10 جمله عاشقانه تاثیرگذار برای داشتن یک رابطه بهتر

جملات عاشقانه – 10 جمله عاشقانه تاثیرگذار برای داشتن یک رابطه بهتر

وقتی که یک رابطه به تازگی شکل گرفته، هر چیزی رنگ و بوی دیگری دارد و دنیا برای شما یک شکل دیگر است. همه چیز تازه و جدید است و وقتی به هم نگاه می کنید که زندگی را برای شما به گونه ای دیگر تبدیل کرده است. در همان روزهای جدیدی که در رابطه هستید، گفتن جملات عاشقانه به هم دیگر از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. امروز در این مقاله ما قصد داریم تا 10 جمله عاشقانه تاثیر گذار برای داشتن یک رابطه بهتر را به شما خواهیم گفت.

پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد این موضوع بیشتر بدانید و یاد بگیرید که چگونه جملات عاشقانه را به یار خود بگویید.

جملات عاشقانه

وقتی که عاشق شدید و زندگی برای شما شکل و رنگ دیگری گرفت و زندگی کم کم به شکل عادی خود برگشت، اینک زمان این خواهد رسید که این رابطه شکل دیگری بگیرد و تمام تلاش خود را برای حفظ این رابطه انجام دهید.

با رسیدن به این مرحله، بسیار مهم است که این عشق و رابطه ای که تازه شکل گرفته است را حفظ کنید. خوب است که با گفتن جملات عاشقانه، این تمرین را بکنید که بیشتر از قبل به هم نزدیک شوید و عشق و علاقه را درخود بیشتر کنید.

در ادامه این 10 جلمه و حرف ساده عاشقانه که می تواند عشق شما را همیشه تازه کند و بیشتر از قبل به هم نزدیک شوید را به شما خواهیم گفت. خوب است که هرچند وقت یکبار با خود تمرین کنید و خودتان را عادت بدهید که رابطه ای از همیشه بهتر داشته باشید.

تو عالی به نظر می آیی

هرچه سن رابطه شما بیشتر شود، قاعدتا سن شما نیز بالاتر خواهد رفت. مشخصا ظاهر هم تغییر پیدا می کند و ممکن است موها سفید شود و یا چین و چروک ها روی صورت پدیدار شود و یا اینکه هر دو اضافه وزن پیدا کنید. بسیار مهم است که با تغییر کردن هر دو طرف، هر چند وقت یکبار به هم یادآوری کنید که چقدر زیبا هستید و هنوز مثل روز اول برای همدیگر زیبا و جذاب هستید.

با گفتن این جمله تو عالی به نظر می آیی و بسیار زیباتر از قبل هستی، می توانید به همسر و یا پارتنر خود یادآوری کنید که هرگز با گذشت زمان جذابیت ظاهری شما هنوز هم وجود دارد. با همین جملات عاشقانه ساده می توانید احساس خوب را در شریک خود به وجود بیاورید.

متشکرم

وقتی که دو نفر مدت زمان طولانی را با هم بودند، طبیعی است که یک سری کارها به صورت عادت تبدیل شود و خیلی به چشم شما نیاید. ممکن است شما و یا شریک زندگی خود برای خانه و یا برای شما یکسری کارهایی را به صورت روتین انجام دهد و شما خیلی متوجه زحمات او نشوید.

خوب است که به شریک خود هر از گاهی یادآوری کنید که چقدر از زحماتی که برای او می کشید راضی هستید و از او به خاطر تمامی زحماتش تشکر کنید. با گفتن همین جملات عاشقانه ساده، احساس خیلی خوبی را در او به وجود خواهید آورد و رابطه تان از همیشه قوی تر و عاشقانه تر خواهد شد.

تو بی نظیری!

بعد از مدت طولانی زندگی کردن با کسی، ممکن است خودتان از این واقعیت متعجب شوید که چگونه این همه سال انقدر عاشقانه با او زندگی کردید و رابطه داشتید. خوب است که این فکری را که در سرتان داشتید را به زبان بیاورید و به او اقرار کنید که چقدر از بودن با او خوشحالید و به او بگویید که تو بی نظیری!

با گفتن همین کلمه ساده می توانید احساسی بی نظیر را در شریک خود ایجاد خواهید کرد و رابطه ای بی نظیرتر و عاشقانه تر از قبل با هم خواهید داشت.

در هر صورت عاشقتم

وقتی که شما یا همسرتان اشتباهی را مرتکب می شوید، شاید برای هر دوی شما هضم این قضیه مشکل باشد. ولی خوب است که در چنین شرایطی که شاید گذشتن از این اشتباه برای شما خیلی مشکل بوده، بگویید درست است که اشتباه کردی و نباید این گونه می شد، ولی فراموش نکن که من در هر صورت عاشقتم و باز هم دوستت دارد.

این هم یکی از همان جملات عاشقانه ساده است که می تواند بسیار زیاد رابطه شما را تحت تاثیر قرار دهد و رابطه تان را خیلی قوی تر از قبل کند.

ما از پسش بر خواهیم آمد

مشخص است که زندگی بالا و پایین های خیلی زیادی دارد و ممن است خیلی راحت زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. مشکلاتی مثل مسائل مالی، مرگ عزیزان، از دست دادن شغل، از دست دادن سلامتی و بسیاری مشکلات دیگر رو به رو شوید.

بسیار مهم است که در چنین شرایطی هوای هم را داشته باشید و به هم یادآوری کنید که ما با هم از پس این مشکل هم برخواهیم آمد. با گفتن همین جمله ساده می توانید خیلی راحت تر این مشکلات و مسائل را پشت سر بگذارید و قوی تر از قبل ادامه دهید.

بله، من هم دوست دارم

شاید رفتن به تئاتر در یک روز خاص موضوع مهمی برای شما نباشد. یا اینکه شما خیلی علاقه ای به دیدن یک مسابقه فوتبال 90 دقیقه ای نداشته باشید و هیچ جذابیتی برای شما نداشته باشد. اگر همسر و یا شریک زندگی شما به یک فعالیت و کار خاصی علاقمند باشد و شما خیلی مایل به انجام آن نباشید باز هم بخاطر علائق او انجام دهید. خوب است که در صورتی علاقه ای هم به کار خاصی نداشته باشید، باز هم بگویید بله من هم دوست دارم با تو این مسابقه و یا تئاتر را ببینم و از آن لذت هم می برم.

با انجام همین کارهای ساده می توانید کیفیت رابطه خود را قوی تر از قبل کنید و با انجام همین کار احساس خوبی را داشته باشید.

متوجهم

وقتی عشقی شکل می گیرد و هر دو طرف خیلی بیشتر با خصوصیات هم آشنا می شوید، کم کم نکات خیلی زیادی را در مورد هم کشف می کنید و ممکن است هر روز با یک روی دیگر پارتنر خود رو به رو شوید.

با زندگی کردن با هم تجربه های جدید و شناخت بیشتر، شاید یک سری مسائل و عادت های طرف مقابل برای شما غیر قابل حضم باشد و شاید از همان ابتدا برای شما این عادات کمی سخت و غیر قابل تحمل باشد.

بسیار مهم است که در مورد این موضوعات با هم صحبت کنید تا کم کم هیچ سو تفاهمی در هر دو طرف به وجود نیاید. با گفتن است که من تو را درک می کنم و من متوجهم و هیچ مشکلی با یک سری مسائل خاص ندارم، می توانید یاددآوری کنید که چقدر برای هم ارزشمند هستید و با هم احساس خوبی دارید.

برای تو چی کار کنم؟

یکی از اساسی ترین نشانه های یک عشق واقعی این است که شما هر کاری برای خوشحال کردن شریک و یار خود انجام دهید. خوب است که بتوانید نیازهای هم را بر طرف کنید و از او همه جوره حمایت کنید.

خوب است که هر از گاهی از او بپرسید که چه کاری را برای تو چی کار کنم؟ با این کار می توانید به راحتی رابطه ی خود تحکیم ببخشید و از همیشه به هم نزدیک تر شوید.

من همیشه کنارتم

یکی از بهترین و قشنگ ترین لحاظات کنار هم بودن این است که این احساس را در هر دو طرف بدهید که از با او بودن احساس خوبی دارید و همیشه می توانید به هم تکیه کنید. خوب است که هر از گاهی به همسرتان یادآوری کنید که همیشه می تواند روی شما حساب کند. یک سری جملات عاشقانه نظیر این که من همیشه در کنارتم و یا می توانی روی من حساب کنی و …. می تواند احساس بی نظیری را در او به وجود بیاورید و می توانید رابطه خود را خیلی قوی تر از قبل کنید.

دوستت دارم

بسیاری از افراد متاستفانه گفتن همین دو حرف ساده یعنی دوست دارم را دست کم می گیرند. خوب است که هر روز به او بگویید که چقدر او را دوست دارید و چقدر بودنش در کنارتان ارزشمند است. با گفتن همین کلمه این احساس را در او به وجود می آورید که همیشه درکنار هم هستید و هرگز تو را تنها نخواهم گذاشت.

حرف آخر

اجازه ندهید یک روز را بدون گفتن جملات محبت آمیز و عاشقانه به شریک زندگی خود بگذرد. همیشه مطمئن شوید که همسرتان در کنار شما احساس آرامش، امنیت و عشق دارد. خوب است که هر چند وقت یکبار چند تا از همین جملات عاشقانه ساده را به همسر و شریک زندگی خود بگویید و عشق خود را هر روز تازه تر کنید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *