کار غیرسکسی زنان

10 کار غیرسکسی زنان که مردان آن را سکسی می‌دانند

اگر می‌خواهید سکسی به نظر برسید اما نمی‌دانید چه کاری باید انجام دهید با ما همراه باشید. در این مقاله در مورد 10 کار غیرسکسی زنان که مردان آن را سکسی می‌دانند صحبت می‌کنیم.

اشک شوق

منظورمان از اشک شوق اشک‌هایی است وقتی می‌خندید از چشمانتان می‌آید. وقتی آنقدر خندید که معده‌ شما درد گرفته است این اشک می‌آید. باید بدانید که اکثر مردان این کار را بسیار جذاب می‌دانند.

آن‌ها زنی را دوست دارند که طبیعی و با خودش راحت باشد، زنی که سعی نمی‌کند جلوی لبخند زدن خود را بگیرد. لبخند صادقانه و واقعی بهترین ابزار اغوای یک زن است. پس اولین کار غیر سکسی زنان خندیدن راحت است.

حس شوخ طبعی باور نکردنی

آیا چیزی جذاب‌تر از زنی وجود دارد که دارای شوخ طبعی باورنکردنی باشد؟ صحبت کردن با او و گذراندن وقت با چنین زنی بسیار لذت‌بخش است.

او به راحتی از حرفای که مردان می‌زنند ناراحت نمی‌شود، زیرا تفاوت بین شوخی و بدجنسی توهین آمیز را می‌داند. مردها بودن با چنین زنی را بسیار آسان می‌دانند و خنده زنان این چنینی که با حس شوخ طبعیش مرتبط است چیزی است که آنها را وحشی می‌کند.

با اعتماد به نفس اما خاکی

زنی که روی خاکی اما می‌داند چه می‌خواهد و از اینکه خودش واقعیش باشد نمی‌ترسد. این موضوع می‌تواند بدون اینکه خود زنان بفهمند خیلی اغواکننده باشد. این ویژگی باعث می‌شود مردان به این زنان اعتماد کنند و جذب آن‌ها شوند.

خجالت‌زدگی

سرخ شدن نشانه معصومیت، عقل پاک و دل پاک است. زنی که با گفتن یا شنیدن چیزی شیطنت آمیز سرخ می‌شود بدون اینکه حتی از آن آگاه باشد بسیار تحریک کننده است. او ترکیبی عالی از سکسی و شیرین است که هیچ مردی نمی‌تواند در برابر آن مقاومت کند.

نگاه کثیف

اکثر خانم‌ها صبح‌ها زمانی که صورتشان کمی پف کرده و موهایشان به خاطر خواب کمی بهم ریخته است، بسیار جذاب می‌شوند. زنان حتمالاً فکر می‌کند که افتضاح به نظر می‌رسند، اما مردان از آن ظاهر کثیف صبحگاهی خوششان می‌آید و ترجیح می‌دهند که او همینطور بماند.

اکثر مردان معمولاً در هر شرایطی ظاهر نامرتب را به ظاهری کشیده ترجیح می‌دهند. چیزی در ظاهر وجود دارد که باعث آرامش مردان می‌شود. و مردان نمی‌توانند در برابر آن مقاومت کنند.

عینک

اکثر زنانی که از عینک استفاده می‌کنند هرگز به این دلیل خود را سکسی نمی‌دانند. آنها دیدگاه متفاوتی در این مورد دارند زیرا عینک را چیزی ضروری و مفید می‌دانند.

از سوی دیگر، از نظر اکثر مردان، زنانی که عینک می‌زنند بسیار جذاب هستند. آنها احتمالاً هر بار که آنها را می‌بینند، آن فانتزی های جذاب معلم مدرسه را دارند. بنابراین اگر به دنبال کار غیرسکسی زنان هستید و نمی‌دانید چه کاری انجام دهید، راحت‌ترین کار استفاده از عینک است.

انجام کارهای روزمره در خانه

چه کسی فکرش را می‎کرد که آشپزی می تواند اینقدر هات باشد. البته همیشه انجام کارهای خانه از نظر مردان لذت بخش نیست. بلکه فقط طوری مردان جذب آن می‌شود که زنان واقعا از انجام این کار لذت ببرند.

خانم‌هایی هستند که دوست دارند آشپزی کنند و نظافت کنند و کارهای روزمره خانه را با چنان سرگرمی و راحتی انجام دهند که مردها با دیدن آن‌‌ها محصور می‌شوند.

البته، مردها هم آشپزی می‌کنند، تمیز کاری می‌کنند و کارهای بیرون از خانه را هم انجام می‌دهند، دیگر قرون وسطی نیست. اما بهترین بخش این است که برای بیشتر زنان مردانی که کار خانه را انجام می‌دهند جذاب است.

شلوار گرمکن

چیزی در مورد ظاهر غیررسمی، با شلوار ورزشی و موهای نامرتب، وجود دارد که یک مرد را دیوانه می‌کند. شلوارهای ورزشی این روزها به قدری تنگ هستند که مردها می‌توانند هر انحنای بدن یک زن را ببینند. همچنین، زیپ روی سویشرت او نیز می‌تواند جذاب باشد، زیرا دسترسی آسان به دارایی‌های یک زن را می‌دهد. و اگر زنی ناخودآگاه زیپ را بالا و پایین می‌کشد، چه کسی می‌تواند یک مرد ساده را به خاطر فکر کردن به دارایی‌هایی که زیر آن پنهان کرده سرزنش کند.

عطر

چیزی به قدری فریبنده در بوی زن وجود دارد که هیچ مردی نمی‌تواند در برابر آن مقاومت کند. هر زنی انتخاب عطر خود را دارد و رایحه آن اغلب منحصر به فرد است.

واکنش بین پوست و عطر می‌تواند از یک زن به زن متفاوت باشد، حتی اگر آ‌نها از یک عطر استفاده کنند. اگر مردی به شما بگوید که بوی خوبی دارید، هم می‌تواند تعارف باشد و هم میل پنهان او برای نزدیکی.

گوش کنید

مردان دوست دارند جالب و دوست داشتنی به نظر برسند. آن‌ها تمایل ذاتی دارند که زن‌ها را تحت تأثیر قرار دهند. بنابراین اگر او به حرف‌های او علاقه نشان دهید و با دقت به حرف‌های آن‌های دهید و شرکت کننده فعالی در مکالمه باشد، آن را بسیار تحریک می‌شوند. بنابراین یکی دیگر از کار غیرسکسی زنان این است که به حرف‌های مردان گوش دهید.

بدانید برای اینکه از نظر مرد زیبا و جذاب به نظر برسید بهترین کار این است خودتان باشید.

بخوانید: “نشانه‎‌های ارتباط شیمی بین دو نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *