نشانه خیانت

 49 نشانه خیانت

تعداد افرادی که خیانت می‌کنند بسیار زیاد است و متاسفانه، اکثر آن‌ها می‌توانند این موضوع را مخفی کنند. زیرا همسرشان از عشق کور شده است و نمی‌تواند نشانه‌های خیانت همسر خود را ببیند. اگر شما نیز به همسرتان شک دارید یا نشانه‌های از این امر را می‌بینید با ما همراه باشید. در این مقاله چیزهای وجود دارد که می‌تواند به شما در پیدا کردن حقیقت کمک کند. ما در این مطلب 49 نشانه خیانت را معرفی می‌کنیم.

گوشه‌گیری

یکی از اولین نشانه‌های خیانت این است که دیگر مانند گذشته همسرتان به دنبال گذراندن وقتش با شما نیست. ارتباط سالم و منظم دیگر بخشی از رابطه شما نیست. همسرتان از شما دوری می‌کنید و حاضر نیست با شما در مورد مسائل مختلف صحبت کنید. کناره‌گیری یکی از نشانه‌های اولیه خیانت است.

تغییر زبان بدن

زبان بدن به شما چیزهای مختلفی را می‌گوید. ممکن است شخصی به شما دروغ بگویید، اما زبان بدنش تقریبا همیشه آن فرد را لو می‌دهد.

با همسرتان در مورد رفتاری که اخیرا دارد صحبت کنید و زمانی که با او صحبت می‌کنید به زبان بدنش توجه کنید. اگر عصبی می‌شود، به موهایش دست می‌زند، از تماس چشمی امتناع می‌کند بدانید مطمئنا موضوعی وجود دارد که او سعی در مخفی کردنش دارد.

تغییر عادات

آیا متوجه تغییرات ناگهانی در روال روزمره همسرتان شده‌اید؟ آیا آن‌ها کارهایی را انجام می‌دهند که قبلا انجام نمی‌دادند؟

شاید فکر کنید این موضوع مهمی نیست، اما ممکن این نشانه خیانت همسرتان باشد. پس بادقت به رفتارش نگاه کنید.

عزت نفس پایین

دلیل اکثر خیانت‌ها کم بودن عزت نفس است. افراد برای تقویت عزت نفس خود خیانت می‌کنند. خیانت باعث می‌شود که احساس کنند فرد مهمی هستند.

گاهی اوقات شما دلیل مشکلات عزت نفس همسرتان هستید، به همین دلیل آن‌ها به دنبال شخص دیگری هستند که به آن‌ها کمک کند احساس بهتری نسبت به خودشان داشته باشند.

عدم علاقه به برقراری ارتباط

در گذشته با هم شام می‌خوردید و صحبت می‌کردید. آخر هفته‌ها به مکان‌های تفریحی می‌رفتید. اما به تازگی برنامه تغییر کرده است و شما حتی نمی‌توانید آخرین باری را که مدتی باکیفیت باهم گذرانده‌اید به یاد بیاورید.

آن‌ها همیشه مشغول هستند و حتی اگر برنامه‌ریزی کنید در آخرین لحظه می‌گویند نمی‌توانند شما را همراهی کنند. متاسفانه، بدیهی است که همسرتان اوقات فراغت خود را شخص دیگری می‌گذراند.

عدم توجه

آن‌ها همیشه کارهای مهم‌تری از شما برای انجام دادن دارند. به نظر می‌رسد که دیگر همسرتان به شما اهمیت نمی‌دهد. این موضوع باعث می‌شود که شما احساس ناامیدی و ناراحتی کند و قطعا نباید برای مدت طولانی این موضوع را تحمل کنید.

دروغگویی

افراد زمانی که خیانت می‌کنند مجبور می‌شوند مدام دروغ بگویند و در شبکه‌ای دروغ‌های خودشان گیر می‌کنند. آن‌ها برای پنهان کردن دروغ‌های قبلی خود مجبور می‌شود دوباره دروغ بگویند و این چرخه ادامه دارد.

