14 تفریح دونفره که هر زوجی باید آن را انجام دهند

تفریح دونفره؛ 14 تفریح دونفره که هر زوجی باید آن را انجام دهند

وقتی که هر دو تنها هستید و هیچ بچه ای هم در اطرافتان نیست، بهترین زمان برای این است که هر دو ریلکس کنید و حتی هیچ کاری هم انجام ندهید. اگر شما هم همسرتان بچه دارید و دوست دارید در وقت هایی که تنها هستید یک سری تفریح های دونفره را انجام دهید. اگر در زمان هایی که تنها هستید و یا همیشه بچه ها در کنارتان باشند و هیچ فرصتی را برای با هم بودن نداشته باشید، شک نکنید که خیلی زود رابطه شما کم رنگ خواهد شد و هیچ کاری هم برای آن نخواهید کرد. امروز در این مقاله ما قصد داریم تا در مورد 14 تفریح دونفره که هر زوجی باید آن را انجام دهند برای شما بگوییم.

پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این 14 تفریح دونفره بیشتر بدایند. خوب است که از این موارد ایده بگیرید و زندگی خود را رویایی و عاشقانه تر کنید.

قرار دونفره

خوب است در میان همه ی هیاهیوها و کارهایی در طول هفته انجام می دهید، یک شب را به این اختصاص دهید که یک قرار دونفره رومانتیک باهم داشته باشید. حتما هم برای این کار نباید کلی هزینه کنید و یک رستوران و … گران قیمت را انتخاب کنید.

در خانه و با همه ی امکاناتی که در اختیار دارید هم می توانید یک قرار دونفره عاشقانه با هم داشته باشید. بدون اینکه هزینه های اضافی را متحمل شوید و به دردسر بیوفتید. حتما نباید برای چند ساعت باهم بدون بدون هیچ هیاهو دغدغه از خانه خارج شوید و نیاز داشته باشید که به فکر خرج و مخارج باشید.

ورزش کردن

شاید حتما بدانید که بسیاری از ورزش های روتینی که در خانه انجام می دهید، می تواند برای آقایان هم مناسب باشد. خیلی ایده ی خوبی خواهد بود که هر از گاهی با هم این تمرینات را انجام دهید و با هم وقت بگذرانید. با این کار هم اوقات خوبی را با هم خواهید داشت و هم اینکه فرصت بیشتری دارید که به هم توجه کافی داشته باشید.

آشپزی کردن

قدیمی تر ها یک ضرب المثل دارند که می گوید، زن و شوهری که باهم آشپزی می کنند، همیشه در کنار هم خواهند ماند. به نظر شما درست است؟ خوب است که هر از گاهی با هم یک غذای خوشمزه و حتی من درآوردی با هم درست کنید.

برای این کار نیاز نیست که هر روز این کار را انجام دهید، با ماهی یکبار هم می توانید این فرصت را به خود بدهید که باهم با آشپزی کردن اوقات دلچسبی را باهم داشته باشید. می توانید از یک دستور غذای جدید که تا به حال امتحان نکردید شروع کنید و کلی خوش بگذرانید و نگران ریخت و پاش های اضافی نباشید.

تغییر دکوراسیون

خوب است که هرازگاهی دکوراسیون اتاق خواب و یا خانه ی خود را عوض کنید. این کار می تواند کلی روحیه و انگیزه به شما دهد. برای تغییر دکوراسیون باز هم نیاز نیست که کلی هزینه کنید و یا وسایل جدید برای خانه بخرید، با همان وسایلی که در خانه دارید هم می توانید کلی تغییرات به خانه خود بدهید.

با همین تغییرات کوچک می توانید کلی به هم روحیه و انگیزه دهید و از لحظات باهم بودن نهایت استفاده را ببرید.

رقص دونفره

خوب است که با آهنگ هایی که همیشه با آن خاطره داشتید، هراز گاهی با هم یک رقص دونفره داشته باشید. با این کار کلی انرژی خواهید گرفت و کلی به شما خوش خواهد گذشت و با این کار یک تفریح دونفره کاملا رایگان خواهید داشت و کلی حس خوب را با هم تجربه خواهید کرد.

وبلاگ نویسی

شاید باور نکنید ولی شما و همسرتان تیم بزرگی هستید. خوب است که چیزهای  متفاوت و جدید را با هم امتحان کنید و با هم شروع به وبلاگ نویسی کنید. با این کار هم می توانید کلی دوست جدید پیدا کنید و هم اینکه کلی به هم نزدیک خواهید شد و کلی حس خوب را با هم خواهید داشت.

خوب است که یک موضوع و یا چند موضوع را با هم انتخاب کنید و بر اساس آنها شروع به نوشتن کنید و کلی کیف کنید و به هم نزدیک تر از قبل شوید.

کتاب خواندن

این کار هم می تواند یکی از تفریحات هیجان انگیز باشد که می توانید باهم آن را انجام دهید. این کار را می توانید باهم انجام دهید و به صورت نوبتی با صدای بلند برای هم کتاب های محبوب خود را بخوانید و از آن لذت ببرید.

حتی می توانید بعد از تمام شدن کتاب با هم در مورد آن صحبت کنید و یک نقد دونفره داشته باشید. با این کار هم کلی به اطلاعاتتان اضافه خواهد شد و هم اینکه کلی حس خوب را به هم انتقال خواهید داد.

ریلکس کردن

برای ریلکس کردن وقتی که هردو تنها هستید، حتما نیاز نیست که کلی هزینه کنید و به یک سفر کنار دریا بروید. با یک موزیک ملایم و یک عود خوشبو هم می توانید این کار را بدون هیچ هزینه ای در خانه انجام دهید و با این کار کلی خوش بگذرانید.

با این کار هم یک تفریح دونفره فوق العاده خواهید داشت و هم اینکه حداقل ساعاتی را از استرس های کار و زندگی روزمره به دور خواهید شد.

سرگرمی های جدید

ممکن است هر دوی شما سرگرمی های متفاوتی را داشته باشید. مثلا ممکن است همسرتان عاشق بازی های ویدیویی باشد. شما هم ممکن است تفریحتان آرایش کردن و یا چیز دیگری باشد. خوب است که هر دو به دنبال یک سرگرمی جدید باشید و یک چیز جدید را امتحان کنید.

این سرگرمی جدید هرچیزی می تواند باشد. می تواند یک بازی جدید باشد و یا دیدن یک فیلم جدید و یا هرچیز دیگری! مهم این است که هر دو باهم باشید و از این کار جدید کلی حس خوب داشته باشید و از آن لذت ببرید.

بازی جدید

اگر همسرتان عاشق بازی های ویدیویی است و شما سبک بازی هایی که می کند را خیلی دوست ندارید، خوب است که یک بازی جدید را با هم امتحان کنید. یک بازی جدید را هر دو باهم انتخاب کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید. این بازی می تواند بازی باشد که خیلی چالشی و یا استرس آور نباشد و فقط با آن بتوانید خوش بگذارنید و کلی با هم خوش باشید.

فیلم دیدن

تلویزیون و فیلم دیدن دونفره شاید یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید هر روز باهم بعد از خوابیدن بچه ها باهم انجام دهید. خیلی راحت می توانید این کار را هر روز باهم انجام دهید. می توانید دست همدیگر را بگیرید و همدیگر را نوازش کنید و کلی احساس خوب با هم داشته باشید.

این زمان که هم بچه ها خواب هستند و در کنار هم نشستید، بهترین زمان برای این است که کمی بیشتر از قبل به هم نزدیک شوید و کلی کارهای هیجان انگیز باهم انجام دهید.

مرور خاطرات

اگر شما هم سال های زیادی است که باهم زندگی کردید و کلی خاطره ی مشترک باهم دارید، هراز گاهی این خاطرات را با هم مرور کنید. خوب است که هر از گاهی کمی باهم وقت بگذارید و زندگی مشترک خود را مرور کنید. عکس های قدیمی را با هم ببینید و اولین قرارهای عاشقانه خود را با هم مرور کنید.

با این کار کلی حس خوب به هم انتقال خواهید داد و می توانید کلی به هم نزدیک شوید و کلی خاطرات شیرین را باهم زنده کنید.

سفر کوتاه

اگر این امکان را دارید که بچه های خود را به کسی بسپارید، خوب است که هر از گاهی یک سفر کوتاه دونفره باهم داشته باشید. یک شب رومانیتک دونفره خارج از خانه و را داشته باشید. یک تفریح ​​عاشقانه دونفره می تواند هر دوی شما را شارژ می کند.

برای این کار هم باز نیازی نیست که کلی هزینه کنید و به دنبال یک هتل لوکس و گران قیمت باشید، با همان وسایلی که در خانه دارید و با یک غذای ساده ی خانگی هم می توانید این سفر کوتاه یک روزه را انجام دهید و کلی خوش بگذرانید.

شب رومانتیک

اگر هم باز خیلی دوست ندارید هزینه کنید و دوست دارید خانه باشید، روش دیگر داشتن یک شب رومانتیک دونفره است. خوب است که هر از گاهی مثل روز اولی که با هم سکس داشتید، با هم وقت بگذرانید و کلی عشق بازی کنید.

با انجام این کار خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک خواهید داشت و کلی حس خوب را به هم خواهید داد. این کار هیچ هزینه ای ندارد و می تواند یک ایده ی خوب دیگر برای داشتن یک تفریح دونفره باشد.

جمع بندی

هر روز جدیدی که می آید می تواند به عنوان اولین روز آشنایی شما باشد. هیچ وقت نیاز نیست برای به هم نزدیک شدن کلی هزینه کنید و به فکر چیزهای دیگر باشید. خوب است که هر از چند وقت یکبار یک روز خاصی را برای باهم بودن مشخص کنید و کلی باهم وقت بگذرانید.

بدون هیچ هزینه ی اضافی و بدون اینکه کار خیلی خارق العاده ای را انجام دهید، می توانید به هم نزدیک شوید و کلی با هم لذت ببرید. تنها کافیست که این ایده هایی که در بالا به شما گفته ایم را انجام دهید و کلی حس خوب داشته باشید.

زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.