مرد ایده‌آل؛ 7 مرد ایده‌آل که هر زنی باید با آنها قرار بگذارد!

مرد ایده‌آل؛ 7 مرد ایده‌آل که هر زنی باید با آنها قرار بگذارد!

عاشق شدن و یا آشنا شدن با یک مرد و یا پسر شاید یکی از چالشی‌ترین اتفاقات یک نفر در کل طول زندگی باشد. شاید همیشه از این موضوع فکر شما را به خود درگیر کرده باشد که یک  پسر و یا مرد ایده‌آل چه خصوصیاتی باید داشته باشد. در ادامه این مقاله از زردنیوز ما تصمیم گرفتیم در مورد این موضوع که 7 موردی که یک مرد ایده‌آل باید داشته باشد و هر زنی باید با آنها قرار بگذارد را برای شما خواهیم گفت.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد خصوصیات یک مرد ایده‌آل که هر زنی حداقل یکبار باید با او قرار بگذارد را بدانید.

مرد ایده‌آل
مرد ایده‌آل

موسیقیدان

اگر پسر یا مردی را انتخاب می کنید که علاقه بیش از حدی به موسیقی دارد و شاید ناخواسته شما را وارد یک دنیای جدید و جالب کند. یک دوست پسر و یا مرد ایده‌آل که ذوق و سلیقه موسیقی خوبی دارد، خیلی زیاد می تواند کل زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد.

دوست پسر قبلی خود من یک خواننده بود و صدای فوق العاده ای هم داشت. لذتی که خواندن او به من می داد شاید از خیلی خواننده های تاپ دیگر بهتر بود و شاید یکی از بهترین تجربه های من در زندگی بود. از دست قضا نشد که با او ادامه بدهم ولی اگر شما این امکان را دارید که با چنین شخصی آشنا شوید، این فرصت را هرگز از دست ندهید!

نقطه مقابل شما

شاید کمی عجیب و غریب باشد ولی داشتن رابطه با پسری که دقیقا نقطه مقابل شما باشد هم به نوبه‌ی خود یک رابطه چالش برانگیز برای شما خواهد بود. چنین رابطه‌ای خیلی زیاد می تواند جذاب باشد و خیلی راحت می تواند شما را وارد یک نوع جدال کلامی کند که در نهایت منجر به یک رابطه جنسی بازیگوشانه و پر هیاهو شود.

 پسری که کاملاً با شما متفاوت باشد و دقیقا نقطه مقابل‌تان باشد، می تواند از هر لحاظ چشم و گوش شما را باز کند و جلوه‌ی کاملا جدیدی از زندگی را برای شما به وجود بیاورد. داشتن رابطه مثلا با کسی که عقاید سیاسی متفاوتی نسبت به شما دارد و یا از لحاظ دینی با شما کاملا متفاوت است، می تواند کلی چیز و نکات جدید را به شما یاد بدهد و زندگی را جور دیگری برای شما کند.

نیمه‌ی گم شده

دقیقا نقطه مقابل مورد بالا که گفته شد، رابطه داشتن با یک پسر و یا مردی که دقیقا مثل نیمه‌ی دیگر شماست و کاملا همه عقاید و نظراتش مثل شما است هم می تواند یک رابطه و یک مرد ایده‌آل برای شما باشد. چنین مردی در همه حال و همه جا می تواند با شما همراه باشد و به زبان ساده تر پایه ی شما باشد.

هر دو از یک سبک موسیقی لذت می برید، هر دو از دیدن یک فیلم خاص لذت می برید و کلا تمام علائق‌تان مشترک است و در اصل با چالش خیلی زیادی رو به رو نخواهید بود.

این نوع رابطه هم دقیقا همانند رابطه‌ای که هر دو طرف نقطه مقابل هم هستند هم می‌تواند جذاب باشد و قشنگی‌های خودش را داشته باشد.

ورزش‌کار افراطی

ممکن است دوست پسر شما یک ورزش‌کار حرفه‌ای و یا در برخی موارد یک ورزش‌کار افراطی باشد و مدام شما را تشویق به ورزش کردن کند. ممکن است که شما را تشویق کند که با او همراه شوید و ورزش‌های دونفره انجام دهید و یا اینکه تشویق کند که به سراغ یادگیری یک ورزش جدید کنید.

این هم می‌تواند یک رابطه چالش برانگیز و کاملا پر هیاهو باشد و شما را همه جوره به چالش بکشد. شاید تا قبل آشنایی با او خیلی به این موضوع توجه نمی‌کردید و خیلی دوست نداشتید که برای ورزش کردن وقت بگذارید، ولی با شروع این رابطه یک ورق تازه‌ای در زندگی خود باز کنید. چنین رابطه‌ای با چنین مرد ایده‌آل می‌تواند قشنگی‎‌های خاص خودش را داشته باشد.

مرد احساسی

شاید کمتر مردی پیدا کنید که خیلی احساسی باشد و خیلی واضح در مورد احساسات خود صحبت کند. شاید او تجربه ای که با از دست دادن جوجه رنگیااش داشته را هرگز فراموش نکند و شاید بخواهد ساعت‌ها در مورد آن برای شما صحبت کند. شاید در اوایل کمی خسته کننده به نظر بیاید ولی اگر عمق‌تر به این موضوع فکر کنید، به این نتیجه خواهید رسید که چقدر می‌تواند او به شما وابسته شود و چقدر احساسات برای او در درجه اول هستند.

چنین مردی می تواند یک مرد ایده‌آل برای شما باشد و خیلی راحت می توانید با او به آرامش برسید و می توانید مطمئن شوید که کسی قلبا شما را دوست دارد و شما برایش چقدر مهم هستید.

پسر خنگ

شاید دوست پسر شما شدیدا سکسی و جذاب باشد و از هر لحاظ یک مرد ایده‌آل باشد. ولی خوب ممکن است همین مرد ایده‌آل کاملا خنگ باشد و هیچ چیزی در مورد وقایع اطرافشن نداند و شاید هیچ چیز برایش مهم نباشد.

شاید خیلی‌ها با چنین رابطه‌ای در کل مشکل داشته باشند و شاید خیلی از هر لحاظ جذاب نباشد. ولی اگر خیلی دقیق‌تر به این موضوع نگاه کنید متوجه خواهید شد که این رابطه هم می‌تواند به نوبه‌ی خود کلی جذاب باشد و خیلی چالش برانگیز نباشد و همین خنگ بودن او شما را به دردسر نیندازد و خیلی راحت می توانید مطمئن باشید که او همیشه برای شما خواهد بود و هرگز او را از دست نخواهید داد!

یک احمق!

دوست داشتن و رابطه داشتن با یک آدم احمق می تواند خیلی راحت به شما نشان دهد که بفهمید که چقدر ارزش دارید. این رابطه به شما این امکان را خواهد داد که فرصتی عالی برای انجام کارهای زیادی را بدون اینکه بخواهد شما را سوال و جواب کند و به چالش بکشد داشته باشید.

دوستی با یک پسر احمق و یا ساده به شما این امکان را خواهد داد که خیلی بیشتر به آنچه که هستید و در ذات شما دست پیدا کنید و بیشتر به خودشناسی برسید. البته اسم این جور آدم ها را نباید احمق گذاشت و باید به آنها انسان‌های واقعی گفت. چرا که به همه این فرصت را می دهند که خیلی بیشتر به خود واقعی شما نزدیک شوند و شما را صرفا به خاطر خودتان و شخصیتی که دارید دوست داشته باشند و نه بیشتر!

جمع بندی

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با راهنمایی هایی که در مورد داشتن رابطه با یک مرد ایده‌آل می توانید داشته باشید، موثر بوده باشد.

امیدوارم که به زودی به بهترین و ایده‌آل‌ترین رابطه خود دست پیدا کنید و همیشه در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *