روسپی 76 ساله بعد از ارضای نیم میلیون نفر، بازنشسته شد

امروز برگ زرینی در تاریخ روسپی گری ایالت نوادا بود، روسپی افسانه ای بیاتریس تامپسون “3 دلاری” بعد از 54 سال فعالیت و ارضای نیم میلیون مشتری خود از جمله 4 رئیس جمهور ایالات متحده، بازنشسته می شود.

اسم مستعار “3 دلاری” به خاطر قیمت سکس دهانی در زمان شروع به کار او بود و به سرعت در این حرفه به شهرت رسید. اتحادیه کارکنان سکس نوادا تانپسون را 17 بار به عنوان “روسپی سال” مابین سال های 1969 تا 1992 انتخاب کرده بود. در سال 2011 نیز جایزه یک عمر دستاورد در صنعت سکس را به دست آورد.

بیاتریس می گوید می توانست سال ها پیش بازنشسته شود اما می خواست به هدفی که یه دهه پیش برای خود ترسیم کرده بود برسد.

زمانی که جوان تر بودم می توانستم 50 تا 100 مشتری در روز داشته باشم اما وقتی تصمیم گرفتم به نیم میلیون نفر برسم مقداری از محبوبیت خود را از دست داده بودم بنابراین مجبور شدم چند سال دیگر نیز به فعالیت ادامه دهم.

آخرین مشتری او، مردی 34 ساله از آلمان است که می گوید سفری 5400 مایلی را فقط برای دیدن خانم تامپسون طی کرده است.

بهترین تجربه ی عمرم بود. او توانایی های خدا دادی به همراه 50 سال تجربه دارد…هماهنند سکس با یک الهه بود!

حال که خانم تامپسون بازنشسته شده است می خواهد با سازمان رکورد های جهانی گینس تماس بگیر تا این دستاورد در کتاب رکورد های گینس ثبت شود. او مدارکی هم برای تایید ادعای خود دارد، از جمله سوابق مشتریان، سوابق پرداخت مالیات و حتی هزاران نظر ثبت شده از مشتریان خود. رکورد قبلی در اختیار لوئیس و مارتین فوکینس است که به مدت 50 سال در محله ای در آمستردام مشغول به روسپی گری بودند و در مجموع 355000 مشتری داشتند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.