دوش گرفتن دو نفره؛ 10 مزیت شگفت انگیز دوش گرفتن دو نفره

دوش گرفتن دو نفره؛ 10 مزیت شگفت انگیز دوش گرفتن دو نفره

صمیمیت چیزی است که تا حد زیاد می تواند افراد را به هم نزدیک کند. خیلی ها به اشتباه بر این باورند که صمیمیت  فقط در حین رابطه جنسی اتفاق می افتد. یا شاید فقط وقتی دو نفر همدیگر را نوازش، بغل و … می کنند می توانند به هم نزدیک شوند. روش های خیلی زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید لحظات صمیمی و شگفت انگیزی را با هم تجربه کنید.  شاید یک بوسه ی طولانی مدت در آغوش هم چیزی شگفت انگیز باشد. ولی شاید تا به امروز نمی دانستید که دوش گرفتن دو نفره چقدر می تواند جذاب باشد و چقدر می تواند شما را به هم نزدیک کند.

در ادامه این مقاله از زردنیوز ما تصمیم گرفتیم تا در مورد 10 مزیت شگفت انگیر دوش گرفتن دو نفره را برای شما بنویسیم. پس با ما همراه باشید.

10 مزیت شگفت انگیز دوش گرفتن دو نفره

شاید شما تا قبل از اینکه این مقاله را بخوانید تصور می کردید که دوش گرفتن دو نفره شاید کم ارزش ترین چیز برای نزدیک شدن به هم است. ولی اگر این کار را بین روتین های روزمره خود قرار دهید متوجه خواهید شد که این کار چقدر مزایای مختلفی می تواند با خود به همراه داشته باشد.

در ادامه این ده مورد را با هم بررسی خواهیم کرد:

دوش گرفتن دو نفره
دوش گرفتن دو نفره

1- رمانیتک ترین لحظات

شاید تا به امروز نمی دانستید ولی حمام کردن شریک زندگی خود و کسی که قلبا به او علاقمند هستید، می تواند یکی از رمانتیک لحظات مشترک شما باشد. عشق ورزیدن به شریک زندگی در هنگام دوش گرفتن، حسی بسیار متفاوت تر از آنچه که شاید در تختخواب داشتید را به شما خواهد داد.

با این کار به راحتی می توانید او را تحریک کنید و او را به اوج ارگاسم برسانید. همزمان که او را می شویید و کف مالی می کنید، می توانید یک سکس بی نظیر و خارق العاده را نیز تجربه کنید.

2- بالا بردن صمیمیت

دوش گرفتن دو نفره خیلی راحت می تواند صمیمیت بین شما را بالا ببرد. همان طور که در بالا گفته شد با انجام این کار حسی خیلی عمیق تر از خوابیدن در کنار هم روی تخت را تجربه خواهید کرد. وقتی که شما با هم دوش می گیرید، می توانید خیلی راحت تر و بهتر یکدیگر را کاملاً کشف کنید و تمامی وجود خود را با او تقسیم کنید.

در زیر دوش و در حمام است که شما هیچ چیزی را از هم پنهان نمی کنید. خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک می شوید و همین امر موجب بالا بردن صمیمیت در شما خواهد شد و کم کم موجب می شود که در ارتباطات خود نیز بهتر شوید.

3- رساندن به ارگاسم

با یک دوش گرفتن دو نفره خیلی راحت تر از آنچه که در رختخواب با هم تجربه می کردید، می توانید همدیگر را به ارگاسم برسانید. این یک فرصت استثنایی است که هر کسی در هر رابطه ای باید آن را تجربه کند. با این کار می توانید خیلی بهتر و راحت تر اندام های همدیگر را لمس کنید و به همدیگر عشق بدهید.

4- کم کردن استرس

یک حمام طولانی و آرامش بخش ، استرس را مانند هیچ چیز دیگر تسکین می دهد. تصور کنید که بعد از یک روز طولانی و خسته کننده با هم دیگر به حمام بروید و چند دقیقه بعد به اندازه کل روز انرژی خواهید داشت. علاوه بر این با این کار خیلی راحت می توانید تمام استرس هایی که در طول روز داشتید را کنار بگذارید و همین طور خواب شبانه ی با کیفیت تری را تجربه کنید.

5- یک قرار عاشقانه

یک قرار عاشقانه با کسی که دوستش دارید حتما نباید در یک رستوران شیک و با کلاس باشد. شما حتی در حمام خانه خود هم می توانید یک قرار عاشقانه داشته باشید. فقط تصور کنید که هر دو در وان حمام نشسته اید و نوشیدنی مورد علاقه خود را می نوشید و نور شمع و یک موسیقی آرامش بخش، خیلی راحت می تواند اوقاتی رویایی را برای هر دوی شما بسازد.

6- تمیزتر شدن

جدای تمامی مواردی که گفته شد خیلی راحت می توانید همدیگر را بشویید و تمیز کنید. با این کار خیلی راحت تر می توانید پشت همدیگر را لیف بکشید. یا خیلی راحت می توانید از او بخواهید که موهای شما را بشوید و یک تجربه فوق العاده از با هم بودن را داشته باشید.

حتی می توانید خیلی راحت، تجربه هایی که تا به امروز نداشتید را با هم تجربه کنید.

7- احساس راحتی

یکی از مکان هایی که خیلی راحت می توانید خود واقعی تان باشید و از هیچ چیزی خجالت نکشید در حمام است. تنها در حمام است که می توانید تمامی اندام خود را با او به اشتراک بگذارید. دوش گرفتن دو نفره به شما کمک می کند که استرس شکم بزرگ و یا سلولیت های خود را نداشته باشید.

دوش گرفتن دو نفره به شما کمک می کند که نسبت به خود واقعی تان احساس بهتری داشته باشید.

8- ایجاد اعتماد

دوش گرفتن دو نفره کاری است که کاملا خصوصی است. با این کار شما یک رابطه قوی و راحتی را تجربه خواهید کرد. با این کار صمیمیت در شما ببشتر می شود و هیچ چیزی جز رابطه و نزدیکی که با هم دارید، برای شما مهمتر نخواهد بود.

این کار به شما کمک می کند که بیشتر به هم اعتماد کنید و رابطه ی خود را خیلی قوی تر از قبل کنید.

9- بهترین مکان دنیا

شاید خنده دار باشد ولی فضای بسته حمام خانه شما این امکان را می دهد که با شریک زندگی خود صحبت های شیطانی و شهوت انگیز داشته باشید. حمام خانه شما اگر وان داشته باشد، می تواند مکانی عالی برای نشستن کنار هم و گذراندن اوقات صمیمی و با کیفیت با شریک زندگی شماست.

خیلی از افراد بر این باورند که بهترین و شیطنت آمیزترین مکالماتشان در حمام خانه شان اتفاق افتاده است. ولی خوب بسیار مهم است که این کار را وقتی که در خانه تنها هستید و درها قفل است انجام دهید.

10- سرگرم کننده

دوش گرفتن دو نفره به شما این فرصت را می دهد تا جنبه های سرگرم کننده و فان شریک زندگی خود را کشف کنید. پاشیدن آب به صورت همسرتان و تماشای واکنش آنها بسیار سرگرم کننده خواهد بود. این فرصتی است که به هیچ وجه نباید آن را از دست داد.

خود را از تمامی قید و بندها جدا کنید و سعی کنید که خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک شوید و اوقاتی رویایی را با هم تجربه کنید.

دوش گرفتن دو نفره
دوش گرفتن دو نفره

حرف آخر

حالا که از اهمیت این موضوع مطلع شدید و دریافتید که با انجام این کار چقدر می توانید خوش بگذرانید، سعی کنید که در اولین فرصت این کار را انجام دهید. فراموش نکنید که تک تک نکاتی که در این مقاله به شما آموزش داده شد را در حمام امتحان کنید و جنبه های جدیدی را با هم کشف کنید. چرا که زندگی همین لذت بردن از چیزهای کوچک است.

زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.