قرار عاشقانه با دختر

20 حرف عاشقانه که باید به یک دختر بگوییم!

20 اصل مهم برای شروع یک رابطه خوب با یک دختر

آیا قصد شما از وارد رابطه شدن با یک دختر این است که فقط یک دوستی معمولی داشته باشید یا می خواهید یک رابطه پایدار باشد و شما بتوانید در این رابطه با کارهایتان در او احساس خوبی ایجاد کنید. اگر هدف شما مورد دوم است شما می توانید با گفتن کلمات مناسب به یک دختر این حس را در او ایجاد نمائید.

ما در این مطلب به شما 20 چیز مختلف را می گوییم که به شما کمک می کند یک ارتباط خوب با دختران برقرار کنید. این موارد شامل ویژگی های شخصیتی، جذابیت و چشم اندازهای مثبت است که شما را در رسیدن به هدفتان کمک و یاری می کند.

1. آهای تو خانوم!

نحوه شروع پیام متنی شما در رابطه باید باحال و دوستانه باشد. شکلک صورت خندان اضافه کنید تا ارتباط شما راحت تر شود.

2. صبح بخیر زیبا و دلبرانه.

ارسال متن تعارف در ابتدای روز بدان معنی است که وقتی او در شلوغی روز  قرار می گیرد، شما در ذهن او خواهید بود. یکی دیگر از چیزهای جالب برای گفتن به یک دختر این است: من می دانم که تو یک روز شلوغ رو در پیش رو داری اما آیا می تونی منو هم به لیست کارهای خودت اضافه کنی؟

3. من وقتی از خواب بیدار شدم فقط تو میای تو ذهنم.

این تضمینی می شود که لبخندی بر چهره او بگذارد!

در طول روز می توانید به طور تصادفی به او پیام دهید: سلام! دست از فکر کردن بردار!

این متن پرزرق و برق مطلبی است که باید به یک دختر بگویید زیرا تضمین می کند که شما در  فکر او در تمام طول روز خواهید ماند.

4- از آخرین باری که دیدمت چه اتفاقی برات افتاده ؟

 سؤال های صریح از او بپرسید تا مطمئن شوید که پاسخی کامل دریافت خواهید کرد.

5- علاقه مند به یک ماجراجویی هستی؟

تفریح خودرا  فقط در فیلم دیدن و یا صرف شام محدود نکنید. علاقه او را را برای ماجراجویی و تفریح های بزرگتر مانند مسافرت، اسب سواری و… بپرسید. و با این کار نظر او را به خود جلب کنید و پس از پرسیدن این سوالات از او دعوت کنید تا با شما به انجام آن تفریح بپردازد.

6- اگر می تونستی یک آرزو داشته باشی اون  چه ارزویی بود؟

پس از گفتگوهای داخل فضای مجازی، این سؤال را از او بپرسید و پاسخ او باید شما را آگاه کند که رابطه خود را می توانید کمی به جلوتر ببرید و سطح رابطه خود را ارتقا دهید.

7. من از  این لباس جدید خوشم اومده ولی بازم شک دارم میخوام نظرتو بدونم.

به او ثابت کنید نظر او برای شما مهم است و شما دوست دارید تا او طرز فکرش را مورد مسائل به شما بگوید.اگر در حال آماده سازی یک قرار عاشقانه هستید از او بپرسید چه مدل قراری را بیشتر دوست دارد.

8- سکسی ترین لباسی که میتونم بپوشم و تو رو تحریک کنم چه لباسیه؟

  نظر او را از یک روش عاشقانه بپرسید تا مطمئن شوید که او از قرارگذاشتن و ملاقات با شما هیجان زده است.

نسبت به اون واکنش نشان دهید:مثلا:اووه راضیم ازت تا تشویق بشه و بیشتر به آراستگی خودش برسه.

9.واسم از خودت عکس بفرست

در انتهای درخواست خود، یک ایموجی خنده ارسال کنید تا او متوجه نشود شما جدی هستید یا شوخی می کنید و اگر او عکس را برای شما ارسال کرد، اجازه دارید به ابراز علاقه کردن به او بپردازید .

10. من یه مشکلی دارم  فک کنم بهت علاقه مند شدم و نمیتونم از فکرت بیام بیرون

در ابتدا او فکر می کند شما واقعا یک مشکل دارید اما وقتی بفهمد آن موضوع شما هستید میخواهد مشکل شما باقی بماند و حل نشود:)

11. بیا 20 سؤال بازی کنیم …

این کار به شما 20 فرصت می دهد تا  چیزهای که دوست دارید در مورد او بدانید را بپرسید تا به چیزهایی که می خواهید برسید. با چیزهای تحریک کننده ای که به یک دختر می گویید خلاق باشید و از فرصت مناسب استفاده کنید تا از او درخواست یه قرار کنید.

12. شب گذشته خیلی خوشگل و بی نظیر بودی.

این باعث شد تا من از خود بیخود شوم و فراموش کنم چه حرفی میخواستم بهت بگم. و این حرف های شما برای او شیرین به نظر می آید.

13. حدس بزن چه کاری دار انجام می دم؟

پاسخ شما :ارسال پیام به سکسی ترین دختر دنیا!

14. آیا ترجیح می دی …؟

وقتی یک رابطه عاشقانه دو طرفه دارید این نوع سوالات بسیار خوب است. این کار را با سؤالاتی آسان انجام دهید: “ترجیح میدی فیلم تماشا کنیم؟یا ترجیح میدی واسه شام بریم  بیرون؟

15. بازی باجملات..

بازی باجملات را با ارسال یک جمله شروع کن و به او اجازه بده آن را کامل کند. برای ادامه داستان این کارا به نوبت انجام دهید.و باکمی شیطنت این بازی را رو  به سوی رابطه اتون هدایت کن.

16. نقش بازی کردن…

با معرفی یک بازی نقشی انتخاب کنید و خلاقیت کسب کنید که به شما امکان می دهد داستان های وابسته به عشق شهوانی را تشکیل دهید.

17. حقیقت یا جرات…

حقیقت یا جرات بازی مناسب برای رسیدن ب آنچه می خواهید است. یک سؤال یا یک جرات را بنویسید و از او بخواهید با انجام آن و ارسال عکس یا پاسخ دادن به سؤال ، به آن پاسخ دهد .

18. بازی اعتراف…

موضوعی را انتخاب کنید و نوبت به اعتراف یک راز عمیق درباره او را دهید. این به شما کمک می کند تا با او صمیمی تر شوید و او را بهتر بشناسید.

19. آیا ترجیح می دهید …؟

با کار های آسان شروع کنید و انتخاب های  خود را به سمت عشق بازی، عاشقانه بکشید.

20. من تمام روز را در مورد تو فکر می کنم

هر دختری دوست دارد بداند  که در ذهن شما چه فکری در مورد او وجود دارد. بهترین جمله برای لاس زدن این است که من در تمام روز دارم به خودمو و تو در کنار هم فکر می کنم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *