دوست دختر عالی

۱۵ نشانه که نشان می‌دهد دوست دختر خوبی دارید!

اگر با یک دختر قرار می‌گذارید و با او در رابطه هستید، این ۱۵ نشانه که در ادامه معرفی می‌کنیم، نشان می‌دهند شما یک دوست دختر عالی دارید. بنابراین اگر دختری را در کنارتان دارید که با این توصیفات مطابقت دارد، او را برای خود نگه دارید!

اگر شما در مورد رابطه‌تان مطمئن نیستید، یا حتی یک دختر هستید و می‌خواهید بدانید آیا یک دوست دختر عالی برای عشقتان هستید یا خیر، احتمالا مطالعه این مطلب برای شما خالی از لطف نباشد.

همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم مطلب چگونه یک دوست دختر خوب باشیم؟ را مطالعه کنید.

علایق‌تان یکسان است.

هر دوی شما دوست دارید به سینما بروید، ورزش کنید، و دیدگاه‌های بسیار مشابهی دارید در مورد موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی و … دارید. البته نه اینکه در همه چیز با یکدیگر موافق باشید، اما حداقل ۹۰ درصد مواقع، با هم در یک مسیر هستید.

او هرگز در کار شما دخالت نمی‌کند.

دخالت کردن در کارهای یکدیگر، یکی از بدترین اتفاقاتی است که می‌تواند در یک رابطه رخ دهد. نه شما و نه او، هیچکدامتان نباید در کار یکدیگر دخالت کنید. علی الخصوص کارهای خصوصی. بنابراین اگر شما دوست دختری دارید، که هرگز در کار شما دخالت نمی‌کند، باید از این بابت بسیار سپاس گزار باشید.

او به شما می‌گوید که چرا حالش بد است.

هیچ کس نمی‌تواند همیشه حال و هوای خوبی داشته باشد. بنابراین چه برای شما و چه برای او، گاهی اوقات، لحظات ناراحت‌‌کننده پیش می‌آید. برخی افراد در چنین اوقاتی، در عوض اینکه مشکل خود را به طرف مقابلشان بگویند، تغییر رفتار می‌دهند.

 اما اگر دوست دختر شما، به شما می‌گوید که چه مشکلی پیش آمده است، چه اتفاقی در محل کار برای او افتاده است که او را عصبانی کرده است و چرا او ناراحت یا عصبانی است، به شما تبریک می‌گوییم زیرا برخی افراد، چنین رابطه‌ای را ارتباط واقعی می‌نامند.

او شما را به خاطر آنچه هستید دوست دارد، نه برای کاری که انجام می‌دهید.

شاید برخی افراد، یک نفر را صرفا بخاطر اینکه مهندس یا صاحب یک کارخانه یا یک پزشک هستند، بخواهند. که چنین خواستنی، کاملا از رفتار او پیداست. زیاد هستند دخترانی که یک پسر را فقط برای شخصیت و رفتارش بخواهند. اگر شما در رابطه‌تان به این نتیجه رسیدید که دوست دخترتان شما را فقط بخاطر آنچه هستید می‌خواهد، قدر او را بدانید. شما یک دوست دختر عالی دارید.

او سعی نمی‌کند شما را تغییر دهد.

برخی افراد، با یک شخص وارد رابطه می‌شوند و می‌خواهند که در رابطه او را به یک فرد عالی و کامل تبدیل کنند. قطعا در هر فردی، یک سری موارد وجود دارد که نیاز به اصلاح دارند. اما یک دوست دختر خوب، با عیوب دوست پسرش، سازگار می‌شود. وی این واقعیت را می‌پذیرد که وزن شما از حد معمول، کمتر یا بیشتر است. مدل موی شما، به یک شکل خاص است.

البته اگر از نظر رفتاری مشکلی دارید که باعث آزار او می‌شود، بهتر است در مورد آن با هم صحبت کنید و در آخر یک تصمیم مشترک برای تغییر برخی رفتارها بگیرید. اما اگر او بدون اینکه شما بخواهید، سعی در تغییر شما داشته باشد و این تغییران از شما نه یک انسان بهتر، بلکه یک انسان متفاوت را بسازد، بدانید که رابطه‌تان در مسیر خوبی پیش نمی‌رود.

او با چهره و بدنش مشکلی ندارد.

اگر دوست دختر شما، از آن دسته از افرادی نیست که دائم به دنبال انواع عمل جراحی است تا چهره‌اش را تغییر دهد، یا اینکه با رژیم‌های خیلی سخت خودش را و سلامتی‌اش را به خطر نمی‌اندازد، باید بدانید که او یک دوست دختر خوب است.

او تمام اوقات فراغت شما را نمی‌گیرد!

یک دوست دختر خوب به شما اجازه می‌دهد که برای خودتان وقت بگذارید. اوقات فراغتتان را هر طور که دوست دارید، بگذرانید و انتظار ندارد شما تمام وقتتان را به او اختصاص دهید.

ارزش‌های مشترکی دارید.

شما قطعا پیش خود یک سری ارزش‌ها دارید. برای مثال صداقت برای شما از هر چیزی مهم‌تر است، برای خانواده اهمیت خاصی قائل می‌باشید و … . دوست دختر شما نیز، برای خودش یک سری ارزش‌ها دارد.

اگر ارزش‌هایی که شما دارید با هم مشترک باشد و هر دویتان برای موضوعات خاصی، ارزش خاص قائل باشید، شما بسیار مسیر خوبی را می‌روید. اصلا مهم نیست ارزشی که دارید یک ارزش کوچک است یا بزرگ. تا زمانی که هر دوی شما در یک دسته قرار گرفته باشید، خوب است.

وی با شما روراست است.

شما از دوران کودکی او و مشکلاتی که پشت سر گذاشته است، اطلاع دارید. زیرا او آشکارا در مورد این چیزها با شما صحبت کرده است.

شما همه چیز را در مورد نگرانی‌ها و وسواس‌های کوچک او می‌دانید. شما در مورد این موضوعات می‌دانید، زیرا او می‌خواهد کهشما  او را نه تنها به خاطر ویژگی‌های درخشانش بلکه به خاطر نقص‌هایش نیز دوست داشته باشید.

او شنونده خوبی است.

یک دوست دختر خوب، می‌خواهد بداند چه مشکلی در پروژه‌تان در محل کار رخ داده است یا چرا شما از رئیس خود عصبانی شدید. او از پرسیدن جزئیات ترسی ندارد. وقتی با او صحبت می‌کنید و مشکلتان را می‌گویید، او به شما توصیه‌های خوبی ارائه می‌دهد.

بودن با او بسیار سرگرم کننده است.

وقتی ما با یک نفر دوست می‌شویم، می‌خواهیم در کنار او، اوقات خوبی را بگذرانیم. بنابراین شما نیز اگر وقتی در کنار دوست دخترتان هستید، خیلی سرگرم می‌شوید، با هم جک می‌گویید و می‌خندید، فیلم می‌بینید و صحبت می‌کنید و خوش می‌گذرانید، پس مسیر خیلی خوبی را پیش می‌روید.

او عاشق معاشرت با دوستان و خانواده شماست.

زمانی که شما یک دوست دختر خوب دارید، برای بیرون رفتن با گروه دوستانتان یا با خانواده‌تان، با او به مشکلی برنمی‌خورید. او به راحتی با خانواده و گروه دیگر دوستان شما هماهنگ می‌شود. در کل در این مورد، هیچ حسادت یا جریانی وجود ندارد که بتواند یک جریان سمی برای شما شود و شما را آزار دهد.

او هرگز در مورد لباس مشاوره نمی‌خواهد.

وی هرگز از شما نمی‌خواهد که در انتخاب لباس به او کمک کنید و هرگز قصد این را نخواهد داشت که از شما بپرسد آیا رنگ خاصی به او می‌آید یا خیر. او نیازی به چنین مشاوره‌ای ندارد زیرا کاملاً به خودش مطمئن است.

او می‌داند چگونه شما را غافلگیر کند.

یک دوست دختر خوب می‌داند که چگونه برای شما یک سورپرایز تدارک ببیند. سوپرایز لازم نیست حتما یک چیز خاص مانند یک کادو باشد. بلکه سوپرایز می‌تواند شامل هر چیزی اعم از یک گردش متفاوت، تغییر ناگهانی برنامه‌ها یا هر چیز دیگری که روال عادی روزهایتان را به هم بزند، باشد. روال زیاد در کارهای روزمره به کسالت تبدیل می‌شود. بنابراین باید هر دویتان تغییرانی را در کارهایتان لحاظ نمایید.

او هرگز شما را آزار نمی‌دهد.

دوست دختر خوب، کسی است که می‌تواند چیزهای کوچک و بی اهمیت را رها کند و بابتشان غر نزند، تا شما در کنار او احساس راحتی کنید. هر دوی شما خیالتان راحت است که وقتی یکدیگر را ببینید، نق زدنی وجود ندارد.

سخن آخر

ما در بالا در مورد 15 ویژگی که یک دوست دختر را به یک دوست دختر عالی تبدیل می‌کند، صحبت کردیم. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. از اینکه تا پایان مطلب با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.