آن‌ها دیگر نمی‌توانند به یاد بیاورند که چه چیزی به شما گفته‌اند و چه چیزی به طرف مقابل گفته‌اند. دیر یا زود، آن‌ها متوجه خواهند شد که باید یکی را انتخاب کنند.

مخفی کردن رازها

یک نشانه خیانت پنهان کردن رازها از شماست. احتمالا شما متوجه شده‌اید که همسرتان چیزی را از شما مخفی می‌کند. اما موضوعی که وجود دارد این است که حتی اگر فرد استاد در مخفی‌کار باشد بازهم ممکن است در جایی دچار اشتباه شود و همین اشتباه به شما کمک کند که حقیقت را بفهمید.

بهانه‌های متعدد

در بخش دروغگویی به این موضوع اشاره کردیم. آن‌ها همیشه به دنبال بهانه‌ای هستند که برنامه‌های شما را لغو کنند.

عدم رابطه جنسی

آیا قبلا یک زندگی جنسی پرشور داشتید، اما اخیرا میزان رابطه شما تغییر کرده است. البته دلایل برای کم شدن رابطه جنسی وجود دارد، اما یکی از آن‌ها ممکن است خیانت همسرتان باشد.

ممکن است آن‌ها در جای دیگری و در رختخواب شخص دیگری لذت جسمانی ببرند و به همین دلیل دیگر به شما علاقه نداشته باشند.

کاهش صمیمیت  فیزیکی

صمیمیت فیزیکی قطعا مهم‌ترین پایه یک رابطه سالم نیست، اما بخش بسیار مهمی از آن است. بدون آن، پیوند بین زوجین بسیار ضعیف خواهد بود و آن‌ها هرگز نمی‌توانند به عنوان یک زوج شاد و سالم با هم زندگی کنند.

اگر همسرتان به صورت ناگهانی صمیمیت فیزیکی خود با شما را کم کرده است، باید نگران باشد. یکی از دلایل اصلی کاهش صمیمیت همسرتان، احتمالا صمیمیت او با شخص دیگری است.

کاهش رابطه عاطفی

وقتی به آنها می‌گویید دوستشان دارید یا احساسات خود را با آن‌ها در میان می‌گذارید چگونه رفتار می‌کنند؟ و وقتی از آن‌ها می‌پرسید که آیا شما را دوست دارند چه پاسخی می‌دهند؟

اگر آن‌ها از صحبت کردن در مورد آن اجتناب کنند، شما کاملاً حق دارید که شک کنید که احساسات همسرتان نسبت به شما تغییر کرده است. باید به آن‌ها زمان بدهید زیرا ممکن است مشکلات دیگری داشته باشند، اما به احتمال زیاد دیگر شما را دوست ندارند. کاهش رابطه عاطفی یک نشانه خیانت است.

طلب فضای زیاد

قبلا تمام وقت آزادشان را با شما می‌گذراندند ولی الان از شما می‌خواهند که به آن‌ها فضا بدهید.

شاید آن‌ها واقعاً به زمان و مکان نیاز دارند تا به مشکلات خود و چیزهایی که آزارشان می دهد فکر کنند، اما اگر صمیمانه شما را دوست داشته باشند، هرگز شما را به این شکل زشت از خود دور نمی‌کنند.

اضافه‌کاری

یکی از نشانه‌های احتمالی خیانت این است که آن‌ها زمان کارشان را افزایش داده‌اند. برای اینکه مطمئن شوید که آیا واقعا کارشان زیاد شده یا به شما خیانت می‌کند فقط یک راهکار وجود دارد. شما باید آن‌ها را غافلگیر کنید و به محل کارشان بروید. اگر آنجا نبودند، به احتمال زیاد در حال خیانت هستند.

عدم دسترسی به همسرتان

گاهی اوقات نمی‌توانید ساعت‌ها یا حتی روزها به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. آیا این طبیعی است؟ آیا قبلا این اتفاق افتاده است؟ اگر این یک چیز جدید است، باید آن را به عنوان یک پرچم قرمز بزرگ ببینید که آن‌ها به اندازه کافی به شما اهمیت نمی‌دهند.

‌آن‌ها احتمالاً با شخص دیگری مشغول هستند و به همین دلیل است که نمی‌توانند به تماس‌ها و پیامک‌های شما پاسخ دهند.

تغییر سبک بوسیدن

وقتی همسرتان الان شما را می‌بوسد چه احساسی دارید؟ آیا همان چیزی است که در ابتدای رابطه شما بود یا می‌توانید احساس کنید که چیزی متفاوت است؟

اگر همسرتان از بوسه‌های پرشور و عاشقانه اجتناب می‌کند، نشانه بدی است. احتمالا آن‌ها شخص دیگری را می‌بینند و می‌بوسند.

 شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی افراد اطلاعات مهمی در مورد نحوه فکر و احساس آن‌ها نشان می‌دهد. برای مثال، اگر عکس‌هایی با هم داشتید و همسرتان ناگهان آن‌ها را حذف کردند، بدیهی است که شما می‌خواهند شما را از کسی پنهان کنند.

همچنین، اگر از شما بخواهند که دیگر عکس‌های دو نفر خود را به اشتراک نگذارید، این نشانه خیانت آن‌هاست. به پست‌ها، آهنگ‌ها و نقل‌قول‌های که به اشتراک‌ می‌گذارند و عکس‌های تگ شده آن‌ها توجه کنید.

بررسی تلفن همراه

معمولا پیشنهاد می‌شود که تلفن همسرتان را بررسی نکنید. اما اگر بیش از حد نشانه خیانت را مشاهده کردید، چراغ سبز برای بررسی تلفن همراه او است.

اگر همسرتان واقعاً به شما خیانت می‌کنند، احتمالاً شواهدی را در تلفنش پیدا خواهید کرد. تماس‌ها، پیام‌ها، عکس‌ها و شبکه‌های اجتماعی همسرتان را بررسی کنید. اگر مدرکی دال بر خیانت او پیدا کردید، باید فورا با ‌آن‌ها مقابله کنید.

حذف اطلاعات گوشی

همچنین، اگر گوشی همسرتان کاملا خالی است، یعنی اینکه تاریخچه، پیام‌هایشان و هر چیز دیگری را حذف کرده باشند، می‌تواند نشانه خوبی باشد که همسرتان با شخص دیگری رابطه دارد.

همسرتان بسیار مراقب است. البته ممکن است قبلا آن‌ها شما را در حال جاسوسی در در تلفن خود دستگیره کرده‌اند و نمی‌خواهند شما متوجه خیانتشان شوید.

عدم اطلاع کارهای روزانه

زمانی که در یک رابطه جدی هستید، طبیعی است که بخواهید در مورد موقعیت همسرتان بدانید. البته، نباید به این معنی باشد که شما باید از هر قدمی که برمی‌دارند مطلع باشید. با این حال، خوب است اگر مرتباً در تماس باشید.

اگر به وفاداری همسرتان شک دارید، باید به نحوه گذراندن وقت او توجه کنید. اگر حرکات مشکوکی مشاهده کردید و او زیاد بیرون می‌رود و شما نمی‌دانید کجاست، باید از او بپرسید.

احتمالاً پاسخ صادقانه‌ای از طرف آنها دریافت نخواهید کرد، اما واکنش آن‌ها همه چیز را می‌گوید. اگر همسرتان به خاطر این سوال عصبی و مضطرب می‌شود، مطمئنا او چیزی را از شما پنهان می‌کند و احتمالاً می‌ترسند که شما متوجه دروغ او شده باشید.

بیرون رفتن شبانه

آیا همسرتان مدام شب‌ها بیرون می‌رود و پاسخ قانع کننده‌ای برای بیرون رفتن شبانه خود ندارد. این می‌تواند نشانه خوبی برای خیانت باشد.

از آن‌ها بخواهید که شما را هم همراه خود بیرون ببرند. اگر اجازه همراهی به شما دادند، احتمالا چیزی برای نگرانی وجود ندارد. با این حال، اگر بلافاصله امتناع کردند و عصبی شدند، این یک پرچم قرمز بالقوه است که اتفاق بدی در حال وقوع است.

خرید و پوشیدن لباس‌های نو

آیا همسرتان به طور ناگهانی بیشتر به ظاهر فیزیکی خود اهمیت می‌دهد؟ آیا او لباس‌های جدید می‌خرد، مدل موهای جدید را امتحان می‌کند و غیره؟

متأسفانه، این یک واقعیت اثبات شده نیست، اما تقریباً هر بار که همسرتان بیشتر از اینکه به شما اهمیت دهد به ظاهر خود اهمیت می‌دهد، احتمالاً به شما خیانت می کند. همسرتان احتمالا می‌خواهد برای آن شخص دیگر، خوب به نظر برسند.

نشانه‌های پشیمانی

آیا متوجه شده‌اید که همسرتان به تازگی احساس پشیمانی می‌کند؟ شما او را در حال انجام کاری دستگیر نکرده‌اید، پس چرا آن‌ها اینگونه رفتار می‌کنند.

خوب، دو توضیح ممکن وجود دارد.

یا آنها به شما خیانت کرده‌اند و فوراً پشیمان شده‌اند زیرا شما را دوست دارند و می‌دانند که این می‌تواند رابطه شما را از بین ببرد، یا فقط متاسفند به خاطر این هم زمان که با هم بودید به شما خیانت کرده‌اند.

سرگرمی و علائق جدید

عجیب نیست؟ چطور ممکن است که یک نفر ناگهان این همه علایق یا سرگرمی‌های جدید پیدا کند؟ و چگونه آن‌ها وقت آزاد زیادی برای انجام همه این کارها دارند؟

شاید دلیل اینکه همسرتان سرگرمی‌های جدید زیادی دارند این است که با شخص جدیدی آشنا شده‌اند و سعی می‌کنند به علایق او علاقه نشان دهد.

هزینه‌های اضافی

هزینه‌های غیرقابل توضیح در صورت‌حساب‌های او وجود دارد. این موضوع می‌تواند همه چیز را توضیح دهد. آن‌ها یا به شما خیانت می‌کنند، یا به یکباره به شرط‌بندی معتاد شده‌اند.

به هر حال، شما باید این موضوع را به خوبی بررسی کنید و شاید بتوانید متوجه شوید که همسرتان چه کاری انجام می‌دهد. همچنین از همسر خود بخواهید توضیح دهد.

بیرون رفتن بدون اطلاع

اگر متاهل هستید، احتمالاً متوجه شده‌اید که آنها در اواخر شب به صورت مخفیانه از خانه بیرون می‌روند. واضح است که همسرتان چیزی را از شما پنهان می‌کند.

اگر همسرتان چیزی را پنهان نمی‌کرد، بدون اطلاع از خانه خارج نمی‌شد. مهم نیست چقدر همسرتان را دوست دارید، باید بپذیرید که این رفتار بسیار مشکوک است.

ارتباط با جنس مخالف

آیا متوجه شده‌اید که همسرتان بیش از حد با همکار یا دوست جنس مخالف صمیمی شده است؟ آیا آن‌ها زمان زیادی را با هم می‌گذرانند و همیشه به یکدیگر پیام می‌دهند؟

قطعی نیست، اما نشانه بسیار خوبی است که مشخص می‌کند همسرتان به شما خیانت می‌کند. شاید آنها هنوز کاری انجام نداده باشند، اما من فکر می کنم واضح است که آنها یکدیگر را دوست دارند و دیر یا زود آنها با هم خواهند بود، خیانت عاطفی بدترین نوع خیانت است.

دعوا مداوم

آن‌ها همیشه به دنبال دعوا هستند. به نظرتان چرا آن‌ها همیشه به دنبال بهانه‌ای برای دعوا هستند. ان‌ها می‌خواهند با رفتار خود باعث شوند که شما خسته شوید و چاره‌ای جز جدایی نداشته باشید.

مطالب مرتبط: “چگونگی جدایی از پارتنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *