عدم علاقه به رابطه جنسی

11 علامت عدم علاقه به رابطه جنسی و علت بی‌علاقگی

مقدمه

گاهی اوقات پیش می‌اید که پارتنرمان هیچ علاقه‌ای به خوابیدن با ما ندارد. اکثر مردم مردها را یک ماشین جنسی می‌دانند که همیشه به دنبال برقرای رابطه جنسی هستند و برای ایجاد این روابط هر کاری انجام می‌دهند. با این وجود، گاهی اوقات امکان اینکه بتوانید آن‌ها را به اتاق خواب ببرید وجود ندارد. بسیاری از دختران دلیل این موضوع را نمی‌دانند. ما در این مطلب قصد داریم 11 علامت عدم علاقه به رابطه جنسی و 7 علت این بی علاقگی را توضیح دهیم. اگر شما هم این مشکل را دارید با ما در این مقاله زرد نیوز همراه باشید.

11 علامت عدم علاقه به رابطه جنسی

آیا شما می‌دانید وقتی کسی علاقه به رابطه جنسی ندارد چگونه رفتار می‌کند؟ خوب، زنان و مردان با وجود همه تفاوت‌هایشان تقریبا رفتاری یکسان دارند. بنابراین وقتی یک پسر نمی‌خواهد با شما بخوابد، احتمالا یک سری الگوهای رفتاری را نشان می‌دهد.

شما فقط دوست او هستید

اگر با خودتان صادق باشید، اعتراف خواهید کرد که او فقط به چشم یک دوست شما را می‌بیند. این حقیقت تلخ است.

شما برای اغوای او تلاش زیادی می‌کنید اما واقعیت این است که او شما را به عنوان دوست دخترش نمی‌بیند. البته این موضوع هیچ ارتباطی به ظاهر و شخصیتتان ندارد و دلیلی بر این نیست که شما شایستگی کمتری دارید. شما ممکن است فقط آن کسی نباشید که او می‌خواهید. مطمئن این پسر دوست ندارد با هر دختری رابطه جنسی برقرار کند.

از سوی دیگر، او دیگر ویژگی‌های شما را ستایش می‌کند زیرا اگر غیر از این حالت بود، شما را به هیچ وجه در زندگی خود نگه نمی‌داشت. او فکر می‌کند که شما یک فرد عالی هستید که فقط می‌خواهد بهترین دوستش باشید. او از گذراندن وقت با شما لذت می‌برد و هرگز دوستی شگفت انگیز خود را برای یک شب رابطه جنسی بی معنی از بین نمی‌برد. البته ممکن است شما نظر او را قبول نداشته باشید.

پرهیز از تماس بدنی

مطمئنا هیچ کس علاقه ندارد با کسی فقط در اتاق خواب رابطه جنسی داشته باشد. واقعیت این است که همه به دنبال یک پیش نمایش قبل از ورود به اتاق خواب هستند.

وقتی کسی به شما علاقمند است از هر فرصتی برای لمس شما استفاده خواهد کرد. البته این بدان معنا نیست که او همیشه در حال نوازش شما باشد. اما قطعا یک نوع تماس بدنی وجود خواهد داشت. یا حداقل او این کار را انجام می‌دهد و این شما هستید که اجازه می‌دهید ادامه دهد یا نه.

به عنوان مثال، او وقتی شما را در آغوش می‌گیرد، کمی بیشتر نگه ‌می‌دارد. یا وقتی که برای شما یک داستان تعریف می‌کند، دستش را روی زانوی شما قرار می‌دهد. مثال‌های بی پایان هستند اما مطمئنا شما می‌دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم.

خوب، این نوع تعامل در هیچ زمانی بین شما وجود ندارد. در واقع، او هر وقت می‌خواهد تماسی برقرار کند شما را هل می‌دهد. بدیهی است که او در تلاش است که بین شما لمس ایجاد نشود. این یکی از علامت‌های عدم علاقه به رابطه جنسی است.

عدم اجازه ورود به محدود شخصی

یکی از بزرگترین علائم هشدار دهنده عدم علاقه به رابطه جنسی این است که دوست پسرتان به شما اجازه نزدیکی به خود را نمی‌دهد. این بدان معنا نیست که او فقط از لمس شما جلوگیری می‌کند. بلکه او حتی اجازه نمی‌دهد وارد محدود شخصیش شوید.

می‌توانید این موضوع را مسائل کوچکی ببینید که بی ربط نیز به نظر می‌رسند اما در واقع بیش از آنچه فکر می‌کنید اهمیت دارد. وقتی پسری را دوست دارید، کنار او می‌نشینید. اگر در یک اتاق شلوغ هستید، آیا کمی بیشتر فریاد می‌زنید تا او صدای شما را بشنود یا اینکه به او نزدیکتر می‌شوید. مطمئنا جواب شما گزینه دوم است.

خوب، آیا آقای مورد نظرتان نیز چنین رفتاری دارد. آیا وقتی در رستوران یا کافی شاپ او را می‌بینید در دورترین نقطه از شما می‌نشیند. شاید خنده‌دار به نظر برسد. اما این نشان می‌دهد که او نمی‌خواهد به شما نزدیک شود.

عدم معاشقه

معاشقه یکی از راه‌های نشان دادن علاقه است. ممکن است ناجور به نظر برسد اما این راهی برای شروع رابطه جنسی است.

ممکن است او شما را اذیت کند، کمی شوخی‌های نامناسب یا مبهم انجام دهد. یا سوالات ترفندی از شما بپرسد. نه تنها این کارها، حتی او ممکن تلاش کند شما را با انجام برخی کارهای خاص بخنداند.

اما ممکن است وقتی هیچ معاشقه‌ای بین شما وجود نداشته باشد. هنگامی که می‌خواهید او را اذیت کنید یا رفتارهای معاشقه‎‌آمیزی انجام دهید، او ممکن به صورت گیجی به شما نگاه کند. حتی ممکن است از شما بپرسید همه چیز خوب است. او فقط نمی‌فهمد قصد شما چیست و قطعا نمی‌تواند پاسخ درستی بدهد.

اگر کسی مکالمات شما را بشنود یا پیام‌های که بینتان رد و بدل می‌شود را بخواند، قطعا تصور می‌کند شما دو دوست هستید. در ارتباطات شما هیچ رابطه جنسی، عاشقانه یا معاشقه‌ای وجود ندارد.

با این حال، این فقط راهی نیست که او با شما صحبت می‌کند. صادقانه بگوییم او هرگز نگاه سکسی به شما ندارد، چشمک نمی‌زند یا به روش خاصی لبخند نمی‌زند.

عدم علاقه به ارتباط برقرار کردن
عدم معاشاقه و ابراز علاقه

عدم ارسال پیام

یکی از راه‌های ایجاد ارتباط عشقی این است که در نیمه شب شروع به دادن پیام کنید. مردان از این طریق سعی می‌کنند نشان دهند که علاقمند به ایجاد ارتباط جنسی با شما هستند.

عدم تعریف از ظاهرتان

شاید تصور کنید آن چیزی که باعث می‌شود روابط پایدار بمانند شخصیت است. درست است که شخصیت که باعث تداوم روابط می‌گردد. اما ظاهر همان چیزی است که توجه جنس مخالف را جلب می‌کند.

ببینید زن و مرد تفاوت چندانی بایکدیگر ندارند. وقتی از یک پسر خوشتان می‌آید به این معنی است که او را جذاب می‌دانید. این در مورد هر دو طرف صدق می‌کند.

اساسا، آنچه می‌خواهم بگویم این است که مردی که می‌خواهید با او بخوابید، باید در مورد ظاهرتان اظهار نظر کند. لازم نیست او به صورت مبتذل از شما تعریف کند. بلکه همین که بگویید با این لباس امشب فوق العاده زیبا شده‌اید یک نوع ابراز علاقه است. البته برخی مردان ممکن است بگویند از دیدن لب‌های شما سیر نمی‌شود.

تقریبا هر دو تعریف یک مقصود را می‌رسانند. اما یک دوست معمولی ممکن است فقط بگوید که شما بهترین دوست او هستید یا اینکه در زمینه تخصص خود یک فرد حرفه‌ای هستید.

مردان علاوه بر ظاهر، در مورد عطر، نوع آرایش و چیزهای دیگر کسی که به آن علاقمند هستند نظر می‌دهند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید لایک و کامنت‌های او در شبکه‌های اجتماعی است. آیا زمانی که یک عکس سکسی از خود می‌گذارید او حتی با یک ایموجی واکنش نشان می‌دهد. اگر جواب منفی است باید بگوییم این یکی از علامت‌های عدم علاقه به رابطه جنسی است.

نکته دیگر که باید به آن توجه کنید حسادت او نسبت به عکس‌های شما در شبکه‌های اجتماعی است.

عدم حسادت

مردی که شما را از نظر جنسی دوست داشته باشد، همیشه نسبت به دیگر مردانی که اطراف شما هستند حسادت می‌کند. او لازم نیست که دوست پسر واقعی شما باشد تا مانع ارتباطتان با دیگر مردان شود.

او همیشه احساس می‌کند توسط مردان دیگر تهدید می‌شود و نسبت به شما احساس مالکیت می‌کند. حتی اگر شما هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشته باشید. نکته این است که نه زنان و نه مردان نمی‌توانند این حسادت را کنترل کنند. ما فکر می‌کنیم می‌توانیم اما همیشه احساس خود را نشان می‌دهیم.

بنابراین دست از دروغ گفتن بردارید که او فقط وانمود می‌کند که حسادت نمی‌کند. اگر او بدون هیچ مشکلی در مورد زندگی عاشقانه به شما مشورت می‌دهد. و هرگز به شما نمی‌گوید از پسری که می‌بینید جدا شوید.

باید بدانید که او علاقه به رابطه جنسی یا رابطه عاشقانه با شما ندارند. او صادقانه می‌خواهد شما عشقی پیدا کنید و خود را بخشی از یک رابطه نمی‌داند.

عدم توجه به چیز‌های کوچک در مورد شما

اگر موهای خودتان را کوتاه کنید، احتمالا تا کسی در مورد این موضوع اظهار نظر نکند، او متوجه نشود. دلیل این امر این است که او شما را به عنوان پارتنر احتمالی خود نمی‌بیند. به همین خاطر نیز به جزئیات ظاهری شما توجه نمی‌کند.

مردی که بخواهد با شما رابطه جنسی برقرار کند، قبل از انجام این کار در مورد آن خیال‌پردازی می‌کند. این کاملا طبیعی است و کاری است که زنان نیز انجام می‌دهند. بنابراین وانمود نکنید که در مورد آن چیزی نمی‌دانید. بله احتمالا او از فکر کردن در مورد شما لذت خواهد برد.

اما این همه چیز نیست. اگر او عاشق واقعی شما باشد. گاهی اوقات فقط روی رختخواب دراز می‌کشد و شما را کنار خودش تصور می‌کند. در خیالات، تصوری که از شما دارد بسیار با جزئیات است. او آهسته لباس را از تن شما در می‌آورد و از این کار لذت می‌برد.

به همین خاطر هر جزئیات که مربوط به شما باشد در ذهنش حک می‌شود. و به همین دلیل است که کوچکترین تغییر در ظاهرتان را متوجه می‌شود. بنابراین اگر او علاقه به رابطه جنسی با شما نداشته باشد متوجه تغییرات جزئی نمی‌شود.

عدم توجه به شما
عدم توجه به زن

عدم نگاه کردن

او ممکن است سعی کند احساسات خود را برای همیشه پنهان کند. اما زمانی که پسری جذب دختری شود نمی‌تواند در برابر نگاه کردن به او مقاومت کند. او به سادگی نگاه نمی‌کند. بلکه در زمان نگاه کردن از سر تا پای دختر را بررسی می‌کند. البته اگر دختری لباس کوتاه و تنگ بپوشد مطمئنا نگاه هر پسری را به خود جلب می‌کند.

اما پسری که جذ شما نشده باشد هیچگاه ارتباط چشمی برقرار نمی‌کند. حتی زمانی که به او نگاه می‌کنید او سعی می‌کند به جای دیگر نگاه کند. البته این سیگنال به تنهایی به معنای خجالتی بودن او است. شاید او اعتماد به نفش لازم را برای تماس چشمی طولانی مدت نداشته باشد. اما اگر با علائم دیگر همراه باشد، نشان دهنده عدم علاقه به رابطه جنسی با شما است.

نداشتن رفتار خاص

نشانه خوبی است که مردی با شما به نحوی رفتار می‌کند که با دیگر دوستان دختر خود رفتار نمی‌کند. لازم نیست این رفتار چیز خاصی باشد و فقط اینکه دیگران متوجه شوند شما با دیگران متفاوت هستید کافی است.

این رفتار خاص ممکن است چیزهای کوچکی مانند کنارتان نشستن یا شوخی کردن و منتظر واکنش شما بودن باشد. اما شما هیچگاه این رفتار را در کنار او احساس نمی‌کنید. حتی می‌تواند اوضاع بدتر نیز باشد. زیرا نه تنها او مانند همه دوستان زن خود با شما رفتار نمی‌کند بلکه رفتار او با شما مانند رفتارش با بهترین دوست پسرش است.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که او هرگز دوست ندارد با شما تنها باشد. به همین علت در تمامی قرار ملاقات‌ها فرد دیگری را نیز دعوت می‌کند.

احترام گذاشتن زیاد

کدام دختر از بودن در کنار یک آقا با ادب لذت نمی‌برد؟ اما باید بدانید ادب در اتاق خواب جایی ندارد.

نمی‌گویم اگر پسری بخواهد با شما رابطه جنسی برقرار کند تبدیل به یک فرد بی ادب می‌شود. اما او بیش از اندازه نیز به شما احترام نمی‌گذارد. او هرگز در صحبت با شما از خطوط قرمز عبور نمی‌کند. حتی یک حرف کوچک که باعث آزار شما شود نیز نمی‌گوید. عدم علاقه او به رابطه جنسی با شما کاملا واضح است.

عدم علاقه به رابطه جنسی
عدم علاقه به رابطه جنسی

چگونه متوجه شویم که او می‌خواهد با شما بخوابد؟

وقتی پسری می‌خواهد با شما بخوابد، قصدش را کاملا واضح اعلام می‌کند. او با شوخی‌های ناشایست شروع می‌کند. قطعا حداقل یک نوع تماس بدنی را ایجاد می‌نمائید از ظاهر شما تعریف می‌کند. از بالا به پایین شما را چک می‌کند.

در واقع او تمام کارهایی که را برخلاف علائم عدم رابطه جنسی در بالا گفتیم انجام می‌دهد. او لازم نیست که مستقیما خواسته‌هایش را به شما بگویید. برای اینکه متوجه شوید یک مرد چه چیزی را می‌خواهد فقط کافی است که به چشمان او نگاه کنید.

7 دلیل عدم علاقه به رابطه جنسی

مقابله با این واقعیت که پسری که دوستش دارید علاقه‌ای به ایجاد رابطه با شما ندارد، واقعا سخت است. اما اگر با مردی رابطه دارید ناگهان علاقه‌اش به ارتباط جنسی با شما را از دست می‌دهد، دلیل آن چه چیزی می‌تواند باشد.

این حتی از مورد اول نیز دردناک‌تر است. به خصوص در روابطی عمر طولانی دارند. فهمیدن اینکه چه چیزی در رابطه شما تغییر کرده است، به شما کمک می‌کند مشکل را حل کنید.

 بعد از اینکه این همه سال را با شریک زندگی خود گذراندید، فکر می‌کنید هیچ چیزی نمی‌تواند رابطه شما را متزلزل کند. اما ناگهان می‌بینید که او از شما فاصله گرفته است. شما سعی می‌کنید به او نزدیک شوید و او را گول بزنید. اما هر وقت چیزی را امتحان کردید او مانع پیشروی شما می‌شود. او می‌گوید که می‌خواهد یک فیلم تماشا کند یا اینکه خسته است.

نگران می‌شوید که چرا دیگر شما را نمی‌خواهد آیا دیگر جذاب نیستید. شما دیگر نمی‌توانید زندگی معمول خود را کنید زیرا این موضوع شما را آزار می‌دهد. شما نمی‌دانید چگونه مشکل خود را حل کنید.

خوب اگر چنین چیزی را تجربه کرده‌اید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در مورد احساسات خود صادق باشید. از شریک زندگی خود بپرسید چه اتفاقی افتاده است چرا رفتار او تغییر کرده است. حتی اگر پاسخ او ناخوشایند باشد، حداقل شما دلیل را می‌دانید.

در ادامه این مقاله ما لیستی از دلایل رایج عدم علاقه به رابطه جنسی در مردان را آورده‌ایم.

علاقه به شخص دیگری

این یکی از رایج‌ترین دلایلی است که باعث می‌شود مردتان نخواهد با شما بخوابد. این حقیقت تلخ است وقتی همسرتان نمی‌خواهد با شما بخوابد، احتمالا پای نفر سوم وسط است.

هر چقدر او فردی قوی باشد. اما قدرت فیزیکی کافی برای داشتن دو رابطه کامل در روز را ندارد. رابطه جنسی کمتر از حد معمول می‌تواند نشان دهنده این موضوع باشد که مردتان شخصی دیگر را در کنار خود دارد.

او تمام عشق و علاقه‌ای که باید به شما ببخشد را به شخص دیگری می‌دهد. شما از این بابت احتمالا احساس بدی خواهید داشت. از خود می‌پرسید چرا دیگر او جذب شما نمی‌شود و چرا دیگر برای او کافی نیستید.

شما دیگر نمی‌توانید باور کنید که بعد از همه آنچه شما پشت سر گذاشته‌اید او شخص دیگری را پیدا کرده است و داستان عشق‌تان دیگر برای او معنایی ندارد.

اگر دلیل عدم علاقه به رابطه جنسی این است باید برای ادامه رابطه خود تصمیم بگیرید.

عدم عبور از مشکلات

اگر شما و همسرتان در گذشته با مشکلی روبرو شدید و تصمیم گرفتید از آن مشکل بدون حل کردنش بگذرید. شاید او نتواسته باشد با این مشکل کنار بیاید و به همین خاطر علاقه خود را به خوابیدن با شما از دست داده باشد.

اگر از نظر عاطفی نیز با شما ارتباط برقرار نمی‌کند، از نظر جسمی نیز نمی‌تواند با شما ارتباط برقرار کند. بله، این موضوع برای مردان اتفاق می‌افتد. بعد از هر مشکل و دعوای او نمی‌تواند مانند گذشته خود را نزدیک شما تصور کند.

بهترین راه‌حل برای حل این مشکل این است که با او صحبت کنید. نباید سریع واکنش نشان دهید. زیرا ممکن است او بیش از آنچه که شما تصور می‌کردید آسیب دیده باشد. در عوض سعی کنید، مانند دو فرد بالغ مکالمه‌ای آرام و عادی داشته باشید و در مورد مشکلات خود صریح صحبت کنید.

مشکلات در زندگی مردان
وجود مشکلات در زندگی

عدم دریافت عشق

شاید مردتان فکر می‌کند که شما علاقه‌ای به او ندارید. زیرا رفتارتان نشان نمی‌دهد که او مهم‌ترین فرد زندگیتان است. شما اولویت زندگی او هستید اما ممکن است همسرتان تصور کند عشق و تلاشش متقابل نیست.

اگر همیشه در حال کار هستید یا بیشتر زمانتان را با دوستانتان می‌گذرانید. طبیعی است که او فکر کند شما مانند گذشته او را نمی‌خواهید. ممکن است او با خودش در حال جنگ باشد اما در واقعیت چیزی در این باره به شما نگویید.

بنابراین هنگامی که می‌خواهید به او نزدیک شوید، او بلافاصله خود را عقب می‌کشد زیرا فکر می‌کند فقط زمانی که نیاز جنسی دارید به او مراجعه می‌کنید. این می‌تواند دلیل محکمی برای عدم علاقه به رابطه جنسی باشد. اما دلیل این امر فقط این است که هر دوی شما به چیزی فکر می‌کنید که حقیقت ندارد.

اما چه باید کرد؟ صحبت کردن کلید یک رابطه شاد و سالم است. اگر در مورد هر آنچه فکر می‌کنید با هم صحبت کنید مشکلاتتان برطرف می‌شود.

اخرین باری که شما دو نفر با هم صحبت کردید چه زمانی بود. شرط می‌بندم حتی یادتان نمیاد. خوب پس شروع به صحبت کنید. مطمئنا به زودی تاثیر آن را در اتاق خواب می‌بینید.

مشکلات کاری و  استرس

به ما اعتماد کن، وقتی یک پسر در کار با مشکلی روبرو می‌شود. صمیمت با شما اخرین چیزی است که ذهن او را درگیر خواهد کرد. البته این برای همه مسائل دیگر او نیز صدق می‌کند.

او تمام وقت به فکر حل مسئله خواهد بود و نمی‌تواند روی شما تمرکز کند. این امر خصوصا در مورد مردان قدیمی که عادت دارند خودشان همه چیزی را حل کنند بیشتر است. در واقع این نوع مردها حتی برای اینکه شما ناراحت نشوید، چیزی از مشکلات خود را نمی‌گویند.

دلیل عدم علاقه به رابطه جنسی نیز در آن‌ها نیز همین مورد است. مردان در زمان مشکل نه تنها از نظر جسمی دور می‌شوند بلکه از نظر عاطفی نیز دوری می‌کنند.

اما چگونه باید این مشکل را کنید. این را بدانید که مردان هیچگاه پیش شریک زندگی خود از مشکلاتی که دارند صحبت نمی‌کنند زیرا فکر می‌کنند این مسئله آن‌ها را آسیب پذیر می‌کند. اما تنها راه برای حل مشکل صحبت کردن در مورد چیزی است که آن‌ها را می‌رنجاند.

اگر متوجه شدید آن‌ها قصد صحبت کردن با شما را ندارد از او سوال بپرسید که آیا نیاز به کمک دارند. شاید لازم کمی به آن‌ها فشار آورید تا در مورد مشکلات خود حرف بزنند.

بیماری جسمی

اگر مردتان دچار بیماری شده باشد که میل جنسی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ممکن است در مورد این مشکل با شما صحبت نکند و دوری نیز کند. بسیاری از مردان برای اینکه زنان خود را نگران نکنند در مورد مشکلات بیماری خود صحبت نمی‌کنند.

اگر می‌بینید که مردتان از شما دوری می‌کند و دیگر او را نمی‌شناسید باید روال زندگیتان را تغییر دهید. و وقت بیشتری را با او بگذرانید. او باید بداند که شما همیشه او را حمایت می‌کنید.

سعی کنید همسر خود را درک کنید و به او انگیزه دهید. به او بگویید برای شما خود او مهم هست. بهتر است قبل از هر کاری به یک متخصص مراجعه کنید و روند درمان را آغاز نمائید.

بیماری جسمی
داشتن بیماری جسمی

برایش دیگر جذاب نیستید

یکی از دلایل عدم علاقه به رابطه جنسی این است که شما دیگر او را جذب نمی‌کنید. دلیل این امر معمولا تغییر اندام و هیکل شما است.

افراد با گذشت زمان تغییر می‌کنند. و ممکن است مردتان فردی باشد که نداند از زندگی چه چیزی می‌خواهد. اگر دلیل جذاب نبودن شما برای او تغییر اندامتان به خاطر بارداری است. باید بدانید او یک مرد کثیف است که لیاقت شما را ندارد.

هر مردی باید برای زنی که به او بچه می‌دهد یک بنای یادبود بسازد و اگر مردی به خاطر این موضوع از شما تشکر نمی‌کند. پس لایق شما نیست.

اگر او به شما می‌گوید دلیل عدم علاقه‌اش به رابطه جنسی اندامتان است. وقتتان را صرف چنین مردی نکنید. او را ترک کنید زیرا او حتی لایق یک لحظه زندگی با شما نیست.

اما اگر دلیل تغییر اندامتان ورزش نکردن است بهتر روتین ورزشی خود را شروع کنید. مطمئنا شما این کار را نه به خاطر او، بلکه برای اینکه احساس بهتری داشته باشید انجام می‌دهید.

اضطراب عملکرد

این مورد زمانی رخ می‌دهد که پسری قصد دارد برای اولین بار با یک دختر جدید بخوابد. بنابراین اگر در آغاز یک رابطه هستید باید بدانید همه چیز گل و پروانه نیست. ممکن است دوست پسرتان مشکل اضطراب عملکرد داشته باشد.

او ممکن است چنان از رابطه بترسد که شما را ناامید کند و در نتیجه ترجیح دهد که کلا با شما نخوابد. واضح است که این پسر مشکلاتی در زمینه عزت نفس دارد.

اما چه باید کرد. همه این‌ها بستگی به شما دارد. بعضی اوقات کافی است کمی بیشتر از عملکرد او در اتاق خواب تعریف کنید. به این ترتیب همه تردیدها را از بین خواهد رفت و او به شما ایمان خواهد آورد. او مطمئن می‌شود که کار بزرگی کرده است.

در صورت عدم موفقیت، او احتمالا با آسیب‌ها و مسائلی کاملا ریشه دار روبرو است که شما امکان حل آن را ندارید. در این زمان نیاز به یک درمانگر دارید.

سخن آخر

مهمترین نکته‌ای که باید در ذهن خود داشته باشید این است که مردی که نمی‌خواهد با شما بخوابد یک سری علائم از خود نشان می‌دهد، بهتر به این علائم توجه کنید. همچنین بدانید عدم علاقه به رابطه جنسی با شما این نیست که شما شایسته نیستید. شما هنوز هم زیبا و جذاب هستید و من مطمئن هستم کسی را پیدا خواهید که شما را همان صورت که هستید دوست بدارد. همه ما می‌توانیم عشق واقعی را با کسی که دوستمان دارد و ما هم دوستش داریم تجربه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *