6 فانتزی رایج جنسی در دنیا

در زندگی روزمره، اغلبِ ما در مورد فانتزی های جنسی خود با کسی صحبت نمی کنیم. اما کل روزِ کاری یک متخصص جنسی در مورد این فانتزی ها است. مراجعه کنندگان این متخصصین اطلاعات جالبی را در مورد فانتزی هایی که در ذهنشان می گذرد در اختیار آنان قرار می دهند.

1 – رابطه سه نفره

مجرد ها و زوج ها بار ها در مورد داشتن رابطه جنسی سه نفره خیال پردازی می کنند. چیزی که این رابطه را جذاب می کند وجود بار حسی بیشتر ناشی از درگیر شدن قسمت های بیشتر بدن در رابطه است. بسیاری از زوج ها ایده ی آوردن نفر سوم در تخت شان را برای برگرداندن جذابیت به رابطه شان دوست دارند.

2 – فاعل و مفعلول

ما شاهد این هستیم که مردان و زنان به این موضوع علاقه دارند. درحالی که اغلب مردان دوست دارند فاعل و زنان دوست دارند مفعلول باشند، اما همیشه این طور نیست. برخی از زنان دوست دارند فاعل باشند و بعضی از مردان نیز دوست دارند مفعلول باشند. فلسفه فاعل بودن در حس قدرت است، گویی شما کنترل کامل رابطه را دست دارید و زوج شما تحت سلطه شما است. اما مفعول بودن نیز دو ویژگی شهوت انگیز دارد : یکی اینکه مفعول در کانون توجه است و تمام تمرکز بر روی مفعول است، دومی اینکه رها کردن و در اختیار گذاشتن خود برای لذت دیگری است.

3 – ماساژ پا

با نظر سنجی از مردان، پا و کفش فانتزی های بسیار رایجی هستند. این فانتزی ها شامل نوازش آرام با پا یا راه رفتن بر روی بدن…معمولا با کفش، یا تجسم اونواع کفش ها برای برانگیختگی می باشد. تجسم پای زوج در یک نوع کفش به خصوص نیز می تواند باعث برانگیختگی باشد. حس این فانتزی حتی می تواند قوی تر نیز بشود وقتی که آن را زوج خود مخفی نگه داشته می شود یا طرف مقابل مایل به انجام آن نیست.

4 – برای افراد دگر جنس گرا، رابطه داشتن با هم جنس خود

هنگامی که در مورد داشتن با رابطه با هم جنس خود خیال پردازی می کنیم، می خواهیم از آن حس تکراری رابطه با جنس مخالف رها شویم، آن حس بوسیدن یا لمس کردن (وقتی خودمان را لمس می کنیم). در واقع می خواهیم از آن کلیشه های همیشگی رها شویم.

5 – شریک جنسی خود را به ارگاسم های متعدد برسانیم

از طرف مردان، بیشترین فانتزی ای که در طول این سال ها شنیده ام این است که شریک شان اوقات خوبی را داشته باشند و به هر لمس آنان واکنش نشان دهند. این فانتزی می تواند ناشی از خاطرات رابطه های قبلی، یا الهام گرفتن از فیلم های پورن و یا داشتن حس به یک عشق مخفیانه باشد. ولی در تمامی موارد زن اوقات خوبی در رابطه دارد و به ارگاسم های متعدد می رسد.

این فانتزی اغلب از طرف مردانی است که فکر می کنند باید شریکشان را برای رابطه جنسی متقاعد کنند. خیلی از مردان می گویند برای آن ها سخت است که وقتی شریک شان تمایلی برای رابطه ندارد برانگیخته باقی بمانند. خیلی از مردان نیز می گویند وقتی می بینند شریکشان برای داشتن رابطه بسیار مشتاق است آن ها را هیجان زده می کند که باعث افزایش رضایت جنسی آن ها می شود.

6 – تماشای رابطه شریک جنسی تان با نفر دیگر

در حالی که بسیار از ما به تک همسری اعتقاد داریم، اما هستند کسانی که فانتزی دیدن رابطه شریکشان با نفر دیگر لذت می برند. تماشای لمس کردن شریک شان توسط دست دیگر یا بوسیدن شریک شان توسط دهان دیگر آن ها را سرشار از لذت می کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *