7 اشتباهی که مردان در روابط جنسی خود به آن مرتکب می‌شوند

7 اشتباهی که مردان در روابط جنسی خود به آن مرتکب می‌شوند

یک تغییر در شیوه‌ی فکر کردن، ممکن است زندگی جنسی شما را بهبود بخشد. در این مقاله هفت اشتباه رایجی که مردان در برخورد با زنان به آن مرتکب می‌شوند و راه‌های جلوگیری از وقوع آن‌ها آورده شده است.

  1. شروع رابطه‌ی جنسی در اتاق خواب

متخصص درمان‌شناسی، دکتر لن کرنر می‌گوید: “مردان ممکن است مانند یک چراغ روشن شوند، اما خانم‌ها به سرعت تحریک نمی‌شوند. این کار را از طریق بغل کردن، بوسیدن و گرفتن دست‌ها در طول روز هموار کنید. با هم تفریح کنید و حس قدردانی خود را به زن نشان دهید.”

دکتر کرنر همچنین بیان می‌کند: “احساس امنیت در رابطه، کلیدی است که از طریق آن یک زن به شما اجازه می‌دهد که با او رابطه‌ی جنسی برقرار کنید. بغل کردن به مدت طولانی، می‌تواند بیش از تصور شما موثر واقع شود.” بغل کردن به مدت 30 ثانیه باعث تحریک هورمون اکسی‌توسین می‌شود. این هورمون باعث ایجاد حس وابستگی و اعتماد در زنان می‌شود.

  • وانمود کردن مرد از اینکه می‌داند زن از او چه می‌خواد

دکتر کرنر می‌گوید: “تعداد بسیاری از زنان درست مانند زنان 20 یا 30 سال پیش وانمود می‌کنند که به ارگاسم رسیده‌اند.” بنابراین اگر زن از رابطه لذت نبرد، شما ممکن نیست که متوجه آن بشوید.

از پرسیدن سوال‌هایی مثل “از رابطه چه احساسی داشتی؟” و یا “آیا چیز متفاوت دیگری می‌خواهی؟” نترسید. به عبارت دیگر برای انجام کار درست از او سوال کنید.

  •  انجام یک کار همیشگی و یکنواخت

دکتر ساری کوپر می‌گوید: “فکر نکنید اگر سه بار اول کار کرد، سه بار دیگر نیز کار خواهد کرد.”

اینکه چه چیزی یک زن را تحریک می‌کند، ممکن است به روحیه‌ی او بستگی داشته باشد و اینکه در چه زمانی از دوره‌ی ماهانه‌ی خود قرار دارد. دکتر روانشناس، لونی باربخ می‌گوید: “به شریک جنسی خود توجه کنید. چیزهای متفاوت را امتحان کنید و واکنش او را نسبت به آن‌ها ببینید.”

  •  تمرکز کردن بر روی تحریک فیزیکی

ایده‌ی خود را برای انجام کارهای قبل از مقاربت گسترش دهید. دکتر کرنر می‌گوید: “بعضی از مردان فقط بر روی تحریک فیزیکی تمرکز می‌کنند و اغلب تحریک ذهنی را نادیده می‌گیرند.”

در حالی که مردان از طریق بصری تحریک می‌شوند، زنان در طول رابطه‌ی جنسی به عنوان بخشی از روند برانگیختگی به مقدار زیاد خیالبافی می‌کنند. با تعریف کردن یک خاطره‌ی خیالی یا شهوت‌انگیز در انجام این کار با زن همراه شوید.

  •  انتظار به ارگاسم رسیدن زن از طریق مقاربت

در حدود 80% از زنان، مقاربت به تنهایی باعث به ارگاسم رسیدن آن‌ها نمی‌شود، چون بیشتر موقعیت‌های جنسی مستقیما باعث تحریک کلیتوریس نمی‌شوند. راه‌های دیگری برای لذت بردن زن وجود دارند. دکتر کرنر می‌گوید: “زنان از رابطه‌ی جنسی دهانی به مراتب بیشتر از مقاربت به ارگاسم می‌رسند.” روش‌های مختلف رابطه‌ی جنسی با زن را امتحان کنید و یا از ویبراتورهای ساخته شده برای استفاده‌ی زوجین در طول رابطه‌ی جنسی استفاده کنید. دکتر کرنر می‌گوید: “مردان با وسایل جنسی باید احساس راحتی بیشتر کنند، نه احساس ترس”

  •  دوری از اغواگری

زنان از اغواگری لذت می‌برند. دکتر کوپر می‌گوید: “اغواگری به اندازه‌ی مقاربت و گاهی حتی بیشتر از آن دارای اهمیت است.”

این به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید شریک جنسی شما، چه چیزهای تحریک‌کننده‌ی را دوست دارد. دکتر کوپر همچنین می‌گوید: “آیا شریک جنسی شما دوست دارد که از طریق تلفن یا پیام به صورت مستقیم با او صحبت کنید؟ انگشت خود را به آرامی بر روی سینه‌اش حرکت دهید؟ یا با او عشق‌بازی کنید؟”

دکتر باربخ می‌گوید: “اگر آن چیزی را که می‌بینید، دوست دارید به زن بگویید و بگذارید او بداند که تا چه اندازه مطلوب است.”

  • تحریک بیش از حد کلیتوریس

بیشتر زن‌ها برای داشتن ارگاسم به تحریک کلیتوریال نیاز دارند، اما این تحریک پیچیده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. دکتر کوپر می‌گوید: “بعضی از مردان آناتومی کلیتوریس را نمی‌دانند.”

کلیتوریس از یک دکمه‌ی کوچکی که می‌توانید آن را ببیند نیز کوچکتر است. انتهای عصبی آن در سراسر ولو و داخل مهبل گسترش یافته و از نقاط لذت بالقوه‌ی است که ارزش کاوش دارد، اما دقت کنید که توجه بیش از حد به بالای ولو، می‌تواند برخی از زن‌ها را از لذت دور کند، زیرا این نقطه بسیار حساس است و تحریک بیش از حد آن می‌تواند منجر به صدمه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *