18 سلبریتی که از انجام صحنه های برهنه امتناع می ورزند

در حالی که بعضی از بازیگران با انجام برهنه شدن در مقابل دوربین هیچ مشکلی ندارند اما برخی دیگر از انجام این کار خودداری می کنند.

سارا جسیکا پارکر در حالی در فیلم ” سکس و شهر ” بازی کرد که در قراردادش هیچ گونه بندی مبنی “برهنه شدن” وجود نداشت.

بازیگرانی مثل جسیکا آلبا و مگان فاکس می گویند نمی خواهند خانواده های شان آن ها را برهنه ببینند.

صحنه های سکس به یک اصل در هالیوود تبدیل شده اند. چه برای نشان دادن بُعد عاشقانه داستان باشند چه برای مقاصد کمدی، بسیاری از بازیگران با انجام آن عادت کرده اند. اما ستارگانی نیز هستند که از انجام آن خودداری می کنند.

برخی تا جایی پیش رفته اند که بندی به قراردادشان اضافه می کنند که هیچ گونه برهنگی در کار نباشد. برخی برای این کار دلیل شخصی دارند، بعضی بازیگران نیز می گویند نمی خواهند خانواده های شان- به خصوص فرزندان شان- آن ها را در دست از موقعیت های به خصوص ببینند.

از مگان فاکس تا جنیفز گارنر، این هم لیستی از ستارگانی که از انجام برهنگی خودداری می کنند.

جولیا رابرتس

او برای نقش های پر قدرتش معروف است اما هیچ گاه دیده نشده کاراکتر او برهنه شود. رابرتس در سال 2009 به دیلی میل گفت : “این کاری نیست که من انجام بدهم. به عنوان مادر سه فرزند دوست ندارم برهنه شوم.”

آنا کندریک

اگرچه آنا کندریک در فیلم ” مایک و دیو به جشن عروسی نیاز دارند” برهنه شد اما در واقع او از بدل استفاده کرد. او به تلگراف گفت :” من برهنه نخواهم شد…کسانی را که برهنه می شوند نقد نمی کنم اما قصدی هم برای ایفای نقش های دارای برهنگی ندارم”.

ساموئل ال. جکسون

با وجود اینکه سالیان بسیاری است در این حرفه حضور دارد اما تا به حال در هیچ صحنه ی برهنه ای حضور نداشته است. او به هاوارد استرن گفت : ” زیاد در این باره مطمئن نیستم. احتمالا از بدل استفاده کنم”.

سارا جسیکا پارکر

در حالی او که نقش اول سریالی در مورد سکس است اما تا به حال در هیچ صحنه ای که شامل برهنگی بوده حضور نداشته است. در واقع او تنها بازیگر در این سریال است که تا به حال برهنه نشده است. او به هالیوود ریپورتر گفت که همواره در قراردادش ذکر می شود که برهنه نمی شود. او گفت : ” من کسی را به خاطر برهنه شدن قضاوت نمی کنم حتی فکر می کنم فوق العاده است که برخی به راحتی این کار را انجام می دهند. اما از لحاظ فکری و مذهبی برهنه شدن در مقابل دوربین بخشی از من نیست”.

کریستین بل

کریستین بل به خاطر نقش هایش در فیلم های ” منجمد” و ” مکان خوب” معروف است اما در هیچ کدام برهنه نمی شود. او مجله ی سلامتی زنان گفته است : ” همه به من می گویند چرا برهنه نمی شوی؟ من هم در پاسخ می گویم خوابش را ببینید!”.

جسیکا آلبا

او بیشتر به خاطر شرکت اش معروف است اما این روز ها در فیلم های “عسل” و “چهار شگفت انگیز” درخشیده است که هیچ کدام شامل برهنگی نمی شوند. او در مصاحبه ای گفت :”نمی خواهم پدر و مادر بزرگم سینه های من را ببینند، فقط همین. و اگر توجه کرده باشید در هیچ کدام از فیلم هایم برهنگی من تاثیری بر داستان فیلم ندارد.”

جنیفر گارنر

او در فیلم های زیادی از جمله فیلم مخصوص کودکان “عشق، سیمون” تا درامِ فوق العاده ای مانند “نعناع” بازی کرده است اما دز هیچ کدام برهنه نشده است_قصدش را هم ندارد- . او در مصاحبه ای گفت است: ” من همه لباسم را در نمی آورم… نه ممنونم. دنیا لیاقت بهتری از دیدن بدن من دارد.”

بلیک لایولی

او که برای بازی در سریال ” دختر سخن چین” معروف است در مصاحبه ای عنوان کرده است به این زودی ها در هیچ فیلم و سریال برهنه نخواهد شد. او گفت است :” وقتی در فیلمی برهنگی میبینم حواسم پرت می شود. وقتی در صحنه ای سینه ی کسی را می بینم تنها چیزی که به آن فکر میکنم سینه ی بازیگر است. فکر نمی کنم هیچ گاه بتوان مقابل دوربین برهنه شوم.”

ریچل بیلسون

او هم به زودی در هیچ فیلمی برهنه نمی شود حتی بازی در یک فیلم را به خاطر آن از دست داد. او در مصاحبه با پلی بوی عنوان کرد :”فیلم ها بدون برهنگی هم می توانند سکسی باشند. فیلم دارای درجی سنی بزرگسال است و می خواهند هر جا که خواستند صحنه ی برهنگی قرار دهند اما من باور دارم بدون برهنگی هم می توان فیلم ساخت.”

ربل ویلسون

همانند همکارش آنا کندریک او نیز از برهنه شدن خودداری میکند. هنگامی که از او خواستند در “برادران گریمسبای” برهنه شود از بدل استفاده کرد. او گفته است شاید برای نقش جدی تری به برهنه شدن فکر کند اما لزوم این کار برای فیلم کمدی را درک نمی کند.

جسیکا سیمپسون

در حالی که بیشتر به خاطر موسیقی شناخته شده است ام در “دوک های هازارد” و “کارمند نمونه ی ماه” هم نقش آفرینی کرده است اما در هیچ کدان برهنه نشده است. او گفته است : “اصلا به برهنه شدن فکر نمی کند. اهمیتی نمی دهنم چه شخصیتی را بازی کنم یا حتی برای آن نقش اسکار بگیرم. هرگز برهنه نمی شوم.”

ریکی گراویس

او یکی از کمدین های معروف هالیوود است اما بر خلاف بعضی از همکارانش از برهنه شدن خودداری می کند. او گفته اگر لازم باشد از بدل استفاده خواهد کرد.

هیلاری دافگ

او یکی از معدود ستارگان دنیای دیزنی است که تا به حال برهنه نشده است و قصدی هم برای این کار ندارد. او به تلگراف گفته است :”هیچ گاه در فیلم برهنه نمی شوم. در آمریکا گویا همه منتظرند تا با سن قانونی برسند و با حضور در صحنه های برهنه کار بزرگی انجام دهند.”

سارا میشل گلر

به خاطر حضور در “بوفی، رام کننده ی خون آشام” معروف شد اما از انجام برهنگی سر باز می زند. مدیر برنامه های او گفته است چندین نقش را به خاطر برهنه شدن رد کرده است و هیچ وقت حاضر به انجام آن نیست.

الیسون ویلیامز

در حالی که همکارش لنا دانهام در سریال “دختران” کاملا برهنه شده است اما او تنها بازیگر این سریال است که تا به حال برهنه نشده است. در حقیقت وقتی از او خواستند بندِ مربوط به برهنگی را امضا از آن خودداری کرد. او گفت نمی خوام کودکانم در آینده مرا برهنه ببینند.

اشلی بنسون

او که با نقشی در “دروغگو های کوچک دوست داشتنی” معروف شد و بعد ها در “تعطیلات بهاره” ایفای نقش کرد از برهنه شدن خودداری کرد. او در مصاحبه ای گفته است :” هیچ گاه در مقابل دوربین برهنه نمی شوم. به نظرم بدن زنان در بیکینی یا تی شرت بهتر دیده می شود. اگر در کاری مرا وادار به برهنه شدن بکنند از حضور در آن کار انصراف میدم.”

مندی مور

در نوجوانی بسیار معروف شد و در “این ما هستیم” خوش درخشید اما کم ترین علاقه ای به برهنگی ندارد. او گفته است کسی باسن من را نخواهد دید به جز خودم آن هم در اتاق خودم. در فیلم “به دنبال آزادی” برای صحنه ی برهنگی از بدل استفاده کرد.

مگان فاکس

مگان فاکس اگرچه گاهی به عنوان سمبل سکس شناخته می شود اما در حقیقت در هیچ فیلمی برهنه نشده است. همچنین نقش های زیادی را به خاطر وجود برهنگی رد کرده است. او نقش یک فاحشه در یک سریال را به علت وجود صحنه های سکس رد کرد. در مصاحبه ای گفته است :” در پروژه های بسیار خوبی با تیم و کارگردان بسیار با استعداد تنها چیزی که از زنان می خواهند برهنگی است و این چیزی نیست که من بخواهم فرزندانم در آینده از من ببینند.”  

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *