فانتزی جنسی مردان

10 فانتزی جنسی در مردان

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پسرها به به صورت 24 ساعته در مورد روابط جنسی خیال‌پردازی می‌کنند. شاید تعدادی از مردان باشند که به صورت مداوم به این موضوع فکر کنند، اما اکثر مردان به دلیلی برای اینکه به رابطه جنسی فکر نمایند، نیاز دارند. در این مقاله 10 فانتزی جنسی مردان که اکثر آن‌ها دارند، را توضیح می‌دهیم.

تمایل رابطه جنسی از سمت زنان

اگر می‌خواهید که مردتان شما را کاملا راضی کند، باید هر آنچه که در رابطه جنسی نیاز دارید را توضیح دهید. بنابراین از اینکه بگویید چه کارهای برایتان در طول رابطه جنسی لذت بخش است، نترسید.

به او بگویید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید. مردها دوست دارند که پارتنرشان بگویید دقیقا چه چیزی را در رختخواب می‌خواهند.

اگر پسری، پارتنرش را دوست داشته باشد، هر کاری می‌کند تا او را راضی کند و چه چیزی بهتر از این است که واقعا به او بگویید چه کار کند.

مردان چیزهای بصری را دوست دارند

مردان، انسان‌های بصری هستند. دیدن باعث تحریک مردان می‌شوند. بنابراین اگر هر دوی شما به دنبال آدرنالین اضافی هستید، می‌توانید جلوی آینه عشق ورزی کنید تا او بتواند تمام حرکات خودش را ببیند. مطمئن باشید این کار باعث می‌شود حتما به ارگاسم برسید. شاید یکی از مهمترین فانتزی جنسی مردان همین دیدن خودشان در آینه باشد.

گفتن فانتزی‌های جنسی

اگر رابطه جنسی خشن دوست دارید در مورد آن صحبت کنید. اگر علاقمند به انجام کارهای عجیب هستید یا رابطه جنسی آرام دوست دارید در مورد آن بگویید.

حقیقت این است که مردان دوست دارند، بدانند طرفشان به چه رابطه جنسی علاقمند است. اما خجالت می‌کشد که بپرسد. اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید، نباید بین شما دو نفر شرم وجود داشته باشد.

اگر نمی‌توانید در اتاق خواب با او خودتان باشید، بهتر است زندگی مشترک خود را فراموش کنید، به همین سادگی!

خودجوش باش

هیچ چیز بدتر از داشتن یک روال همیشگی در رابطه جنسی بد نیست. پس پرتحرک باشید از بیان افکار خود در مورد رابطه جنسی نترسید. کارهای‌ جدیدی انجام دهید که رابطه جنسی شما را خوشایند کند.

بخوانید: “چگونگی بهبود زندگی مشترک

مردان تغییر می‌خواهند

وقتی زوج‌ها برای مدت طولانی با هم هستند، رابطه جنسی ممکن برایشان تکراری شود.

در رابطه جنسی آن‌ها معمولا هیچ اضطرابی وجود ندارد و ضربان قلبشان برای این کار افزایش پیدا نمی‌کند. گویی که آن‌ها مرده‌اند. برای اینکه رابطه جنسی شما مانند یک کیک خوشمزه به نطر برسد، تلاش کنید و به مردتان نشان دهید چه کسی ملکه اتاق خواب است.

مردان دوست دارند رویاهای شما را ببینند. آن‌ها می‌خواهند ببینند که شما تمایل به ایجاد رابطه جنسی دارید. اگر می‌خواهید، مردان را از پا درآورید، به این موضوع توجه کنید.

مردان گاهی می‌خواهند مثل یک حیوان رفتار کنند

منظور ما از این جمله این نیست که آن‌ها می‌خواهند در حین رابطه جنسی به شما صدمه بزنند. اما پاره کردن تی‌شرت شما می‌تواند راهی سرگرم کننده و پرشور برای آن‌ها باشد. رفتار خشن فانتزی جنسی مردان زیادی است.

بنابراین اگر با مردتان مشکل ندارید، بگذارید او شیطنت کند. شما می‌توانید ژست‌های جدید را امتحان کنید، لباس‌های یکدیگر را پاره نمائید در حالی که بقیه دنیا در خواب هستند، شما یک رابطه جنسی وحشیانه را تجربه کنید.

گاهی اوقات، مردان می‌خواهند هیچ کاری انجام ندهند

این کار تا حدودی خوبه، فقط به یاد داشته باشید که در ابتدای رابطه چگونه رفتار می‌کردید.

تو یک ستاره دریایی بودی که به پشت دراز کشیده بودی و هیچ کاری نمی‌کردی. در آن زمان، او کسی بود که یک مایل بیشتر را طی می‌کرد تا زندگی جنسی‌تان لذت بخش باشد. اکنون زمان آن است که شما جبران کنید.

او می‌خواهد شما مسلط باشید

شاید او می‌خواهد کارهای فیلم 50 سایه تاریک را انجام دهد. شما مسلط باشید و او فرمانبردار باشد. فقط به او بگویید که نمی‌تواند شما را لمس کند، ببوسد یا لیس بزند تا زمانی که اجازه ندهید. با دست زدن به قسمت‌های حساس بدنش او را دیوانه کنید.

دستان و چشمانش را ببندید تا کاملا احساس ناتوانی کند. مسلط باشید و موقعیت را مدیریت کنید. مطمئن باشید که مردتان می‌داند بعدها چگونه این کار شما را جبران کند.

صحبت کردن در مورد کینک

کینک گرایش جنسی است که بیانگر شیوه‌ها، مفاهیم و فانتزی‌های که در چهارچوب رابطه جنسی متعارف قرار نمی‌گیرد. مردان خجالت می‌کشند که در مورد کینک با شریک زندگی خود صحبت کنند. بنابراین به صورتی رفتار نکنید که انگار این را نمی‌دانید.

وقتی آدرنالین‌تان به اندازه کافی بالا رفت، سوال بپرسید و بگذارید آن‌ها هر آنچه در ذهن خود دارند بگویند. مطمئن باشید با این کار، او احساس خواهد کرد که در بهشت است.

فانتزی جنسی مردان

مردان معمولا در مورد فانتزی جنسی خود با شریک زندگیشان صحبت نمی‌کنند زیرا می‌ترسند که آن‌ها عجیب و غریب به نظر برسند.

اگر فکر می‌کنید که شما دو نفر پیوند قوی دارید، چیزی وجود ندارد که از آن خجالت بکشید. بنابراین در مورد هر فانتزی جنسی که دارید صحبت کنید. در مورد چیزهایی که دوست دارید در رختخواب امتحان کنید، بحث کنید. اگر او مستقیما فانتزی جنسی خود را نگویید، شما هرگز نخواهید فهمید که او واقعا در رختخواب چه می‌خواهد.

چه کسی می‌داند، شاید شما دو نفر کاملا شبیه هم باشید. بنابراین تحقق رویاهایتان دشوار نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.