، دقیقاً مثل این که هیچ راهی برای فرار از چالش ها و آزمایش های زندگی وجود ندارد.

نکته این است که، هر چالشی در زندگی شما فرصتی را برای شما فراهم می کند که به عنوان یک مرد قوی تر شوید و به پتانسیل های خود بیشتر پی ببرید.

شما یا می توانید از چالش هایی که شما را به جایی که می خواهید می رساند، دور شوید و همچنین از زنی که شما را آزمایش می کند و سعی می کند شما را قوی تر کند دوری کند اما از طرف دیگر، می توانید بایستید و بگویید ” من می خواهم لول آپ کنم (لول آپ: بالابردن سطح زندگی). من می خواهم با گذشت زمان از نظر عاطفی قوی و قوی تر بشوم. “

اگر شما رویکرد دوم را پیش بگیرید و بر اثر آن با گذشت زمان از نظر عاطفی قوی تر شوید، خواهید دید که همه جنبه های دیگر زندگی شما نیز، در همان زمان بهبود می یابند. شما خیلی راحت تر در کار خود ارتقا شغلی خواهید یافت، یا اگر در سطح خوبی از شغل خود هستید خیلی تاثیرگذارتر ظاهر خواهید شد. با دوستان، با خانواده رابطه بهتری خواهید داشت و آنها به شما احترام می گذارند. شما بیشتر از قبل خود را در جمع خواهید دید زیرا دیگر نمی ترسید که کسی شما را در مورد کاری قضاوت کند. شما آنقدر از لحاظ احساسی قدرت خواهید داشت که میتوانید خود واقعیتان باشید و از قضاوت افراد نگران نخواهید بود. این امر باعث می شود احساس خوشبختی بیشتری بعنوان یک مرد داشته باشید. وقتی در رابطه با یک زن هستید، باعث می شود او خیلی بیشتر جذب شما شود و شما در نظر او خیلی جذاب به نظر برسید و شما را برای آن چیزی ک هستید بسیار دوست بدارد و شما همان مردی هستید که با اعتماد به نفس هستید و او به شما احترام می گذارد و کنار شما احساس امنیت می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.