5 موضوعی که هرگز نباید در گوگل سرچ کنید

5 موضوعی که هرگز نباید در گوگل سرچ کنید

بسیار واضح و مشخص است که این روزها گوگل به عنوان یکی از مهمترین موتورهای جستجو در دنیاست. به راحتی می توانید هر آنچه که در ذهن خود دارید را در گوگل پیدا کنید. ولی یک سری موارد هستند که شما هرگز نباید در گوگل در مورد آنها سرچ کنید!

موضوعات ممنوعه برای سرچ کردن در گوگل

شاید جستجو کردن و دانستن در مورد برخی موضوعات خیلی مناسب هرکس نباشد. در ادامه این مقاله 5 موردی که باید سعی کنید خیلی به دنبالش نباشید را به شما در این مقاله زردنیوز خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید.

5- علائم بیماری

علائم بیماری و عدم جستجو در ان در گوگل

به لطف علم و دانش و فناوری، پزشکی به اوج خود رسیده و تشخیص اکثر بیماری‎ها  از همیشه آسان‎تر شده است. پر واضح است که شما می توانید در مورد خیلی از موارد مثل علائم بیماری‌ها در گوگل جستجو کنید. ولی آیا به نظر شما این ایده‌ی خوبی است؟ پاسخ مسلما منفی است!

 ممکن است علائمی که در خود احساس می کنید و در موردش در گوگل سرچ می‌کنید، علائم صدها بیماری مختلف باشد. ممکن است با همین سرچ نابجایی که انجام میدهید به اشتباه علائم خود را با بیماری هایی دیگری اشتباه بگیرید. شاید فقط علائمی که در خود احساس می کنید، فقط علائم سرماخوردگی باشد و به اشتباه تصور کنید که دچار سرطان شده اید! اینجاست که زندگی برای هرکسی به انتهای خود می رسد و ممکن است هزار فکر بیهوده به سر شما بزند!

خوب است که این بار علائمی از بیماری را در خود مشاهده کردید، به جای گوگل با پزشک خود مشورت کنید. این کار اشتباه ترین کاری است که می توانید انجام دهید!

4- مسائل مافوق طبیعی

آیا شما از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید در مورد مسائل مافوق طبیعی اطلاعات کسب کنید؟ دوست دارید در مورد این مسائل در گوگل سرچ کنید و کلی اطلاعات به دست بیاورید؟ آیا می دانستید که با همین سرچ کردن ممکن است به یک سری مستندات و داستان های وحشتناک سوق داده شوید و ذهن و فکر شما را آسیب برساند؟

شاید باورش سخت باشد ولی برخی از محتویاتی که ممکن است در این مورد در گوگل پیدا کنید، برای شما اصلا مفید نباشد و شما را دچار بی خوابی و اختلال در زندگی کند!

پس اصلا اجازه ندهید که با جستجو در مورد مواردی که شاید دانستن و یا ندانستنش برای شما فرقی ندارد، زندگی خود را مختل کنید و به ذهن و فکر خود آسیب برسانید!

3- اسم و مشخصات فردی

اسم و مشخصات فردی

لطفاً این مورد را بسیار جدی بگیرید. ممکن است با سرچ کردن در مورد اسمتان به کلی عکس های قدیمی از خودتان که در شاید سالها پیش در شبکه های اجتماعی استفاده کردیددست پیدا کنید. علاوه بر این کلی اطلاعات قدیمی و محتوای بی ربط که شاید فقط برای شما یادآور خاطره های بد باشد!

اگر هم به عکس و یا محتوایی نامربوط به خودتان هم دست پیدا نکنید ممکن است اسم هزاران نفر دیگر در کره زمین با شما یکی باشد که شاید دانستنش برای شما خیلی خوشایند نباشد!

این مورد را هم باید به لیست چیزهایی که هرگز نباید در موردش کنجکاو باشید حتما اضافه کنید!

2- حیوانات خطرناک

حیوانات خطرناک که در گوگل نباید به دنیالشان باشید

آیا می دانید در جهان چیزی حدود 8.7 میلیارد گونه مختلف جانوری وجود دارد؟ آیا می دانستید که بیشتر این حیوانات که ممکن است بسیار هم خطرناک و کشنده باشند فقط در مناطق روستایی در سراسر دنیا وجود دارند؟ جواب ما به شما بله است!

در کل اینترنت پر از اطلاعات مفید و غیر مفید در مورد حیوانات خطرناکی است که در طول این سالها کشف و معرفی شده اند. اصلا هم نیاز نیست که در مورد تک تک این حیوانات اطلاعات به دست آوردید. چرا که دانستن و نداستنش در زندگی شما هیچ تغییری ایجاد نخواهد کرد و فقط ممکن است در شما فوبیا ایجاد کند!

ممکن است همیشه احساس خطر کنید و فکر کنید که همیشه و در هر لحظه در خطر هستید و شاید به کل از سفر کردن به جاهای جدید همیشه ترس داشته باشید!

1- جرم و جنایت

جرم و جنایت و سرچ گوگل

گاهی اوقات ذهن مشتاق و کنجکاو ما دوست دارد که در مورد همه چیز بداند. به نظرتان دانستن این موضوعات و جرم و جنایت چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

جدای تمام این مسائل تمامی فعالیت های ما و شما ممکن است در اینترنت رصد شود. ممکن است که در مورد چگونگی ساخت بمب اتم یا چگونگی تهیه مواد مخدر از روی علاقه و کنجکاوی سرج کنید ولی ممکن است به خاطر همین کنجکاوی دچار مشکلات زیادی شوید!

همیشه به خاطر داشته باشید که رد پایتان یا همون آدرس IP شما قابل ردیابی است و باید مراقب باشید که دنبال چه چیزی هستید!

حرف آخر

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشه و با اطلاعاتی که به شما دادیم کمک کرده باشیم که کمی عاقلانه تر عمل کنید و خود را به دردسر نیندازید. شاید گاهی اوقات ندانستن بهتر از دانستن باشد و کمتر دچار مشکلات و عواقب بعدی باشید!

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.